Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza njn musíš semka chodit za náma častěji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,ajo, jsem to pochopila jináč ;-) Tak vybírej, fotograf je důležitej, i když pokud jsi náročnější jak já, tak nebudeš hned tak se vším spokojená :-D Sestři však já ti na to odepisovala ;-) Ještě jednou moooooooooooooc díky za pochvalu :-) a už pomalu žhav drát a volej na matriku:-D
Odpovědět
Profilova fotka
vidis sestri.. ja zadnej mail nedostala.. jsem si myslela, ze jsi v plne polni a pracujes a pracujes, az se z tebe kouri.. takze mysim jeste jednou kouknout na postu. No uz jenom 3 tydny, ty brdo, a pak budu vedet... ale me asi fakt klepne, jak bude termin,ale nebude fotak a nebude misto hostiny.... jak se jinak holky mate? Mamca mi rikala, ze ted v CR jsou strasne deste, pocasi nic moc.. ochladilo se pry taky hodne... no tak, ne, ze by me to nezahralo u srdeeecka... bo mi tu ty mraziky mame porad, ze... :-D . Jinak ve ctvrtek mi zacala skola... no nadhera, jit po nocni do skoly je tak na boleni hlavy celej den. A taky ze jo.. a jaka bolest :-( . Tady to budu muset jeste vykoumat, jak na to, aby nebolela... ;-) Jinak jsem si objednala od jedne holciny tady z beremka polstarek na prstynky,prisel uz i k nasim, a je naaaadherny,takze jsem rada, ze to klaplo a pomalu se zaciname rozjizdet.. hihi. Hezky zbytek nedele, budte hodne.. Jak Jani pripravy pokracuji?
Odpovědět
Profilova fotka
Sestři, já si říkala, že je to divné, že neodepisuješ :-( Jsem si zase já myslela, když jsi nebyla ani tu na beremku, že toho máš teď moc s tou školou ;-) No jinak, my zítra odjíždíme na dovču na Gardu, tak se těším, tam jezdíme několikrát za rok :-D za teplíčkem :-D Držím palec s matrikou, ať to vyjde....Brácha už má taky termín...24.4.2010 v 11,00 :-) ne teda ve Slavkově, budou to mít v kostele, tak abych začala shánět nějaký model :-D Jani a co nového u tebe? Kdyby jsme se tu už nepotkaly, než pojedeme, tak se mějte holky krásně a opatrujte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sestri, no... fakt mi zadny mail nedosel.. mrkla jsem i do spamu,ale fakt nic.. no, mne to taky pripadalo divne.. ze bez odpovedi... :-D . Na Gardu? Hodne fot, opaluj se, uzivej si dovolenky, mensich libanek, no proste radost a dobra nalada at te provazi na kazdem kroku. Na jak dlouho? At vim, na jak dlouho mam zatlacit slzu.... ;-) ty jo.... i braska se zeni... no, tak to je pravda, novej model by to chtelo :-D at je na co koukat...hihi Doufam holky, ze jste hodne a pilne pracujete.. takze hola hola, prace vola... :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojky nova duse... ;-) kdy vlastne planujete svatbu? O tech terminech mi ani nemluv.. ja uz to tady zminovala nekolikrat a asi me trefi. To jde.. ze si vas pani Skokanova zaznaci do sesitu? O tom nevim, jen si vzdy napiseme, co a jak.. ale je fakt,ze si na me vzpomnela s jednim datem a napsala mi, ze to nepujde, protoze zamek je uz rezervovany na nejakou udalost. Kdy budes zhavit drat na zabukovani terminu??? Jinak kde je Jani tobe konec???
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky holky, jaksi jsem teď poslední dny nestíhala až dneska mám trochu volno... U nás přípravy dá se říct, že pomalu vrcholí...už máme i kameramana, bude nás natáčet taky pan Májek z Němčan...a fotografa se rozhodnu koncem týdne...už mám domluvené i svatební nehty a příští týden mě čeká první zkouška líčení... Prďolka to zvládá dobře, ale už začíná pěkně kopat, už to cítí i přítel, když si položí ruku na moje bříško...včera se mě dokonce ptal, jaký je to pocit, když toho cvrčka mám v bříšku a takhle se mi tam mele... Jinak vám uždržím palec, aby jste se na matriku dovolaly mezi prvními a dostaly termíny, které chcete :-) Andreamedek vítám tě tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny, přidávám se do klubu nervózních nevěst, které čekají na otevření termínů ve Slavkově ;-) psala jsem si s paní Winterovou a ta mi odepsala, že termíny se opravdu otvírají až toho 29.9., dřív žeprý nic vědět nebudou, jinak zámecká kaple má být příští rok v provozu, tak snad to vyjde.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Soninko, vitame te... jsou to muka.. ale uz jenom tech 14 dni a budeme vedet na cem jsme... ;-) Planujete tedy svatbicku v zamecke kapli? Jani: tak to musi byt super, citit ty pohyby... a co ten fotograf? Mezi kterymi se rozhodujete? Browneye stale na dovci.. to se tak nekdo ma.. hihi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vás zdravím z dovolenky, vítám tu nové tváře :-) a všem držím palečky, ať vám vyjdou termínky, které si přejete mít jako svůj velký den D.... Jani, to musí být nádhera takhle prcka cítit, si to pořádně užívej tyhle chvilky... Sestři jinak vracím se v so 19tého.... Tak pa holky, jdu dát grileček.... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sestri, tedaaaaaaaaaaa na tak dluuuho si jedes valet Pepu???? No teda.. doufam, ze si to ted pochopila s tim Pepou.. jako Pepa na grilu... :-D :-D :-D . haha.. my uz cekame jen tech 14 dni a pak termiiiin zamluvime a do vseho se pustime... ;-) ten muj uz se vrhnul na oznameni... je to sranda, mame asi trosku odlisny nazor, jak by to mohlo vypadat.. ja bych chtela si neco s masli a nejak do kremova.... no,ale prani jsou drobne veci, tak mu tu starost asi i prenecham... at ma chlapec taky z neceho radost... :-D jinak ty prsteny, kt jsem ti posilala jsem si byla zkouset..ale trosku jsem.. no, jak to napsat... na obrazku vypadaly nadherne a ve skutecnosti teda taky, ale bylo to moc diamantu, skoro neslo videt to zlato.. jen se to trpytilo do aleluja :-) no nadhera, taky za tu cenu...ale asi bych vazne chtela neco, kde muze byt i rytina a v tomto pripade teda by to neslo. No, casu jeste dosti... A vy holky piste.. at mame co cist... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jdu vás pozdravit, dneska jdu na první zkoušku líčení a na půl 10 jdeme na 3D ultrazvuku, nechat si natočit na dvd toho našeho drobečka :-) už se nemůžu dočkat, ani dospat jsem nemohla a malej asi taky ne, jelikož celou noc sebou mlel :-) Soni vítám tě tu...a máš pravdu, zámecká kaple už by měla být zprovozněná, nebyla kvůli tomu, že dělají novou dlažbu na nádvoří... Browneye teda ty se stále válíš? To se někdo má... Makcza ahojky...a už jsi koukala teda aj po jiných prstýnkách, když ty se ti moc nezamlouvají?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Jani, to se ti vůbec nedivím, že jste s drobečkem nemohli oba dospat ;-) Držím palec, ať ti zkouška dopadne hned napoprvé dobře.... Sestři, já jsem taky nejdřív říkala, že rytinu mít na prstýnku nemusím, pak jsem ale změnila názor a teď jsem moc ráda, že i když je malinká, je tam :-) a jaké máš teda vyhlídlé jiné? U nás to s oznámkama bylo podobně, nakonec jsem to vymyslela já,ale tak, aby z toho manžílek byl nadšený a nejen, že byl on, ale i všichni ostatní,holt netradiční, moderní a přesně to téma vyjadřovalo nás dva, oznámení by mělo vyjadřovat něco, co máte společného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Browneye no dospat jsme nemohli, ale malej si to vynahradil při tom ultrazvuku, celou dobu spinkal :-D :-D Jinak jsem včera měla první zkoušku líčení a líbilo se mi to...ještě budu mít jednu...ale byla jsem spokojená
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Jani a máš nějakou fotečku z líčení? Nebo jak jsi se nechala nalíčit?Je dobře, že jsi byla spokojená a cítila jsi se v tom, to je moc důležitý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye fotky z líčení mám v albu, ale není to moc vidět...chci jen jemné nalíčení a je to docela složité vyfotit...je to do světlé šedé...moc se mi to líbilo, jen jsem se prvně trochu lekla, jelikož nejsem zvyklá se líčit, většinou jen tužku, řasenku a jdu...takže nějaké stíny, makeup a rtěnka nejsem zvyklá...nebaví mě to, ale na svatbu jsem líčení chtěla od vizážistky .-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky kdepak všechny jste? POslední týden dá se říct v září...máte volat na matriku a vy nikde =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky si rikam... a sestri.. kde vlastne ti je konec? My odjizdime zitra na dovcu, navstivit rodinu do Danska,tak konecne nejaky oddech.... ;-) Jani, to je skoro uz konec zari.. ale my mame volat az v utery..zkousela jsem volat na matriku v pondeli a pi Skokanova rikala, ze jeste nemaji jasno.... a ze doufa, ze to daji dohromady.. no tak slava... jak miminko a jak pripravy kocko???
