Menu Forum

Svatba v Beskydech 2015

29. zář 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
nikolaweissova
1
Registrovala se 3. července 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nikolaweissova
1
Registrovala se 3. července 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj všichni,
hledám nějaký pěkný horský hotýlek v Beskydech na mojí svatbu v létě 2015. Bude to zhruba pro 50 lidí, máme rádí přírodu a chceme něco jednoduchého,ale pěkného žádný typ zámku apod. Mám v merku hotel Čarták na Soláni, ale věřím, že na výběr toho je hodně, problém je k tom, že žiju v zahrančí a nemám jak si to osobně objet a podívat se na živo a rodinu chci poslat až na nějaká vybraná místa.
Líbí se mi něco ve stylu jako na fotce dole, jenže s majiteli je strašná domluva, chcou dost peněz za pronájem tak to asi padne..

Prosím porad´te

Díky
11. zář 2014 ve 04:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
glameli
GLAMELI floristické studio
Petra Borkovcová PRO

Květy a dekorace - Region Ostrava

“Přijímám objednávky na svatební kytice a dekorace, zajistím kompletní květinový servis pro svatbu Vašich snů.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
glameli
GLAMELI floristické studio
Petra Borkovcová PRO

Květy a dekorace - Region Ostrava

“Přijímám objednávky na svatební kytice a dekorace, zajistím kompletní květinový servis pro svatbu Vašich snů.”
(Před 2 lety)

Co třeba hotel Bauer na Bílé - není to sice takové romantické místo jako na Soláni, ale vejde se tam hodně lidí. Je to kompletně zrekonstruovaný bývalý hotel Pokrok, nebo je pár hotýlků ve Velkých Karlovicích např. Lanterna www.lanterna.cz/
Kdysi jsem tam aranžovala jednu svtbu a manželé byli spokojeni emoticon
12. zář 2014 ve 13:16  •  www.glameli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@nikolaweissova Dobrý večer, já mohu vřele doporučit hotel Čarták, účastnil jsem se svatebního dne na tomto místě jak pracovně, tak i soukromě a každý den na tomto místě ve mě něco zanechal, možná je to i tím, že miluji hory, ale prostředí je úžasné. Nemohu napsat negativní reakci, ale je to pouze můj subjektivní pocit. V tomto roce ještě jednou na toto místo zavítám a pokud najdu něco, co by stálo za zmínku ať negativně či pozitivně, rád napíši.

Dovolím si ještě doporučit penzion Ovečka v Nýdku. Bohužel jeho umístění není tak zajímavé jako u Čartáku, ale od jídla počínaje, přes ubytování bez chybičky.

