Svatba pro 30 osob na Moravě

Ahoj, nemáte prosím někdo nějaký tip na svatbu ve stodole/chatě/srubu na Moravě, kde je možné uspořádat svatbu pro 30 osob? Zatím jsem zděšená cenami a možnostmi, neboť z mnoha míst nás odmítli z důvodu nízkého počtu osob... Předem děkuji za jakýkoli tip! 🙂
Odpovědět
@ketsi nemám radu ani tip ale také hledám,tak jdu spíš na pokec 🙂 můžu se zeptat kolik je tak optimální cena? Já jsem totiž zatím nenašla ani nic drahého abych si mohla udělat představu. Našla jsem za 15 000 na jeden den a to mi přišlo dobrý,jen majitele nereagují 🤔
Odpovědět
@laska7669 Ty jo, tak za 15 je to krásný, to bychom brali hned. Po nás všude chtěli 40+ a to si ještě jedni přisadili s tím, že nesmíme dovést ani vlastní kytky 😄
Odpovědět
Dobrý den, Pokud by Vám nevadilo trochu dál na Vysočině, tak penzion Na Bělisku. Volné termíny na tento rok ještě jsou.
Odpovědět
@klara148 Moc děkuji za tip, podívám se na to! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den ketsl, nerozumím, proč někdo škatulkuje svatby podle počtu hostů...pokud jste zděšená cenami, chápu - sami poskytovatelé totiž jsou🙂. Jestli Vám chybí další inspirace, mrkněte k nám do webu, nebo mi písněte do mailu/ sem. Máme vše - ubytko, místo, obřad, jídlo, víno, limo.. Díky za odezvu, krásný den Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejsme sice stodola, chalupa ani srub, 🙂 ale naše prostory jsou v Brně a přitom na klidném místě. A je zde možné využití zahrady, kde se dá udělat i obřad. Takže mrkněte i na náš web. Případně mi zavolejte a řekla bych Vám bližší info, pokud Vás zaujmeme. Jak jsem to počítala já, tak naše cena by se pravděpodobně pohybovala někde mezi 15 a 40 tisíci. Člověk se vždy může nějak domluvit. 😉 Hezký den přeji a přeji šťastný výběr. Petra
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?