Svatba v Beskydech v roce 2015

Profilova fotka
Ahoj všichni, hledám nějaký pěkný horský hotýlek v Beskydech na mojí svatbu v létě 2015. Bude to zhruba pro 50 lidí, máme rádí přírodu a chceme něco jednoduchého,ale pěkného žádný typ zámku apod. Mám v merku hotel Čarták na Soláni, ale věřím, že na výběr toho je hodně, problém je k tom, že žiju v zahrančí a nemám jak si to osobně objet a podívat se na živo a rodinu chci poslat až na nějaká vybraná místa. Líbí se mi něco ve stylu jako na fotce dole, jenže s majiteli je strašná domluva, chcou dost peněz za pronájem tak to asi padne.. Prosím porad´te Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Co třeba hotel Bauer na Bílé - není to sice takové romantické místo jako na Soláni, ale vejde se tam hodně lidí. Je to kompletně zrekonstruovaný bývalý hotel Pokrok, nebo je pár hotýlků ve Velkých Karlovicích např. Lanterna www.lanterna.cz/ Kdysi jsem tam aranžovala jednu svtbu a manželé byli spokojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolaweissova Dobrý večer, já mohu vřele doporučit hotel Čarták, účastnil jsem se svatebního dne na tomto místě jak pracovně, tak i soukromě a každý den na tomto místě ve mě něco zanechal, možná je to i tím, že miluji hory, ale prostředí je úžasné. Nemohu napsat negativní reakci, ale je to pouze můj subjektivní pocit. V tomto roce ještě jednou na toto místo zavítám a pokud najdu něco, co by stálo za zmínku ať negativně či pozitivně, rád napíši. Dovolím si ještě doporučit penzion Ovečka v Nýdku. Bohužel jeho umístění není tak zajímavé jako u Čartáku, ale od jídla počínaje, přes ubytování bez chybičky. Přeji pěkný víkend. S pozdravem Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
@yourlifevideo @nikolaweissova Na Čarták se nevleze tolik lidí. Měli jsme minulý týden obřad na Zvonici a Čarták by byl ideální, ale malý a pokud by se to tam vlezlo, nezbylo by místo na tančení nebo by byla svatba rozdělená do dvou místností. My to pak měli na hotelu Galík a za sebe můžu jen doporučit! Krásné prostředí, super domluva a prostory... Ale už je to klasický hotel... Fotky našich stolů tady: https://www.facebook.com/ResortValach...
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte i na Jeseníky, tam je podobných hotýlků a stylových penzionů víc. Např. přímo na Rejvízu je krásná hospůdka "Rejvíz", obřady se dělávají v ní i venku na louce. Má to tam magickou atmosféru, poblíž je velké mechové jezírko a krásný les, kde se dají pořídit nádherné fotky.
Odpovědět
Ahojky, posílám seznam hotelů, který jsme si udělali a pak začali vybírat a eliminovat. Třeba trochu pomůže i vám. U nás nakonec vyhrála chata Paprsek, ale v Beskydech i Jeseníkách je opravdu z čeho vybírat
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji vsem moc za rady!!snad neco brzo najdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my měli svatbu na Fojtství v Oldřichovicích u Třince (pod Javorovým). Nemají webovky, ale kontakt klidně pošlu. Prostředí se nám moc líbilo. Svatba byla ve stodole, která má velkou kapacitu a příjemnou atmosféru. Fotky mám ve fotoblogu a taky můžu ještě něco poslat do zpráv. Taky nám vyhovovala ta volnost při zařizování. Není to restaurace, takže catering si musíte zajistit sami. Můžu poslat bližší info, jak jsme to měli třeba my. Takže když to shrnu, tak Fojtství můžu jen doporučit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě jsem si vzpomněla. Jedni známí uvažují o svatbě v Háji ve Slezsku U vodníka Slámy. Nejsou to sice Beskydy, ale je to tam moc hezké :) http://mlyn.uslamy.cz/sluzby/svatebni...