Přeji pěkný víkend. S pozdravem Martin Lysek
13. zář 2014 v 00:03  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabrielkaada
10
Registrovala se 12. září 2013 na beremese.cz. Přidala 239 příspěvků. Má 1 přítele. Region Vsetín.
  • Svatba byla 6. září 2014
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
gabrielkaada
10
Registrovala se 12. září 2013 na beremese.cz. Přidala 239 příspěvků. Má 1 přítele. Region Vsetín.
  • Svatba byla 6. září 2014
    Region Vsetín
 @yourlifevideo
@nikolaweissova Na Čarták se nevleze tolik lidí. Měli jsme minulý týden obřad na Zvonici a Čarták by byl ideální, ale malý a pokud by se to tam vlezlo, nezbylo by místo na tančení nebo by byla svatba rozdělená do dvou místností. My to pak měli na hotelu Galík a za sebe můžu jen doporučit! Krásné prostředí, super domluva a prostory... Ale už je to klasický hotel... Fotky našich stolů tady: https://www.facebook.com/ResortValachy/photos/a.923838624299021.1073742005.162188320464059/923839227632294/?type=1&theater
13. zář 2014 v 11:53  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Mrkněte i na Jeseníky, tam je podobných hotýlků a stylových penzionů víc. Např. přímo na Rejvízu je krásná hospůdka "Rejvíz", obřady se dělávají v ní i venku na louce. Má to tam magickou atmosféru, poblíž je velké mechové jezírko a krásný les, kde se dají pořídit nádherné fotky.
14. zář 2014 v 19:54  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valentovakacka
68
Registrovala se 29. září 2013 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
valentovakacka
68
Registrovala se 29. září 2013 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 10 přátel.
 Ahojky, posílám seznam hotelů, který jsme si udělali a pak začali vybírat a eliminovat. Třeba trochu pomůže i vám. U nás nakonec vyhrála chata Paprsek, ale v Beskydech i Jeseníkách je opravdu z čeho vybírat
14. zář 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikolaweissova
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nikolaweissova
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Dekuji vsem moc za rady!!snad neco brzo najdu.
15. zář 2014 v 05:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krasnoludek
2
Registrovala se 3. května 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
krasnoludek
2
Registrovala se 3. května 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele.
 Ahoj my měli svatbu na Fojtství v Oldřichovicích u Třince (pod Javorovým). Nemají webovky, ale kontakt klidně pošlu. Prostředí se nám moc líbilo. Svatba byla ve stodole, která má velkou kapacitu a příjemnou atmosféru. Fotky mám ve fotoblogu a taky můžu ještě něco poslat do zpráv.
Taky nám vyhovovala ta volnost při zařizování. Není to restaurace, takže catering si musíte zajistit sami. Můžu poslat bližší info, jak jsme to měli třeba my.
Takže když to shrnu, tak Fojtství můžu jen doporučit. emoticon
15. zář 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krasnoludek
2
fotoportrét
fotoportrét
krasnoludek
2
 Jo a ještě jsem si vzpomněla. Jedni známí uvažují o svatbě v Háji ve Slezsku U vodníka Slámy. Nejsou to sice Beskydy, ale je to tam moc hezké emoticon
http://mlyn.uslamy.cz/sluzby/svatebni-obrady--netradicni-venkovska-svatba.html
15. zář 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoimrichova
2
Registrovala se 16. května 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Karviná.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
fotoimrichova
2
Registrovala se 16. května 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Karviná.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Region Karviná
 Penzion u Studánky v Lomné je parádní emoticon to prostředí tam miluju emoticon doporučuji emoticon a pokud hledáte fotografa a dj tak se ozvěte emoticon s manželem máme balíček 2v1 emoticon
15. zář 2014 v 08:39  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikolaweissova
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nikolaweissova
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @krasnoludek U Vodníka slámy jsou na příští rok už plní. Prý se rezervace dělají i na dva roky do předu...Jak to vychází na tom fojtství finančně?
19. zář 2014 ve 02:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monaxelle
1
Registrovala se 26. září 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
monaxelle
1
Registrovala se 26. září 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj, mooooooc by me zajimaly informace o Fojstvi. Obehla uz jsem spoustu peknych a "tradicnich mist", ale vsude jdou svatby jako na pase a provozni si kladou sve podminky, misto toho aby vyhoveli nasi predstave. Z tohoto duvodu mne nejake misto, kde si muzeme vse zaridit sami, a navic pokud je to ve stylu stodoly, hodne zajima.
Co se tyce slamy, je to moc pekne misto, ale podminky si uz tam take kladou oni.
Dekuji za odpoved, muzete me kontaktovat na adrese monaxellered@gmail.com
26. zář 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zhawm
Registrovala se 14. září 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zhawm
Registrovala se 14. září 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 @krasnoludek Kolik Vás prosím stál pronájem Fojtství? Děkuji
9. říj 2015 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krasnoludek
2
fotoportrét
fotoportrét
krasnoludek
2
 Pronájem Fojtstvi nás loni vyšel od pátku do neděle 16000 za velký sál (stodola) no lež jsme platili zvlášť a za všechny pokoje jsme platili 6000
9. říj 2015 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
opavacka
2
Registrovala se 7. března 2012 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
opavacka
2
Registrovala se 7. března 2012 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Má 1 přítele.
 My měli svatbu v roce 2012 na Soláni - ve Zvonici. Bylo krásně, proto byl obřad nakonec vedle Zvonice venku vedle na louce. Hostinu jsme pak měli vedle - ne v Čartáku, ale v Hotelu Soláň - a musím říct, že jsme byli maximálně spokojeni, dělali pro nás, co nám na očích viděli. Ta fotka, kterou jste dala jako vzor - to je v zahradě U Hofmannů vedle hotelu Soláň. Je to tam taky moc hezké, ale má to jednu velkou nevýhodu - že se nedá poručit počasí. emoticon Pokud je hnusně, tak si neumím představit jak svatebčani sedí na těch lavicích jen pod stromy. Ve Zvonici je možnost obřadu i uvnitř, proto jsme si vybrali tuto variantu.
9. říj 2015 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juka22
8
Registrovala se 5. září 2015 na beremese.cz. Přidala 136 příspěvků a 1 inzerát. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
juka22
8
Registrovala se 5. září 2015 na beremese.cz. Přidala 136 příspěvků a 1 inzerát. Region Ostrava.
 @krasnoludek Ahoj Krasnoludku emoticon prosím, nevíš kolik je ubytovací kapacita fojtství? Než tomuto místu totálně propadnu a zavolám tam, tak ať vím, jestli to má vůbec smysl. Zatím máme na seznamu okolo 70 lidí a skoro všechny budeme muset ubytovat. Děkuju moc!
19. říj 2015 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krasnoludek
2
fotoportrét
fotoportrét
krasnoludek
2
 Ahoj, lůžek tam je,jestli si dobře pamatujeme kolem 26,ale je lepší to vidět. Mladší ročníky to řešili karimatkou a spacakem, někteří i stanem. klidně tam zavolejte a domluvíte si nezavaznou prohlídku.kousek od Fojtstvi je penzionek.tam spal jeden kamarád, ale to si zajišťoval sám.
19. říj 2015 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

@valentovakacka Ten Váš seznam je skvělý emoticon
20. říj 2015 v 08:39  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juka22
8
fotoportrét
fotoportrét
juka22
8
 @krasnoludek Děkuju moc! Zkusím mrknout i na ubytko v okolí.
20. říj 2015 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veraafilip (24 r.)
2
Registrovala se 24. března 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Frýdlant nad Ostravicí , Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 16. července 2016
    Frýdlant nad Ostravici - Nová Ves, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
veraafilip (24 r.)
2
Registrovala se 24. března 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Frýdlant nad Ostravicí , Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 16. července 2016
    Frýdlant nad Ostravici - Nová Ves, Region Frýdek-Místek
 @nikolaweissova muzu se prosím zeptat kde to je?
24. led v 11:17  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elielielinka
Registrovala se 26. září 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Svatba bude 10. června 2017
fotoportrét
fotoportrét
elielielinka
Registrovala se 26. září 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Svatba bude 10. června 2017
 @krasnoludek
Ahoj, moc prosím poslala bys mi více infoo fojtství? Třeba i pár fotekemoticon Moc díky
29. zář ve 21:51  •  Svatba bude v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí