Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vás holky dočetal,,, na něco budu reagovat --- takže oblečení - vietnamci versus obchod -- zmiňovaná Terranova mi přijdou nechutně vytahané hadry, které bych nekoupila,,,, většinu oblečení si kupuju u Vietnamců a jsem maximálně spokojená,,,mám nos narůzný výprodeje a slevy, takže si většinou za pár kourun nakoupím plno hadříků,,,, ale to je na každém a rozhodně svůj názor nikomu nevnucuju, je to jen můj pohled :) jinak všem přeji krásné ráno :)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: zpátky k těm motorkám, já je taky bytostně nesnáším a ten můj měl na ni hodně těžkou nehodu, kdy mu málem amputovali nohu. Ale bylo to myšleno tak, že bych se radši podívala na ty plechy než na kočárky... :-D romca: no já z terranovy pár věcí mám, ale fakt pár, protože většina zboží je, jak říkáš...ale je to stejný jako u těch vietnamců, prostě je to o tom, že na něco natrefíš a je to v poho...ale u nich bych to nekoupila hlavně z jiných důvodů. Jo a já jsem maximálně spokojená v HMku, kde si můžu kupovat oblečení v dětským za poloviční peníze :-D Jinak dobré ráno :-) Taky u vás byla v noci ta sněhovo-dešťová bouřka??? To bylo teda docela hustý...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám pár kousků z KappaAhl -- normál je tam draho, ale když se vychytají slevy, tak je to super.. nebo taky v Jeans clubu se dají pořídit dobré kousky za pár korun,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, KappaAhl má krásný věci, ale já tam nikdy na slevy nebyla, takže od tam ještě nic nemám... ale chci se tam jít mrknout na nějaký prádlo a pak bílý letní šatky, jako popůlnočky kdyby bylo potřeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek -- no teď tři víkendy po sobě tam právě mají slevy a dostaneě ještě druhou věc zdarma,, takže jsem tam teď 2 neděla zaútočili a ulovili dobré kousky za pár korun ... 2 svetříky celkem za 199,- ( původní cena jednoho 1090) , kostýmek za 499,- ( původní cena 2300,-) Luke bundu a košili za 490,- ( původně 2890,-) a dvoje manžestráky celkem za 199,- (původní cena jedněch 1090),,,, no jako mazec,,, za ty pvůodní ceny bych to normálně vůbec nekoupila
Odpovědět
Profilova fotka
romca: to nekecej!!! To jsou neuvěřitelný slevy... nééé, kde jsem byla, když hřmělo :-( Já mám víkendy školu a pak jsme většinou u našich za Brnem, takže jsem se po obchodech nedívala tak od vánoc :-D A ty slevy jsou jen o víkendech nebo i třeba dneska???
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky....všem gratuluju k výhrám :-) Já jsem dost nakupovala u vietnamců, ale poslední dobou seženu mnohdy levnější věci v obchodech...nakupuju kde se mi co líbí...mám pár značkovejch věcí a i od ťongů :-) Zrovna jsem letos sháněla botky na ples...no děs a hrůůůůza, a když už byli hezké, tak ta cena byla dooost vysoká...no co vám budu povídat...v podchodu za 250 a jsou uplně super ;-) No a taky boty od nich co jsem kdy měla, my vydržěli dýl než z obchodu....jedny zimní mám už 6rokem a pořád drží, a když jsem si loni koupila v Humaniku a letos už je nemůžu nosit vůbec...chystám se je reklamovat...ale uvidím jak pochodím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek -- no co vím,tak to bylo jen o víkendech,,, teď tři víkendy po sobě,,, měli akci že dostaneš druhý kus zdarma,, ale i kdyby to neměli, tak ty slevy mají, jako že ten svetřík je slevněný z 1090,- na 199,- nebo kalhoty z 1190,- na 199,-,,, a tak,,, no a o těch víkendech právě ještě jeden kus zdarma,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, to jsou super úlovky...no tak na tvoji postavičku se musí nakupovat jedna báseň 8-) ...já když narazím na slevy, tak většinou moji velikost nemají :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no já mám fakt většinou štěstí na oblečení,,,jako že občas fakt kápnu na super akcičky...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem byla v sobotu zusit ty nový šatičky,,,,, paní byla hrozně zklamaná, že jim je ušily ještě větší než ty původní, přitom je objednávali meněí,,, nejosu úplně stejné , na sukni místo kytišek jsou korálky, a na korzetu ta aplikace není pošita těmi korálkami, ale jsou tam jen perličky mezi aplikací, jinak úúúplně stejné a jsou takové jemnější, hezčí, hlavně úúplně nové,,, v prsách mi sedí dobře, tak mi paní říkala, že mi je upraví na moji postavu,aby mě pěkně obepínaly, jako ty ty původní zamluvené,,,
Odpovědět
Profilova fotka
heeej zrovna minulej týden jsem koupila za 200,- plavky 2v1..jsou tam 2 podprdy a 2 kalhotky a dá se vše navzájem kombinovat...mám z nich děsnou radost...na svatebku jak dělané a super barvičky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to holky gratuluju!!! Romčo, paní je moc ochotná, odkud máš vlastně šatečky? nikaa: řekni ty barvičky ;-) A kde už mají plavky? Taky bych potřebovala... ty co mám, už mají tři sezony za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - ze židlochovic,, ani jsem tam v sobotu nemusela jezdit, dovezla je do Brna,,,, bydlí kousek od nás,tak mi je dovezla a šla jsem si je zkusit k ní domů
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - gratuluju k úlovku :) to bude dovča :)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: mám je z Quelle :-) podívám se jestli nemaj někde jejich foto...jsou takové do zelenkava laděné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: tak to je super.Kéž by byli takto ochotní a milí všude. Na židlochovice jsem slyšela od holek jen samou chválu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: A jak ti sedí?? Nebo máte i kamenný obchod? Já od tama před vánocema objednala poličky do koupelny a přišly až teď..ale pod jinou značkou =-) Loni jsem si zkoušela poslat plavky z Neckermanna, ale neseděly mě vůbec, musely mazat zpátky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: právě že naši příbudní provozují obchod u nás v Rájci a teta tam pracuje....jsem se tam byla jen stavit pro rolák na lyže...a už jsem odcházela s plavkama...bylo to ve výprodeji, asi loňský model bo co...ale sedli mě uplně super :-) Já moc neobjednávám....nemám moc dobré zkušenosti s tím :-( raděj si všechno ošahám a ozkouším....na fotkách to zkresluje a hlavně ty materiály.
