Svatba - Tábor a okolí, máte tip na místo?

Profilova fotka
Dobrý den, máte někdo tip na místo v Táboře nebo v okolí, kde uspořádat svatbu? úplně nejlepší by byl nějaký statek, ale uvítám i tipy na restaurace... děkuju moc Katka
Odpovědět
Profilova fotka
@kkacenkka Zkuste "Samota u Houpacího Koně" , ale mají dost plné termíny, za zkoušku však nic nedáte :-) Fotky najdete u mě na webu...
Odpovědět
Profilova fotka
Samota u Houpacího Koně je krásné místo, v červnu tam zrovna jednu svatbu máme :-) Restaurace tam není, ale není problém tam mít vlastní catering...
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, tam jsme byli, je to krásný, ale mají volno jen první týden v květnu a to se trochu bojím, že bychom musli být jenom v té stodole, což mi přijde za 12tisíc nájem zbytečné:(
Odpovědět
Profilova fotka
@kkacenkka tak to chápu...
Odpovědět
Profilova fotka
@kkacenkka Tak záleží, v květnu může být hezky i ošklivo...samozřejmě to lze asi řešit případně nějakými party stany s vytápěním....
Odpovědět
Profilova fotka
a co penzion u Farmáře? Fotím tam letos nějaké svatby a reference zatím jenom kladné :-) najdete je třeba na facebooku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
www.penzionkarolin.cz/ Karolín u Malšic, úžasný přístup a nádherné okolí i penzionek. Máme tam svatbu v červnu a poi objíždění různých míst je tohle to nej a úžo. :-) a bonus - příjezd nevěsty na koni bez poplatku :-) už se těšíííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynabathory to vypadá dobře, máš už od nich kalkulaci?přijde mi to nějaké levné:))
Odpovědět
Profilova fotka
@kkacenkka jediné co tam budeme platit je raut,pití a pokoj pro mě a muže,pronájem prostor se neplatí a jsou ochotni vše připravit,včetně dekoru do určené barvy(za poplatek), já si ale vše chci nazdobit sama,tak jsme s paní domluvené,že připraví stoly s bílými ubrusy a zbytek si dozdobím sama.Sladké atd je též v naší režii a i nějaké to víno budu mít svoje,v tom také nebyl problém. Starostka nám přijede z Malšic přímo tam ale to je již v naší režii. Když se s nimi spojíš mailem, pošlou ti všechny potřebné informace, včetně cen jídel na rautový stůl či nabídka svatebního menu nebo grilovačky atd.,já mám vybranou knedlíčkovou polévku a celodenní raut,večer špízy a gulášek. Podle toho co vše si vybereš, taková bude cena. Jde to z toho krásně spočítat. Doporučuji si tam napsat maila a po domluvě se dojet podívat,je to tam supr...doufám,že bude horko a i ten bazén s výhledem na koně na pastvě využijem...Kousek odsud jsou Příběnice, kde se dají udělat supr fotky,takže za mě 1*. Jinak i jakoukoli hudbu si tam můžeš vzít, nikoho tam nejde rušit,je to samota :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo tak to si mě potěšila:) už jsem jim psala, zatim se nikdo neozval, uvidíme... Představu mám přesně jako ty, polívka a pak raut grilování, guláš:)) Musíme se tam nějak zajet kouknout...Máš nějaké dobré reference na fotografa nebo DJ z Tábora?děkuju moc za pomoc:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
To vypada dobre,mas od nich kalkulaci?
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl možnost uspořádání vaší svatební party u na green valley. jsme kousek od Benešova, tedy na trase Praha - Tábor... Informace o našem resortu můžete najít zde: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... případně na našem webu. Děkuji HK.
Odpovědět
Zajímavé svatby jsou na Housově mlýně v Táboře, dá se tam udělat stylovka, na výběr je z několika prostorů i s možností vlastního cateringu, zkuste mrknout na to. Je to kousek od centra Tábora, dobrá místa na parkování a pro nenáročné svatebčany i možnost přespání v místním hostelu.
Odpovědět
Profilova fotka
do Housova mlýna jsem psala poptávku, jednou mi odepsali a pak už se na mě vyprdli...
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím jak moc "okolí" to je :) ale mrkni retailspace
Odpovědět
@kkacenkka mít elán, tak je ještě popostrčím...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já na ně prdim:) našla jsem mnohem hezčí místo...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
@kkacenkka Dobrý den, mohla bych poprosit jaké místo jste našla? :-) Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Ahoj, z rodinných důvodu ruším svatbu ve Vachově mlýně u Soběslavi dne 21.8.2021. Je to krásný romantický statek, velkou loukou a ubytováním. Hledáme za nás pár, který by si zde chtěl říci své ANO. 725717815 Zuzana
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?