Svatba pro 100 lidí ve vinici

Ahoj holky, máte některá tip na pěknou vinici s kapacitou min. 100 lidí? Obřad chceme mít ve vinici, hostinu a další program ve sklípku. Na lokalitě mi nezáleží tolik jako na atmosféře místa a sympatiích provozovatelů. Svatba bude až příští léto, tak snad začínám hledat včas :) Díky moc za tipy!
Odpovědět
Profilova fotka
@hrabosska Dobrý den, pokud to nemusí být nutně Morava...tady to umí dobře. Jsou tady v dosahu i nádherná místa pro následné focení. Třeba Vás to zaujme. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@hrabosska Ježiš...já tam nedal ten odkaz :-)...pardon. http://www.johannw.com/ Standa
Odpovědět
@standamat Díky moc, ale přítel je Pražák, já (tím pádem spousta hostů) z Moravy.. k Ústí by to měli daleko úplně všichni :) Ale děkuji za reakci!
Odpovědět
Profilova fotka
@hrabosska Tak ať najdete, co hledáte...a kdyby byl zapotřebí třeba i fotograf, koukněte na mou práci...třeba zaujme a na Moravu...nebo kamkoli :-) mezi fajn lidi se na svatbu rád podívám. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme areál s ubytováním, venkovním posezením na Vinařském dvoře a sklepní "labyrint", to vše mezi vinicemi, jistě se ozvěte a budeme Vám rádi nápomocni:-). Mějte se fajn. jč
Odpovědět
@ujenoura zdravim Jano. U vas se mi libi moc, dokonce jsme si uz napsaly email, jen stale cekam na odpoved :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, o víkendu jsme navštívili 7 míst na jižní Moravě. Naše požadavky byly: svatba 07/2019, obřad ve vinohradu, uzavření prostoru, vše na jednom místě pro 80-100 lidí. Protože jsme díky tomuto webu objevili místo snů, rozhodla jsem se taky pomoci případným zájemkyním o podobný prostor :) Záměrně nepíšu žádné ceny, to nechám případně na provozovatelích daných zařízení. 1. U Jeňoura kapacita 75 lůžek, možnost uzavření prostoru. Obřad na prostranství hotelu, venkovní prostor pro cca 100 lidí, celý dřevěný, s grilem. Moc hezký. Disponují obrovskými vinnými sklepy, kam se vejde snad 200 lidí. Dá se rozdělit na několik menších částí. Paní provozní má se svatbami očividně velkou praxi, takže dokáže s mnoha věcmi poradit. Na někoho ale může působit až moc svérázně.. pokud jste člověk, který se bojí si trochu dupnout a nenechat si do všeho kecat, mohla by zde možná vzniknout třecí plocha :) Ale jak říkám - ostatní mohou ocenit, že budou nasměrovaní. Přece jen, většina z nás řeší svatbu poprvé... Mají prostor pro děti. 2. Vinařství Mádl ubytovací kapacita 56 lůžek v hotelu, 30 na ubytovně. Jedná se o profi velké vinařství. Celkově dle velikosti venkovního prostoru bych doporučila spíše pro cca 70 lidí, 100 už bylo na venkovní hostinu a následnou párty moc.. Obřad může proběhnout buď u nich na dvorku, nebo v kapličce ve Velkých Bílovicích, poplatek prý cca 1000Kč. Nemají prostor pro děti. 3. Vinné sklepy Skalák Zde bych vyzdvihla naprostou profesionalitu a ochotu slečny Lucie, která je ochotná zjistit/zařídit snad všechno. Milá, usměvavá, radost s ní spolupracovat. Prostory jsou obrovské, opravdu nádherné. Dá se sedět i venku pod střechou, vše ze dřeva. Taneční parket je ale na příjezdové vybetonované cestě. V penzionu se vyspí 90 osob. 4. Vinařství Krýsa Jedno z nejhezčích míst co jsme viděli. Prostor se celý uzavře, obřad můžete mít venku u jezera, případě cca 1km daleko ve vinohradu. Máte k dispozici celý domek pro vnitřní hostinu, ochutnávku vín... a také venkovní prostor, kam se vejde pohodlně 100 lidí. Na tomto místě vám zařídí i např. fotokoutek. Mají vlastní mini farmičku s kozami, oslem, koněm... velmi hezké opuštěné místo. Pan majitel je velmi příjemný člověk, pohodář, se kterým se dá domluvit na všem. 5. Vinařský dvůr na faře Pokud hledáte místo, které na vás bude dýchat pohodovou atmosféru a do toho provozovatele, se kterým se bude dát domluvit na všem, nebudete jen další ze zástupů svateb a budete si přát jen úsměvy na rtech, musíme jít sem. Nikde jsme se během naší cesty nesetkali s tak pozitivním přístupem. Svatby zde dělají teprve chvíli, takže je to ještě stále baví a dělají to pro radost. Krásné místo v malé vesničce, vedle vinařství je kostel, o kousek dál obrovské vinohrady s výhledem na Pálavu, kde může být obřad. Nemají vlastní ubytování, ale zdarma hosty rozvezou (až 200 os) do okolního ubytování. Celý objekt je po rekonstrukci (2-3 roky), takže vše nové, hezké. Velké sklepy, venkovní i vnitřní prostory, zahrada. Vřele doporučuji. 6. Vinohrady Sádek Za nás jedno ze tří nejlepších míst - opět stavení na opuštěném prostoru, pouze velký dům a vinohrady. Velká terasa i vnitřní restaurace, výhledy do vinic. Bohužel jsme se nesetkali s panem majitelem, takže mi nebyla vysvětlena spousta za nás absurdních poplatků, ale nerada bych zacházela do detailů. Nechám na každém ať se na finance zeptá sám. Místo je to ale krásné, ochutnali jsme i jídlo a bylo ok. - nikde jsme nebyli limitování časem, hudba mohla hrát až do rána, jen někde požadovali hudbu ztišit - všude se dá domluvit degustace vín pro svatebčany v rámci zábavy - všude nabízí vlastní catering, kromě sladkého - věci se začínají chystat v sobotu, uklidit se musí v neděli dopoledne - všude jsme si nakoupili (někde dokonce dostali) víno, které budeme postupně ochutnávat - kontakty ani fotky záměrně nezveřejňuji, vše je dostupné na webu - ceny nepíšu záměrně, to je věc majitelů objektů, prosím poptávejte přímo u nich. Rámcově nám ale všude nabídli jídlo za 800-1600 na osobu. Byly velké rozdíly. Ubytování podobné, cca 550/os./noc se snídaní. 7. Stodola Dolní Kounice Místo, které jsme nakonec vybrali. Důvodem je, že jsme si pronajali celý objekt a sami si zařídíme catering, výzdobu atd. Už na příjezdové cestě jsme věděli, že tady se to musí stát. Byl to přesně ten wow moment, který jsme chtěli zažít. Tímto bych ráda požádala všechny nevěsty, které tam plánují svatbu příští rok (2019), aby se mi ozvaly.. můžeme si nasdílet tipy na catering, hudbu, ... , případně výzdobu atd. Díky a snad jsem někomu pomohla, stejně jako jste vy pomohly předtím svými tipy nám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste mou interaktivní mapu svatebních míst v ČR. Mapa je neustále aktualizovaná, připadně se mě zeptejte na osobní zkušenosti. Případný lajk od vás zde velmi potěší :) Honza
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?