Menu Forum

Svatba pro 150 lidi Pardubice a okoli

3. črc 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
smonika
Registrovala se 11. června 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
smonika
Registrovala se 11. června 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj vsem budoucim nevestam,
prosim poradte nevite o nejakem miste (farma, statek, vila) pro usporadani odpoledni svatebniho koktejlu, hostiny a vecirku a pripadne i obradu?
Radi bychom nasli misto, kde si muzeme nektere veci pripravit sami a hlavne, kde muzeme byt az do rana emoticon
Dekuji za jakekoliv rady.

P.S. Pokud v okoli Pardubic nic takoveho nenajdeme, uvazujeme i okoli Prahy, Vysocina, Brno ?

Jetse jednou diky za napady.
27. čer 2017 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bekyc
7
Registrovala se 26. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
bekyc
7
 Vždy když se mě někdo ptá, odpovídám Stanský mlýn u Hlinska. Bylo to nejkrásnější místo na svatbu, jaké jsem viděla. Hostů měli myslím 120 a uplně v pohodě se tam všichni vešli.
27. čer 2017 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisavili
Registrovala se 12. července 2016 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků.
  • Svatba byla 6. května 2017
    Kubíkovy Dudy, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
denisavili
Registrovala se 12. července 2016 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků.
  • Svatba byla 6. května 2017
    Kubíkovy Dudy, Region Chrudim
 V okolí Pardubic Klokočův mlýn - je to nádherné místo s velkou stodolou i s ubytováním. Jídlo ani pití ti vlastní myslím nedovolí, ale výzdoba by problém být neměla. Jinak teda good luck - my sháněli v této lokalitě pro cca 100 lidí a byl to fakt boj a nic moc jsme nemohli sehnat (finančně přijatelného) - nám naštěstí pak klesl počet na 80, což už bylo lepší emoticon
27. čer 2017 ve 20:23  •  Svatba byla v květnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verbekys
Registrovala se 3. července 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
verbekys
Registrovala se 3. července 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 @bekyc Zdravím, mohla bych se zeptat, jak měli řešeno stravování a ubytování pro takovou spoustu lidí? děkuji emoticon
3. črc 2017 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
bekyc
7
fotoportrét
fotoportrét
bekyc
7
 Pro rodinu nebo příbuzné s dětmi měli pokoje, které ve mlýnu jsou (moc krásné) a ostatní trochu punkově ve stanech, což nevím jestli by každý na svatbě chtěl, ale tam to nikomu nevadilo. Rodinný oběd měli uvnitř a raut pro ostatní venku jako catering, myslím že to měli převážně od nich a něco si donesli svého.
3. črc 2017 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
21

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
21

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 2 lety)

Zdravím, hrál jsem minulou sobotu v kulturním domě Ostřešany - nová stavba (110 lidí). Je tam i zahrádka. Hrál jsem do 3 hodin a nebyl problém. Skvělá akustika nepustí hudbu ven. Místo pro jistě 150 lidí a ještě zbude na taneční parket. Je tam kuchyňka a bar, který je možné zajistit Cateringem. Venkovní prostor pro obřad tam ale není. Mám krátké video z akce, ale to neprotlačím tady kvůli objemu. Pokud bude mejlík pošlu přes úschovnu.

Další místo je Klokočov.Tam ale jedno místo pro 150 osob není. Je to ve třech objektech - stodola - 45 - 50 lidí jen na oběd, střední stavba - 40 lidí a sál v hospodě je vhodný jako taneční sál..Ale prostor pěkný, veliká zahrada.
3. črc 2017 ve 22:27  •  www.dj.707.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí