Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.Vsechny nevesty moc zdravim. Chtela jsem se pozeptat, zda tady neni nevesta, ktera bude mit svatbu na zamku v srpnu 2010???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak jsem po zkoušce líčení, fotky jsou v albu... Phedvika ahojky...
Odpovědět
phedvika: ahojky, já budu mít svatbu 21.8. v zámecké kapli Jak se tak rozkoukávám, tak tady všichni už máte sehnaného fotografa :-| To asi budu muset taky někoho sehnat. Myslela jsem si že nejvíc spěchá termín na zámku...Ještě mám předběžně zamluvenou restauraci, ale zatím je po telefonu.A to ostatní jsem si říkala, že má čas... Tak asi budu muset taky máknout, nebo mi to všechno rozeberete ;-)
Odpovědět
ahoj děvčata, můžu se k vám přidat? Já sice nebudu mít svatbu ve Slavkově na zámku, ale ve slavkovském kostele a chtěla jsem se vás zeptat, jestli nemá některá z vás dobrý tip na fotografa? Svatbu plánujeme na 15. 5. 2010. Z příprav jsme toho zatím nic moc nestihli, minulý týden jsem obcházeli restaurace ve Slavkově a žádná bohužel nevyhovuje (máme moc lidí na večer). Začínám z toho trochu nervoznět, ale tak snad se to nějak vyřeší. Yvett007: jakou máš zamluvenou restauraci?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Yvett a Moravko tak to je super, že už jsou tu další holky a třeba se to tu i trochu rozpovídá... Nás to čeká už tuto sobotu :-) Jinak my budeme mít dva fotografy, jednoho na přípravy a druhý pak na zámek...pak vám dám vědět, jaké byli fotečky... A hostinu máme v Silůvkách, což je od Slavkova trochu z ruky...
Odpovědět
Profilova fotka
no pani, jak tak koukam.. plno novych tvari...tak vitejte. Co se tyce fotografu tak co treba Kamil Saliba, nebo Potuckovi nebo Radovan Chvila... je jich moc, ale zalezi, kolik jste ochotni investovat a jaky styl se vam libi. Moravka: mame stejne datum svatby... jen my to mame na zamku / Divadelni sal
Odpovědět
díky za tipy na fotografy,prozkoumám jejich webové stránky a určitě nějakého vyberu ...já si pořád říkala, že je na přípravy dost času, ale jak vidím, tak u vás jsou už v plném proudu janulev: budu moc držet palce, aby vše dopadlo podle vašich představ
Odpovědět
Profilova fotka
moravka: my jsme si vybrali Pavola Bigose... jednim slovem uzasny... libi se nam jeho styl, moc prijemny... tak snad i ty nase fotky budou stat za to... ;-) . Co se libi tobe? No, na pripravy mame cca 7 mesicu a kazdym dnem se to zkracuje...takze vis jak.. pro me jeste zarizovani ze zahranici, takze mam na to vsehovsudy navstevu v listopadu a jednu v unoru a pak kveten svatba tradaaaaaaaa :-D Janiiiiiiiiiiiiiii, uz jenom dnes, zitra a pak tradaaaaaaaaaaaaaaaaa.... tesis se nebo nerviky pracujou? Myslim na te kocko. Liceni moc hezke v albicku, decentni. Nasla jsi tu podprdu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!!Tak se k Vám také přidávám ;-) Původně jsme chtěli s přítelem svatbu 15.5., protože květen je nejkrásnější měsíc a také jsme se v té době seznámili. Jelikož jsme chtěli ale svatbu v zámecké kapli, museli jsme datum posunout na 31.7., kdy bude už kaple přístupná a stejně tak i nádvoří a na severní straně zámku bude nová přístupová cesta s parkovištěm. Od července by tedy měl být zámek kompletně opravený a bez lešení!!! Paní na matrice je mooc milá a vstřícná! Myslela jsem si, že je na vše ještě dost času, ale jak to tu pročítám, s těmi hlavními věcmi bych už měla začít! Holky prosím nemáte dobrý tip na hostinu ve Slavkově tak, aby to bylo cenově přijatelné cca pro 30 lidí? Myslíte, že v úvahu přichází jen Bonaparte naproti zámku na náměstí?
