Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Romčo: krásná bižu, fakt nádhera, kde jsi ji sehnala? Jinak nevím jestli jsem se tě neptala, ale na kolik tě vyšla ta kytka na auto, chci lilie a nic jsem neobjevila :-(
Odpovědět
Vývazky máme taky od nejkrásnější svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmik - bižu mám z podchou u nádra,, a kytku na auto mi dělala mamka - koupili jsme 4 kytice umělých lilií a je tam pár bílých růží a svázaly k sobě , jen na to ještě dáva přísavky a tyl do véčka,,, no a jedna ta kytka stála 25,-,,, takže dohromady 100,-
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: jj, udělají, paní je hrozně ochotná a ve všem vyjde vstříc, dokonce kvůli nám budou dělat novej motiv na knihu hostů, jsme je ukecali :-) za velký chtěla 8,- a za malý 6,-. Dá se to vyzvednout u nich v obchůdku v Komíně. Já tam občas jezdím za rodičema, takže to budu mít po cestě ;-)
Odpovědět
Romčo, kde jste koupily tak levný lilie, kde jsme koukala, tak je měli za 135kč a tak ]-( super cena, nechcete mi to taky udělat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk - máš svatbu až po mě, tak si to pak klidně můžeš půjčit :) snad to vydrží,,,,
Odpovědět
romca13 : Teda fakt šikulka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenya:http://www.svatebni-dekorace.cz/pompadurky/159-pompadurka-pro-druzicky-mala.html , je dost malá, ale myslím, že mi bude stačit romca: bižu je super, já perličky nemám moc ráda, tak budu shánět také něco v tvém stylu :-)
Odpovědět
lenya79 : My od nich budeme mít oznamko, takže vím jak kde to tam je mám to kousek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka -- no ono na tom vůbec nic není,,, drátkama se to jen spojí k sobě,, pod to hodíme kousek molitanu,aby se nepoškrabalo auto a k tomu přišiju přísavky,,, snad to bude držet
Odpovědět
Profilova fotka
budete mít všechny tu pompadurku??? já o ní vůbec neuvažovala...
Odpovědět
romca13: Já ji budu mít půjčenou od švagrové :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
romca: no nechci ji na obřad, ale potom, abych měla něco u sebe, kam si dám třeba kapesník, pudr, jelení lůj a tak :-D A já žádnou malou sváteční kabelku nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
peti - no to máš pravdu,,, no ještě zapřemýšlím,,,,
Odpovědět
Jj, tak pompadůrku určitě ;-) Jinak Romčo, buď to potřebuju vědět jistě jestli mi ji půjčíš nebo mi prosím ještě poraď kde sehnat levný lilie, stejně musím něco vymyslet na auto ženicha :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk - no pokud bude dobře držet, tak ti ji samozřejmě půjčím, nevím, co bych s ní pak dělala :) jinak ty kytky jsme koupili jak vylezeš z podchodusměr na Josefskou - mezi eskalátorama a schodama ke grandu jsou dvoji ťamani v takovém sklepě, a tam je měli,,, měly myslím i zabarvené do jiných barev, jako třeba do fialkové a tak
Odpovědět
Tak tu počítám vývazky a výjde mě to na 130Kč, tak to není zas tak hrozný, ale přemýšlím, jestli by neměli mít svědci něco ještě jiného, když budu dávat i ty velké vývazky rodičům :-) Co myslíte??
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka --- tak to je dobrá cena,,, bych to zase tak nekomplikovala,,, bych dala stejné rodičům a svědkům... trochu větší než pro ostatní hosty,,, nebo i rodičům obyč a velké jen pro svědky
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a na kolik teda Vás v Brně vyjde ten oběd a co budete mít? Jako jsem to porovnala s Nikou, která to má v hotelu a jenom jídlo (oběd + raut) tam vyjde o šest tisíc levněji než mě! Takže asi změním lokál!
Odpovědět
romca13 : Jsem si je chtěla udělat, ale ten můj říkal, že se to nevyplatí pro 20 hostů :-( No a taky kdoví jak bych to uděla, že :-D No chci dát velké určitě svědkům a rodičům dám asi obyč..nebo nevím no :-(
Odpovědět
Romčo, myslíš nahoře, vedle je prodejna, nebo-li bazar s mobilama a jedni vietnaci jsou nahoře a druzí dole? Tak to asi vím, tam jsem nebyla dlouho :-( Hvězdičko, vývazky nejsou strašná položka......... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: my máme klasický oběd, ale bez předkrmu :-D za 165kč.
Odpovědět
kachorka: jde ti to spocitat na osobu centru brna ju
Odpovědět
kachorka: predkrm 30, polevka 29, svickova 85 rovna se 144,- na hlavu plus aperitiv 45
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk - no myslím, že je tam nějaký obchod s mobilama,,, a jedni jsou dole v takovým sklepě a druzí nahoře ... tak to mám z vrchu,,, a hned vedle jsou teď noví asi od vánoc a tam je mají taky,,,,
Odpovědět
To vyndávání čoček je něco :-D Mám po tom vždycky oči jak angorák, ale nandávání mi jde už i skoro poslepu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Cože? Svíčková jen 85???? Tak tam kde máme být my, chtěl za svíčkovou 165!!!!! A v hotelu 130,-.
Odpovědět
Profilova fotka
Kači - a kde to máte mít?
Odpovědět
kachorka: mame ji v restauraci nekonecno...je to falesna svickova ;-) ale taky jsme byli na hoteu kde chteli za falesnou 170,- a sli jsme pryc od nich....a v Nekonecnu vari bozsky, mnam...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- jj, v Nekonečnu je to paráda,, a ta atmosféra tam je úžasná :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?