Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lutsousek : Tak to jsi pilná :-D A co jinak ještě budeš dokupovat ???
Odpovědět
lutsousek: ja jsem tam ty celenky nikde nenasla, nemuzes se mrknout jeslti tam jeste jsou prosim?
Odpovědět
uz to mam
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, 16 z 50 :-( ale ta druhá půlka bude lepší, tam se vyřádím :-D dotazníky, jejich vyhodnocení a tak... ale ta teorie je hrozná. hvězdička: no pořád nemám kytky a dorty a zákusky :-( jinak potřebuju vyrobit jmenovky a koupit výzdobu a taky jsem ještě nezvládla vytisknout a ozdobně obstříhat ty básničky o peněžitých darech, co budeme dávat k oznamkám.... a časově nestíhám ;-(
Odpovědět
lutsousek: Tak ještě máš čas :-) Já jsem dneska hotová...to počasí mě asi zabije :-( Nám toho taky ještě chybí, ale postupně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: právě, že už moc ne... musím ještě dodělat dvě zkoušky za minulý semestr, bakalářka se musí odevzdat už 30.dubna, pak hned zkouškový a státnice...no a pak se vdávám :-D mám promoci tři dny před svatbou. Tak ty přípravy potřebuju zvládnout co nejdřív.
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: a co vám ještě chybí?
Odpovědět
lutsousek : Tak to Ti přeju ať Ti to všechno klapne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ani nevím co mám napsat, mám nějak vymaštěno v hlavě. Byla jsem celý den v nemocnici, jsem tento týden na dětské onkologii a ještě teď je mi z toho zle :-( Simmik: Ty oznamka jsem ti radila já, sklerozo :-D Mantila na Veveří. Lutsousek: Ty se máš, 16stránek, taky by se mi hodily, ale to datum odevzdání ti nezávidím :-|
Odpovědět
p.e.t.a.: No, tak tam ti to vůbec nezávidím. Bych tam nevydržela ani den, natož celý týden :-(
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: no, tak to je vážně pro otrlý, tak se drž. Já dřív dělala mikulášskou po dětských odděleních a byla jsem z toho špatná ještě dva dny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka,lutsousek: Snažím se, jen jsem si jednu chvíli připadala hrozně povrchní, že já řeším takový číčoviny jako jestli šutry takový nebo makový, a tam oznámila doktorka mamince, že její čtyřletý chlapeček nemá šanci. No děs. Ale něco veselejšího: Družička vývazek nemá, že? A budete dávat větší vývazky pro rodiče a svědky? Jako nutné to není ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky já korunky řešit nemusím. Mám dvě kámošky co se vdávaly a obě mi půjčily korunku i bižu :-) Já teď řeším, jestli nezrušíme hostinu na bowlingu a nebudeme to mít raději ve vedlejší vesnici... Na kolik vás vyjde oběd na osobu? Teda jestli máte rozpočet... Nás na 195,- a přijde mi to moc drahý... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači: a co máte za meníčko?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťa: No já teda dám vývazek i malým družičkám. Svědkům mám takovou korsář z umělé kytičky, rodičům dám stejný vývazek jako ostatním, ale větší myrtu...
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Polévka knedlíčková a maso tří druhů (medajlonky z kuř, vepř. a hov.) + pol. porce rýže a pol. porce hranolek. Ale jako kámoška tam bude mít taky hostinu a za svíčkovou si naúčtoval 165,-!
Odpovědět
Profilova fotka
my máme předkrm za 46,- polívku za 30,- a svíčkovou za 130,- takže celkem 206,- Kde byste to chtěli mít jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
nika: V Dolní Lhotě u Filků. Nejdem na rande? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači: a tak můžem na chvilku
Odpovědět
p.e.t.a. : Je to hrozný, kdyby se to stalo mě, tak se mi zhroutí svět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: přesně tak. A co ty, budou vývazky?
Odpovědět
p.e.t.a.: Budou určitě :-D Jak jsi včera psala, že se Ti líbí na těch Havířovských stránkách vývazky, tak jsem tam žádný nenašla :-( Zato tam mají bublifuky za 14 Kč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: ne,ne právě ty druhé stránky, ty s tou pomlčkou, tam se mi líbí. A z těch Havířovských chci skleničky, tam jsem zatím našla nejlevnější a asi ty bublifuky. Teď jen uvažuju jestli pro všechny stejné a taky nad myrtou, ale nevím za kolik by je udělali v květinářství, ty moje mašličky jsou za 8kč.
Odpovědět
holky me uz ta vyhra na tu vyzdobu hostiny asi nedojde :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A zkoušela jsi jim zavolat? a jak to vůbec máš, poukázku nebo už máš i vybráno a čekáš na věci?
Odpovědět
Peťo: tak to máš obdiv, já bych se na dětské onkologii zhroutila :-( jen ta představa a je mi hrozně :-( Jinak vývazky mám pro rodiče a svědky větší ;-)
Odpovědět
rikali do dvou tydnu ze to dojde, pak jsem jim psala ze to nedoslo tak napsali ze zjisti kde to je, pak nereagovali, pak napsali ze se poukaz zdrzel u dodavatele a ze uz je ke me naceste a uz je to dalsi tyden a nic :-( pritom z Brna do Brna to trva den
Odpovědět
Peťo tak já Ti v pátek napíšu co kde chci, ju? Jinak s tou pomlčkou se mi taky líbí ty vývazky a mají tam ty moje za 5Kč ve výprodeji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: my budem mít svatbu bílo - bordó...celenka moc krasna!!! Ja celenku mit nebudu, protoze chci vlasy vepredu natupirovany nahoru, tak to by bohuzel neslo dohromady...ale treba nakonec zvolim jiny uces...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to je fakt až trapný s tou výhrou... jsem zvědavá, jestli ti to někdy dojde... jinak my máme vývazky stejné pro rodiče i svatebčany. Respektive, maminky budou mít navíc kytičku a tatínci korsáž, takže bude jasné, kdo jsou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?