Odpovědět
Profilova fotka
lucier84: ahojky, vitej nevestinko :-p . No, ted si me trosku otravila tim, ze tam bude jeste v kvetnu leseni, ale tak doufam, ze ten bo.del kolem uz nebude tak velkej :-D . Nadeje umira posledni....hihi Bohuzel ti neporadim s restauracemi, ale myslim, ze nekde ze zacatku teto diskuze, to holky nekde probiraly a radily se.. tak zkus hodit ockem. Ted me tak napadlo... na vlakaci Penzion Florian nebo tak nejak, pry tam dobre vari a jsou mili...nevesty si to tak chvalily. Jak pripravy? Sestriiiiiiiiiiiiiiiii, no vsak ja te dorvu, az se tu ukazes.. jen se neboj... :-( kde jsi??????????????// ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jdu jen pozdravit, zítra už nestihnu se tu zastavit,tak to stíhám dneska jen narychlo... ´Máme rozvezené nějaké výslužky, zítra ráno mi přijedou šatičky, pak valím do práce s výslužkou, na cvičení a pak vyzvednout a zavést cukroví a dorty do restaurace, takže večer budeme doma jako na koni...a to ještě musím dodělat jmenovky... a Ještě nám onemocněl fotograf, ale dal kontakt na někoho jiného, tak snad bude v pohodě...doufám :-) Tak se holky mějte a kdybych už nestíhala, tak se ozvu v neděli už jako vdaná paní...tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ve Florianu jsem byla nedávno na obědě a vaří tam výborně..cenově trošičku dražší, ale restaurace (možná celý hotel) je zrekonstruovaný, vypadá zevnitř velice dobře, na netu mají asi staré fotky..a mají salonek pro 35 lidí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Janicko, drzim pesti, at vsechno dopadne tak, jak si prejete. Neboj, zadne stresy, vsechno zvladnes. ;-) Budu na tebe myslet v sobotu. Pak musis poreferovat, co a jak.. dam ti nejaky den na zotavenou, ale pak te cekam v plne polni... ;-) hihi. Good luck kocko
Odpovědět
Profilova fotka
yvett007 Ahoj, ja mam termin 7.8.v zahradach, pokud bude skarede v kapli... No ja osobne mam zamluveny termin na matrice, zamluveny hotel-bude to na prehrade-hotel Kozi horka...a jinak nic...fotografa zacinam resit ted...ale nevim, kdo by byl dobry...a kolik taka si do toho investovat...ach jo...poradte...
Odpovědět
lucifer84... myslím, že nejlepší restuarace pro svatbu ve Slavkově je v penzionu Olga...ulice Zborovská, zajdi se tam podívat, mají na vývěr různá svatební menu, ukážou ti svatební výzdobu apod. Je to asi trošku dražší než Bonapart, ale prostředí nesrovnatelně hezčí. Jinak levná bude i Zámecká vinárna vedle kostela. Hotel Florian je taky pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jse se rozhodli pro fotografa...alese lezatku...neni levny, ale je to opravdu profik a uz ho trosku zname:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za rady ohledně restauraček ve Slavkově......omrknu a dám vědět.....jinak my stále nemáme nic zařízené.....nějak není čas....Vlastně to ani zatím nikdo z rodiny neví, o ruku jsem byla požádána před 14 dny a nyní se zmenšuje prstýnek ;-) Našim to chceme jet oznámit příští pátek, až budu mít zásnubní prstýnek ready, jsme moc zvědaví na jejich reakci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucifer84...tak pak dej vědět, jak to dopadlo ;-) u nás to byl trochu šok, dlouho to naši nechtěli pochopit, ale už jim to docvaklo :-D janulev... Jani, dneska Vám prší štěstí, tak ať jste šťastní celý život :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucifer84: tak to nam dej pak vedet.. to me zajima reakce.... :-D Reakce nasich byla krasna, protoze jsem byla pozadana o ruku pred nima, 40 min po Novem roce... byla tam cela rodina, takze se nemuselo nic oznamovat. Ikdyz nasi to tusili a navic muj nastavajici se krkolomne zeptal predem meho otce, jestli souhlasi. Si tu konverzaci asi dovedete predstavit... muj v anglictine napul s cestinou, tatka neumi ani slovo anglicky.. ale jo thank you by se naslo... :-D Kdyz jsem se pak zeptala, jak se zeptal.. tak mi to vysvetlil...: Marky moje, ne tvoje, jo? No a to machani rukama... :-D Jak jste vlastne byly pozadane o ruku vy? Jani, dej pak hned vedet...co a jak. Sestri, prace???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, hlásím se jako vdaná paní... Bylo to nepopsatelně krásné... Fotečky jsou v albu...
