Svatba Praha a okolí září 2014

Ahoj všem, ráda bych se zeptala, zda nemáte nějaké rady neb tipy na hezké místo pro konání svatby (v období září-říjen) v Praze a okolí, kde by bylo možné mít vše na jednom místě - obřad i oběd. Nějak nám schází inspirace, nechceme nic "profláknutého", ale zároveň bychom rádi nějaké hezké romantické místo. Nemusí to být nic megalomanského, plánujeme cca 20-25 lidí. :) Předem moc děkuju za tipy! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme nově otevřený penzion v malé vesničce ve středních Čechách. Nabízíme možnost uspořádání svatby. Můžete si zvolit svou variantu 1. pronajmout si celý penzion a vše mít ve vlastní režii 2. my zajistíme, jídlo pití, výzdobu.... Kapacita lůžek je 30+6 přistýlek. Máme velkou zahradu s možností grilování pro venkovní svatby, nebo se dá menší svatba uspořádat v jídelně. Záleží pouze na Vás. Není problém domluvit schůzku aby jste si vše prohlédli. Pokud Vás nabídka zaujala, podívejte se na naše stránky nebo kontaktujte přímo mne. Krásný den Pokorná
Odpovědět
písecká brána Praha 6
Odpovědět
Dobrý den, volno máme 6.9. Podívejte se na náš profil. Pokud budete mít záje jsme vám plně k dispozici. S pozdravem Tomáš KRÁL
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout naši restauraci a penzion. Jsme sice 4km za hranicí Prahy, ale věřím, že v tomto případě, se vyplatí za místem Vašich snů trošičku "popojet". Můžeme uspořádat svatební obřad na krásné zahradě, nebo v kapličce na náměstí ( 50m), pro 20-25 lidí doporučuji hostinu v prostorách zimní zahrady. Součástí je i krb, kde by se dalo připravit masíčko k večeři. Místnost je samostatná, nebude tam chodit nikdo jiný a máte možnost vyjít i na zahradu či dvorek. Přijeďte se k nám podívat, není nad osobní kontakt a Vaše pocity z místa a atmosféry :-)
Odpovědět
Zkus mrknout na Grébovku - viniční altán. Je to uprostřed vinice, překrásné místo v Praze a přitom je tam klid. Pro představu hoď do googl-obrázky "svatba grébovka" nebo "viniční altán grébovka" a uvidíš. Třeba se ti to bude líbit. Kdybych neplánovala svatbu pro 80 lidí, určitě bych měla svatbu tam:-) Pro menší svatby: www.vinicni-altan.cz/1600/svatby.asp Pro větší svatby: www.pavilongrebovka.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme rodinný pension cca 30km od Prahy,nabízíme možnost svatebního obřadu,obědu,rautu,výzdoby,ubytování... Pokud by jste měla zájem kontaktujte nás na emailu a zašleme nabídku dle Vašich požadavků.
Odpovědět
@marlenne : Altán vypadá krásně, jen by mě zajímalo, jestli jsou ještě volné termíny, přece jenom co se výběru místa týče, dá se září označit slovním spojením "na poslední chvíli". :)
Odpovědět
V září mají ještě nějaké termíny volné - zde odkaz na termíny svateb v r. 2014 na jejich stránkách: http://www.vinicni-altan.cz/1600/term... Zkus tam co nejdříve zavolat a objednat se... A nebo se můžeš poptat na 1.týden v říjnu. Kamarádka měla v říjnu svatbu a měla krásné počasí, ale to víš, je to risk. Hodně štěstí a dej pak vědět, jestli se zadařilo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marlenne Grébovka je příšerná, altán jak z Ruska, a výhled na krásnou Prahu ? Koukáš na Nusle a na to jak se čoudí z komínů. Na fotkách na netu to vypadá krásně, taky jsme tam plánovali svatbu, ale když jsem se tam byla podívat tak se mi chtělo brečet. Měli jsme to už zarezervované a musela jsem najít jiný termín a jinde. Nehledě na to že se nedá zajet autem až tam a starší a špatně se pohybující občané by měli akorát trápení tam dojít. Auta se nechávají u Lídlu a když tam bude hodně lidí na nákupech tak co pak? Nechci brát iluze, někomu se to líbit může, ale pro mě to tedy rozhodně nebylo. Našli jsme Vršovický zámeček a je tam moderní a nádherná obřadní síň. Tak to máme tam.
Odpovědět
Asi je potřeba to tam opravdu omrknout osobně, což doufám udělá každá nevěsta, než někde bude mít svatbu:-). Mě okouzlily ty vinice, ale ty praktické věci (parkování atd.) neznám podrobněji, to je asi dost konstruktivní a důležitá připomínka.
Odpovědět
Profilova fotka
@gajapo mám ráda grébovku...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marlenne No je fakt, že když jsme tam byly tak ještě vinice nebyly zelené, ale pohled na Prahu nehezký a to parkování je právě tam velký problém. A nepovolí vyjímky. Museli jsme podepsat, že se tam autem prostě nesmí. A to bylo to hlavní co nás odradilo. Auto jsem parkovali u Lídlu a bylo tam docela narváno.A jinde je problém v okolí taky. Všude je modrá zona a stejně i tak narváno. A to jsme byly jen s mamkou. Co zbytek aut ? Pokuď nemáte mezi svatebčany starší špatně se pohybující členy příbuzenstva tak to jde, ale jinak radím jinde.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@khiriaphoto No je to věc vkusu a názoru :-)
Odpovědět
Všem děkuju za příspěvky. :) Grébovka není špatná, ale po návštěvě místa a získání informací o organizaci (parkování, hostina až po 15. hodině apod.) jsme úplně nadšení nebyli. :) Takže hledáme dál. :) Nakonec se možná nebudeme omezovat na Prahu, láká nás něco spíš v přírodě. :) Každopádně budu moc ráda za další tipy, sháníme fakt pozdě. :(
Odpovědět
Ahoj. Já mám podobný problém. Termín svatby už máme rezervovaný, ale hledáme restauraci, kde bychom si dali klasický oběd jen s nejbližší rodinou a svědky. Svatba bude v září na Novoměstské radnici na Karláku. Nevíte o restauraci v blízkém okolí, která by měla salonek pro 16-20 lidí, a nebyl to pajzl? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andokai ze mam rada grebovku? no to mate pravdu no:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gajapo dobrý den, podívejte se prosím na stránky GreenYacht Hotel. Rádi Vám připravíme ukázkovou kalkulaci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Pokud hledate misto na Vasi svatbu, mrknete do meho profilu, kde najdete odkaz na mista, ktere doporucujeme. A pokud jeste stale hledate kapelu na Vasi svatbu, navstivte rovnou nase webovky do kalendare akci, zda Vas termin mame jeste volny. Pokud ano, radi Vam zahrajeme, stejne jako 220 parum pred Vami. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vám nabídnu uspořádání svatby v areálu Vigvam.Vigvam se nachází 5km od dálnice D11( exit 50.) Disponuje několika možnými prostory jak pro uspořádání malé svatby tak umožnuje uspořádat svatbu až pro 300osob. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, pokud hledáte něco originálního, rodinného a zároveň v blízkosti centra, mohu Vám nabídnout Hlubočepský zámeček, který je unikátní právě svým areálem, v němž si budete připadat jak v pohádce Josefa Lady. Když budete chtít, ráda Vám zašlu prezentaci našeho zámečku. Hodně štěstí :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?