Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ssimmikk: Máš pravdu, že nás mitote vyšachovala, ale tak já se ji tam nutit nebudu :-D
Odpovědět
hihi, tak nevím kdo tam chlastal do jedenácti, ale to ty víš a já třeba taky nechlastala :-D
Odpovědět
jasne vsechny jsem vysachovala...vite co ja si pujdu na kafe sama
Odpovědět
nekdo psal ze se pak jeste nekam presunuli kde byly asi do pul jedenacte nebo jedenacti na vinku...
Odpovědět
mitote : No my se Simčou jsme to určo nebyli :-)
Odpovědět
ale jako ja nevim proc bych nemohla po dvoou hodinach odejit? to je malo? stejne jste si tam kecali vsichni separe a na me na konci sotlu zbyla jedina Lucka
Odpovědět
mitote : Měla jsi se zapojit...:-)
Odpovědět
a to jsem mela rvat pres cely stul kdyz jsem na druhem konci neslysela ani slovo?
Odpovědět
Mitote: informace máš dobrý, co si budeme vykládat :-D
Odpovědět
ssimmikk: jaky informace?
Odpovědět
Nebudu tu rozebírat takový hovadiny, akorát nechápu, jak holky s tvým sebevědomím ze sebe dělá ublíženou?
Odpovědět
ssimmikk: copak ja ze sebe delam ublizenou? jak? a jak muzes vedet jaky mam sebevedomi? porad riaks jaka jsem aniz bys me znala
Odpovědět
Článek se načítá
Mitote: poznala jsem a hodně člověka poznáš i z toho co píše, nech to být, to asi nepochopíš, já mám na lidi čuch :-D
Odpovědět
ssimmikk: ani jsme se na srazu nebavili, neznas me prakticky vubec...
Odpovědět
Bavit se člověk nemusí, aby poznal.........nebudu to tu dál rozebírat, napsala jsme jen, že nechápu proč neřekneš ať dojedou i druzí, jako na kafe si běž s kým chceš a každej ať se k tomuhle postaví taky jak chce, co člověk, to názor, nikomu ho neberu........ :-)
Odpovědět
ssimmikk: a nenapsala jsem snad stokat ze to tak nebylo mysleno?
Odpovědět
Mitote: prosím tě už to nechej být!!! Tohle mě nebaví a mám užitečnější věci na prácu, než řešit pičoviny, člověk napíše názot a ty se hned urazíš, takže asi je lepší ti nic neříkat :-S
Odpovědět
ssimmikk: ja se neurazila ale i kdybych napsala milionkrat ze jsem to tak nemyslela a ze se hluboce vsem omlouvam tak porad to evidentne nebude dost, nebo snad ano?
Odpovědět
Profilova fotka
holky,,, co blázníte????? c o to má jako znamenat???? přestaňte se tu dohadovat.....
Odpovědět
romca: ja uz se nedohaduju...proste jsem azs neco blbe rekla a taky si to vyzrala
Odpovědět
Romco: kdo blázní? A co má co znamenat? Kdo se dohaduje? :-D Víš co Mitote, můj čas se dá trávit příjemněji, než komunikací o takové pičovině s tebou
Odpovědět
ssimmikk: ale ja bych to vubec nerozebirala...ja nevcim proc jste me nemohli napsat do IP tam rici ze jsem totalne krava ale museli jste se tu pustit do me
Odpovědět
Hele bavím se tu s tebou jen já, myslím teď, to že tu hvězdička něco žvástne je něco jinýho, a to že jsi kráva, jsi řekla ty, já ne, ju?!
Odpovědět
hvezdicka ti velice dobre sekundovala a odpovedi byli mireny i na ni ;-)
Odpovědět
mitote : Nechápu :-(
Odpovědět
Mitote: tak teď nerozumím tomu co tu píšeš?! Vidím, že ty se doma fakt nudíš!!! Prvně říkáš jedno i do IP a nakonec tu napíšeš něco jinýho, jsi fakt divná 8-(
Odpovědět
no ze jste obe rikali prakticky totez jak sjem vas vyskrkla ze srazu...
Odpovědět
hm, tak jsme to asi stejně pobraly ;-) na tom něco bude ne?
Odpovědět
ssimmikk: tezko rici kazdy je jiny...treba se najde nekdo kdo pochopi me :-D :-D :-D
Odpovědět
Mitote: třeba ano a o jedné osobě bych určitě věděla, ale nebudu to tu komentovat, nech to prostě být, každej si do oka napadne, tak to v životě je i bude!!! Myslím, že každej si na srazu do oak nepadl a je nesmysl, aby se s ním stýkal, takže asi tak....... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?