Odpovědět
Profilova fotka
no ahoj pani Masova, ;-) fotecky jsem uz zkukla... byla jsi nadherna.. gratulaci jsem ti samozrejme pridala. Opravdu moc krasne.. vlasy, satecky.. kyticka... sympaticky zenich... Verim, ze jste si to oba moc uzili a ted se uz muzete v klidu tesit z prichodu miminka. Nejake zazitky? Musis se podelit..... jak tanecek a co cely obrad na zamku???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Makcza, děkujeme za gratulaci :-) No zážitky, prostě super...prvně jsem přemýšlela jak s těma šatama mám vlastně vlézt do auta a pak když jsem z něj u zámku vylezla a šli jsme parkem, tak mi spadnul podvazek :-N přítel jej strčil do kapse a po obřadu si jej dával na hlavu, prostě legrace...focení bylo super, měli jsme fotografku z Prahy a paní byla moc příjemná a opravdu jsme se pobavili a moc nás to bavilo :-) malej mě celou dobu lechtal, takže jsme se smáli i tomu... Obřad byl rychlej...paní má takovej správnej hlásek, že jsem si myslela, že se přítel směje...ale v jednu chvíli jsme se na sebe podívali a já zjistila, že pláče...naprosto mě to dojalo, byla to krása...a po polibku tam slečna zpívala písničku, u toho jsem začala plakat i já... Hostina byla taky super, dostali jsme před restaurací slivovici a vodu, já samozřejmně šáhla po slivce, takže jsem ji musela dát příteli...a pak jsme zametali...společné krmení a nakonec přítel dojídal polívku dvouma žličkama...legrace... Taneček nebyl, měli jsme to bez muziky...ale co bylo hezké, že v té restauraci byla včera ještě jedna malá svatba, svatebčanů bylo jen pár a nevěsta se ženichem měli malé miminko...no krása :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, jeeeee... tak to je pekne, ze jste si to uzili... zazitek na cely zivot...a nadherna vzpominka. Jake pisnicky jste si vybrali na obrade? Hrali opravdu na varhany? A slecna tam zpivala i dokonce nejakou pisnicku? A jeje :-p Jak se vlastne dneska citis.. vis jak.. jake mas pocity, jako vdana pani? To vis... zvedavost... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když obřad začal, tak tam hrál kluk písničku na kytaru, potom tam hráli nějaké písničky na varhany, ty nejsou ale vidět a po prvním polibku zpívá slečna pisničku, nevím, jak se ta písnička jmenuje, ale je nádherná, opravdu mě to rozplakalo...jak budeme mít video, tak to zkusím dát na youtube... Dneska mám super pocit, včera jsme padli opravdu únavou, vstávali jsme v půl 6 a do poslete jsem padla v půl 9 a usnula, přítel koukal na fotbal a ani mi to nevadilo, jelikož jsem byla opravdu naprosto vyčerpaná...malej celý den kopal, pak to běhání po zámku a po zahradě, jak jsme se fotili apod...ale dnes ráno jsme se probudili už v půl 5 a povídali si a prostě si užívali to, že jsme si uvědomili, že jsme už svoji...připadáme si jako znova zamilovaní...manžel mě stále říká paní Mašová a já mu, že jsem šťastná, že jsem paní paní Mašová...prostě jak 15 letí zamilovaní puběr%táci, ale je to opravdu krásny... Máš se na co těšit... A během včerejška tam bylo 7 svateb, my potkali asi další 4 nevěsty...
Odpovědět
Profilova fotka
wow...ja se uz zacinam tesit.. asi je to fakt,ze pri tom obradu z tebe spadne to vsechno litani a stresy kolem a opravdu si uz jen uzivate tu vasi chvilku... to vase ano... ja asi budu taky baba sentimentalni a rvat budu... mne staci, kdyz mluvim s nasi mamcou o pripravach atd a ta je namekko uz ted a to mas jeste cas :-D Ty blaho, tak to tam vcera jelo jak na bezicim pase ty svatby... my mame svatbu v tom kvetnu jako posledni, tak snad tam uz nikoho nepotkame... :-p. Vcera jsme si zamluvili pana kameramana a kapelu Nova tchyne... takze se da rict, ze se nam dari a nebude toho pak hodne a opadnou takove ty pocity, jako.. jestli jeste nekoho sezeneme atd.... na oznameni jsme se uz taky asi dohodli.. takze fajn... jinak jsem si zalozila konecne album.. tak muzes mrknout :-D Plany na dnesek nejake jsou? Ja jsem liiiina lenora...takze musim najit nejakou lenivou pracu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě bylo dobré, že když se paní oddávají zeptala manžela, zda si mě bere, tak bylo ticho...normálně to člověku, co tam sedí nepříjde, ale já jako nevěsta jsem to vnímala jako věčnost...už jsem snad myslela, že to ani neřeknu...ale řekl a znělo to báječně :-) My si dneska byli zaplavat, stavili se u manželových rodičů pro fotky a dlouho jsme se váleli v pelíšku...a teď koukáme na telku, byli jsme s pejsanem venku a půjdeme si lehnout a dáme si ovoce :-) No nevím, paní říkala, že těch 7 je ještě málo, jelikož už končí sezona...že to začne zase v dubnu, takže myslím, že i v tom květnu tam bude dost nevěst :-) a taky než se za ten den všichni vyfotí, tak se tam budete míjet dost často :-) Koukala jsem na album a máš tam krásné šatičky...a moc vám to s přítelem sluší...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky no kdepak všechny jste? Snad jste v tom počasí někde neumrzly...
Odpovědět
Profilova fotka
jani... a vis, ze docela jo.. mam chripajznu jak blazen...byla jsem v praci...ale dneska uz teda fakt nejdu... :-( od Danska se to se mnou nejak vlece...bojovala jsem s praskama,ale ted to je takove... no nic nepomaha...a znas to.. ryma, hlava, kdyz polykas, tak mas pocit, ze umres, suchy kasel..... des.. takze ja jsem ted o horkym caji... kura jak ostatni.. dari se...?
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky holky... Makcza tak jak se cítgíš, už jsi na tom lépe? A co ostatní holky? Kdepak jste?
Odpovědět
ahoj janulev, ja jsem už zase v práci, před námi víkend a já zas zkusím obejít nějaké restuarace ve Slavkově, aby se mi konečně nějakou podařilo na svatbu vybrat. No, ale v takovém počasí, to tedy bude něco.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?