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: tak to jooo, to je super :-) No já si to taky raději vyzkouším a ošahám, ale ty plavky se mi moc libily, tak jsem to riskla a dopadlo to blbě :-D Jenže já nemám ráda, když si koupím plavky v obchodě a pak to má celý Brno...tak jsem to chtěla obejít tím objednáním. Jako pak jsem si objednala přímo z USA plavky od značky, kterou nosím a sedí perfektně. Tři sezony u moře a pořád jsou jako nový..ale chtěla bych už nějaký nový no. :-N
Odpovědět
Ahojky holky, tak to já mám velký problémy nakupovat spodní prádlo :-( Tuhle jsem si vyhlídla na netu šatky, tak jsem si je objednala, protože vypadali suprově, ale jak došly, tak mi vůbec neseděly :-( Musela jsem je vrátit a na ples půjdu v těch starých :-D
Odpovědět
Nesedly mi ty šatky přes prsa :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jee, tak to je blbý :-( Nejhorší je, jak se člověk těší na to, letí na poštu a pak doma zjistí, že to nesedí :-( na těch modelkách to prostě vždycky vypadá jinak, líp :-D Ale kamarádka si třeba společenský šatky kupuje přes aukro, z thajska, universální velikost... a neuvěřitelně ji sedí :-D A i ty šatky vypadají moc pěkně, materiál, střih...
Odpovědět
lutsousek : No od bratrance přítelkyně si taky moc aukro chválí, ale já to na něm neumím :-(, takže mám smůlu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tak to chápu :-) ale z USA bych neměla tu odvahu objednávat :-( to se pak prodraží ne?...já loni vůbec nesehnala žádné, které by se mi líbili...ikdyž jedny mám už teď to taky bude třetím rokem...tyrkysové NIKE ( jaká jiná barva že :-D ), ale potřebuju dvoje a ještě jsem chtěla nějaké domů na zahradu k bazénu....jak se rejpu v záhonkách, tak abych si ty hlavní nezničila...tak mě to teď potščilo a léto mám z krku :-) fakt to byla děsná náhoda :-) hvezdicka: to je pech :-( ale aspoň že máš nějaké starší ve kterých můžeš jít....já teď v sobotu byla prubnout ty moje "populnočky" a super..jen si po nich skoro šlapu jak jsou dlouhé :-D jsem jim vyleštila pěkně celej parket. Ale tak se zkus ještě podívat někde v obchodě po Brně...třebas nějaké najdeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak ji přemluv, ať ti taky objedná ;-) jako ty šatky nestojí ani 200 a kdybych je neviděla v reálu a neošahala si je, tak bych nevěřila, jak jsou pěkný... :-D Pořád tam sleduju nějaký bílý na popůlnočky, kdybych nesehnala v obchodě.
Odpovědět
nikaa666 : Tak já mám ve skříni dvoje ve kterých můžu jít, ale chtěla jsem změnu, protože oboje jsem už na tom stejném plese měla :-D No uvidím třeba si vezmu sukni a nějakou halenku :-D
Odpovědět
lutsousek : Tak mi máme ples už tento čtvtek, tak to nebudu hrotit, ale kuknu se tam co se tam dá koupit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: já se tam taky pokukovala po plesovkách...ale mám docela strach jak budou sedět no a samo ten materiál :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no já našla právě přes aukro holku, co tam žije, tam mi je obednala z jejich stránek k sobě domů, protože ta značka do čr neposílá a ona mi je poslala ke mně domů :-) Samozřejmě jako "dárek", takže žádné clo a poštovný vyšlo stejně jako u nás. Já mám právě jen ty jedny, tak potřebuju taky aspoň jedny další... Haha, tyrkysový :-D já ji mám taky ráda, ale moc mi nesluší... ale taky jsem byla jedno léto tyrkysová :-) hvězdička: tak to jo... to už se nic vymyslet nedá. Ale co, to bych vůbec neřešila, žes tam v nich už byla... :-) Ty seš na tom líp než já. Já mám jen jedny společenský a běhám v nich na všechny plesy už 4 roky :-D A skoro nikdo neregistruje, že pořád chodím v jednich. A co je komu do toho, že jo :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?