Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no, taky jsem se ještě neodhodlala, ale ty její jsou vážně moc pěkný, i materiál. Ale ona je teda koza hubená, vysoká a ty šatky krátký... takže já bych volila trochu jiný. Dám její fotku do alba, tak se mrkněte, pak ji zase smažu.
Odpovědět
lutsousek: jo s tim deckym to tak taky delam :-) jaksi se do detskeho oblecu tak proc to nekoupit za pulku oproti dospelemu :-) jinak ja teda v HM nakupuju hlavne spodni pradlo, maji idealni nejmensi velikost...a vzdy jeste vychytam nejakou slevu tak mam poprsenky po 150Kc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, taky mám většinu prádla z HM, mně i nejvíc sedí a navíc mají i velikost 70C, což jinde bývá problém :-D no a za super ceny, tam máš soupravičku za 500.
Odpovědět
lutsousek: me taky prave super sedi, proste je to delany na plochy moje velikost :-) treba triumph mi odstava vsude kde muze ]-( no to mi povidej ja diky tem slevam na pradle mam totalne plny suplik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to já ho plnej nemám ani zdaleka :-D Ale triupmh mi taky nesedí... a je na mě dost drahej. Když si chci udělat jooo radost, tak si koupím prádlo v Intimissimi :-)
Odpovědět
lutsousek : No hezký šatky, ale ty bych nemohla mít :-( Nemám na to nohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no já právě taky ne :-D ale ona je dost vysoká, mně ty šatky byly po kolena :-)
Odpovědět
lutsousek: ja mam od tama snad jednu podprsenku uz asi pet let a mela jsem ji na sobe asi dvakrat :-) jen jsem si tam koupila teda pradlo pro svatebni noc x-) to jsem si rikala ze by to melo fakt stat za to a taky jsem nemohla najit nic co bych chtela....ale zpet k podprdam...ja rada vychytavam jeste v Tezenis akce za 150,- :-N
Odpovědět
lutsousek : Jasně no..já se v sobotu potkala s Nikol a byla jsem proti ni jak pivo :-D Ona je vysoká a to jsem si nevšimla, jestli měla podpadky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no mě v tezenisu nesedí...mám od nich asi dvě a nenosím je už vůbec. A navíc se mi rozpadají :-( Ty z HM jsou držáky :-D hvězdička: jojo, taky mám kamarádky žirafky a vedle nich nejsem vidět :-D
Odpovědět
lutsousek: no z Tezenis se mi rozpadla takova ta co ma silikonova raminka i zada...
Odpovědět
lutsousek : Tak o proti mě jsou všichni velcí :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, já si koupila prdu v Taku a taky super, mám ji teď teda chvílu, ale sedí mi, uvidím co z ní bude časem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak na takové šatky nemám nožky....jednu mám do X a druhá není v abecedě :-D :-D ale jsou moc hezké, já bych sice brala jinou barvičku...ale super :-) z podprdama to je boj, já nakupuju kde se mi co líbí a jak mi to padne :-) nehcodím do jednoho obchodu pro prádlo. Kamoška dokonce měla jednu dobu obchod se spoďárama, takže to bylo za dobrou cenu a měla dobrej výběr značek...ale mám hafec podprd jak od vietnamců tak z NewYorkeru a tak různě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ták teď mi došel návrh oznamka....to je mazec holky...jak tu psala hvezdicka....uz je to hnědé na bílém .-D .-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už léta nakupuju spodní prádlo v jednom obchůdku v Kyjově, jinde totiž moji velikost buď nemají vůbec nebo tak jeden kus. HaM, NY a pod. mají jen do D, což je málo, takže smůla, škoda, protože mají hezké prádlo a za dobré ceny. Teď jsem narazila na Etam a ten mi taky super sedí, konečně někdo pochopil, že větší velikosti nepotřebují molitan :-) Akorát běžně je spíš dražší, tak číhám vždycky na slevy....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak co ten sraz? Jsem zjistila, že v úterý 23. 3. můžu :-) Ale úplně nejlepší by bylo ve středu 31. 3., páč mám čtvrtek a pátek prázdniny :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: to se někdo má co :-D :-D ale to já už jsem na horách :-( to nemužuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, holky co už máte obleky, dá se něco sehnat tak do 6TIS.?? Jo a nevíte jak je to se svatebníma koláčkama, prý se dělají jen tvarohové a ty já moc nemusích, chtěla bych různé druhy, asi se musím zeptat přímo té cukrářky. Už máme vybranou i dort, tento víkend jsme si od ní brali na zkoušku.