Odpovědět
Profilova fotka
Penzion u Studánky v Lomné je parádní :-) to prostředí tam miluju :-) doporučuji :-) a pokud hledáte fotografa a dj tak se ozvěte :-) s manželem máme balíček 2v1 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krasnoludek U Vodníka slámy jsou na příští rok už plní. Prý se rezervace dělají i na dva roky do předu...Jak to vychází na tom fojtství finančně?
Odpovědět
ahoj, mooooooc by me zajimaly informace o Fojstvi. Obehla uz jsem spoustu peknych a "tradicnich mist", ale vsude jdou svatby jako na pase a provozni si kladou sve podminky, misto toho aby vyhoveli nasi predstave. Z tohoto duvodu mne nejake misto, kde si muzeme vse zaridit sami, a navic pokud je to ve stylu stodoly, hodne zajima. Co se tyce slamy, je to moc pekne misto, ale podminky si uz tam take kladou oni. Dekuji za odpoved, muzete me kontaktovat na adrese monaxellered@gmail.com
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@krasnoludek Kolik Vás prosím stál pronájem Fojtství? Děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pronájem Fojtstvi nás loni vyšel od pátku do neděle 16000 za velký sál (stodola) no lež jsme platili zvlášť a za všechny pokoje jsme platili 6000
Odpovědět
My měli svatbu v roce 2012 na Soláni - ve Zvonici. Bylo krásně, proto byl obřad nakonec vedle Zvonice venku vedle na louce. Hostinu jsme pak měli vedle - ne v Čartáku, ale v Hotelu Soláň - a musím říct, že jsme byli maximálně spokojeni, dělali pro nás, co nám na očích viděli. Ta fotka, kterou jste dala jako vzor - to je v zahradě U Hofmannů vedle hotelu Soláň. Je to tam taky moc hezké, ale má to jednu velkou nevýhodu - že se nedá poručit počasí. ;-) Pokud je hnusně, tak si neumím představit jak svatebčani sedí na těch lavicích jen pod stromy. Ve Zvonici je možnost obřadu i uvnitř, proto jsme si vybrali tuto variantu.
Odpovědět
@krasnoludek Ahoj Krasnoludku :-) prosím, nevíš kolik je ubytovací kapacita fojtství? Než tomuto místu totálně propadnu a zavolám tam, tak ať vím, jestli to má vůbec smysl. Zatím máme na seznamu okolo 70 lidí a skoro všechny budeme muset ubytovat. Děkuju moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, lůžek tam je,jestli si dobře pamatujeme kolem 26,ale je lepší to vidět. Mladší ročníky to řešili karimatkou a spacakem, někteří i stanem. klidně tam zavolejte a domluvíte si nezavaznou prohlídku.kousek od Fojtstvi je penzionek.tam spal jeden kamarád, ale to si zajišťoval sám.
Odpovědět
Profilova fotka
@valentovakacka Ten Váš seznam je skvělý :-)
Odpovědět
@krasnoludek Děkuju moc! Zkusím mrknout i na ubytko v okolí.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@nikolaweissova muzu se prosím zeptat kde to je?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@krasnoludek Ahoj, moc prosím poslala bys mi více infoo fojtství? Třeba i pár fotek:-) Moc díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@krasnoludek Zdravím ;) Mohu Vás požádat o info ke svatbě na fojství v Oldřichovicích..,, taky to tam plánujeme a každá rada a info se hodí, děkuji 😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Dobrý den, jak se vam podařilo domluvit termín ve fojtství? Bohužel paní asi vážně nedělá ráda tuto práci protože v den kdy jsem domluvila termín návštěvy měla vypnutý mobil takže jsem neviděla ani prostory.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@krasnoludek dobrý den... Mohla bych se vás zeptat jak jste měla svatbu na fojstvi? My tam příští rok taky budeme mít svatbu tak by mi nějake rady velmi pomohli... Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Dobrý den, oprava! Vše spolehlivě domluveno. Při prvním telefonátu asi špatné domluvení.¨ Teď již máme rezervovaný termín i zaplacenou zálohu. Prostory nádherné a přesně podle našich představ.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?