Svatba na Zámku Vidžín

Dobrý den, máme v červenci svatbu na Zámecké faře Vidžín i s ubytováním pro 145 lidí. Zajímají mě prosím Vaše zkušenosti. Popřípadě, jak jste byli spokojeni s restaurací ? Děkuji Nuv
Odpovědět
Dobrý den, měla jsem svatbu 7/2020 a Vidžín mohu jen doporučit. Šév kuchař pan Kos nás požádal, jestli mu dáme volnou ruku při vytváření hostiny a rautu. Abych pravdu řekla, měla jsem obavu. Ale výsledek nás mile překvapil a hosti nehovoří o ničem jiném. Sakra, to jídlo doslova zastínilo mé šaty 🙂 Jinak krásné historické prostředí, velká zahrada, altán a nádherný svatební pokojíček, s kterého se nechce odejít 🙂 JK
Odpovědět
Vidžín je opravdu krásné místo. Také tam v létě plánujeme svatbu. Momentálně nedokážu posoudit, ale mnoho lidí nám tento areál doporučilo. Koukala jsem, že i někde vyhráli svatební místo roku. Já tomu dala zelenou a máme objednanou svatbu na klíč: obřad, hostinu, raut, ubytování pro hosty. Po svatbě Vám se mohu napsat více 🙂
Odpovědět
Jéé to je pěkný. To ani nevím že na Plzeňsku máme takové nádherné místo. Písněte o tom něco víc prosím. Zajímá mě, na kolik Vás tam vyšla svatba atd. Díky Iva
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?