Odpovědět
Holky já chci ale taky někdy na ten sraz, ale když to budete pořád domlouvat na dny v týdnu, tak se tam nikdy nedostanu :-( p.e.t.a. : My jsme obleky taky vybírali, ale ještě nemáme. Myslím že se za 6tis. pěkný sehnat dá, ale musíš hodně hledat. Máme stejný limit :-D a našli jsme v Peeku pěkný od S.Oliver. Jinak koláčky jsou klasika svatební tvarohový, ale dělají se každopádně i s povidly, ořechy, makem nebo jablky ;-) A od koho bereš dort? Pí. Ondrová?
Odpovědět
Jinak my nakonec budeme dělat asi koláčky sami. Já teda ne, protože to prý nosí smůlu, ale tchýnča s kámoškama a tetama a já budu jen vařit kafe, jídlo atak :-D ale získali jsme kontakt na jednu paní která peče celkem levně 2,40 kč/ kus. Možná to dáme půl na půl. Půl uděláme, půl od ní koupíme. No a jak jsme dělali minulý víkend jednu várku koláčků na zkoušku, spočítali jsme, že nám jeden doma upečený koláček vyjde jen na 0,80 kč. Takže tady se dá pěkně ušetřit na 2000 kusech koláčků. ;-)
Odpovědět
peta: obleky do 6 tis tak v CaA, Marks and Spencer, Pietro FIlipi...takoveho obchody...jinak my mam epovidlove kolacky
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: Ano, dort od p. Ondrové, chutnali jsme všechny tři druhy a nejvíc nám chutnal ten s tím ovocem, a jedno patro necháme asi čokoládové. Jen ji poprosím ať nám ho udělá o něco méně sladší. Bohužel nám udělá jen dorty, protože už toho má dost tak by to neměla kde skladovat. Ty od ní budeš mít i cukroví nebo koláčky?
Odpovědět
jo mame hodne novych foto v albicku http://www.beremese.cz/album/album.ph... a tady jsem jeste dnes dodelala jak bydlime na modrestrese http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Odpovědět
peta : Já bych od ní chtěla cukroví, mimizákusky a dorty. Jenže teď jsem trochu v rozpacích. Cukroví mi od ní docela chutná, ale taky jsme si nechali udělat dort na zkoušku a moc mi nechutnal. Byl hodně sladký, hodně krému a korpus suchý :( byla jsem sklamaná... ALe ještě jsem přemýšlela nad pí. Hladůvkovou z Morkůvek. Ta je levná a lidi si ji chválí. No a ještě jak jsem teď byla na veletrhu dala nám pí. cukrářka z B.Green ochutnat dortík a byl úasnej, úplně se rozplýval na jazyku a designově měla ty dorty nádrherný. Taky tam měla kusy ovoce a potažený fondánem, zjistila jsem, že mi chutná i víc než marcipán. ALe bohužel jediné minus je cena :-(
Odpovědět
nzodiova: a kolik stl z toho B green?
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: Aha, tak to my ho měli moc dobrý, ale jak říkáš také dost sladký, což hodně udělá ten marcipám, tak ji na to musím upozornit. A jaký jste měli dort, nebyl oříškový? Ten mi totiž taky moc nechutnal.My brali ještě na zkoušku mini zákusky a ty koláčky od p. Buchtové z Tvarožné, vynikající, tak zbytek udělám od ní.Mohla bys mi prosím napsat do IP kontakt na ty levné koláčky.
Odpovědět
no od nějakých 3000 kč do 6000 kč mám pocit. Ten co se líbil nám byl za 3800 kč. Ale ona je prý nějaká exluzivní cukrářka, nebo jak se tomu říká, prý je to rozdíl potom ve výdobě. A to musím říct že teda je. Ty její dortíky jsou jak ze "žurnálu" :-D
Odpovědět
nzodiova: to je dost...ten co chceme my nam udelaji v dolnich louckach v cukrarne za nejakych 1800,- ale v brne ze nej chteli pet az sest tisic :-)
Odpovědět
jo a ten poukaz co jsem vyhrala na vyzdobu jeste nedorazil...bud neodpovidaji a nebo se jen vymlouvaji...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?