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza ahojky, tak si užijte dovolenou... a v úterý budu držet všechny palce, abyste dostali ty termíny co chcete... Nám se přípravy řítí ke konci, dneska mě přijede sestra stříhat a zítra budeme zkoušet ještě účes. Příští týden zkouška šatů...a pak už se dá říct, že každý den něco... Miminko v pořádku, malej kope o sto šest, v úterý jsme mu byli koupit kočárek, oblečky už dá se říct mám všechny, takže už nás čeká jen dodělat pokojíček, koupit kosmetiku apod...a pak už budeme čekat jen na toho andílka až se narodí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim holcinky, takze mame datum svatby a je to 15.5. 2010... na snoubencovi narozeniny, ja je oslavim 3 dny drive... :-D :-D :-D . Pani Skokanova je strasne mila pani a byla jsem prvni, kdo dnes rano volal.. takze jsme se nasmaly.. hihi Jinak mam uz rovnou zamluveny Bukovansky mlyn a fotografa - bude jim Pavol Bigos... takze pro me 3 nejdulezitejsi veci se povedly.... :-D :-D :-D su tak stastna, ze se asi ozeru... :-p no,ale ja nepiju... :-p takze nic... :-D Jani... ty nam finisujes, holka jedna... jak nerviky...? Sestriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kde te maaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.. snad se dovca povedla.. ale od dovci zadna zprava od tebe.. tak snad vse v poradku... chybis hezky den... vsem.. my jsme porad v Dansku
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza ahojky, tak to gratuluji, to je super, že mají datum co jste chtěli...ještě jednou velká gratulace... Já sice přicházím do finiše, ale dneska mám naprosto pitomou náladu...zítra jdu zkoušet šaty a nemůžu sehnat podprsenku, co by mi seděla a nestála majlant...takže mě zítra ještě čeká běhání po městě a budu shánět podprsenku za slušnou cenu a abych se v ní cítila dobře... Dneska jsem koupila konečně aj bižuterku a už mi chybí jen silonky a jinak dá se říct máme všechno...snad teda doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak nám termín taky vyšel, až na to, že jsem chtěla původně zámeckou kapli a budem to mít v divadelním sále, ale to nevadí... :-) já volala taky hned ráno a měla jsem požadavek, že chci mít obřad úplně poslední, taky splněno :-) jinak už je zamluvený p. Májek a fotograf Martin Hlaváč, to byly důležité věci pro mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Soni tak gratuluji, že i vám to vyšlo ,tak jak jste chtěli .-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim, Soni, take mame obrad posledni v tom dnu, jelikoz je pritel cizinec, tak to je i s prekladatelkou... a ted jsem ji i volala.. baaaajecna zenska.. a potvrdila nam to.. takze super. No, neni nadherny den to utery... :-D Jani... jojo.. podrprsenka.. to je boj, snad nejakou najdes, ne jen nejakou, ale aby splnila ucel :-p a bizuterku uz mas taky??? No, sikovna jsi.. co dodat... To je tak super pocit, vedet, ze neco, co jsi chtela klaplo.. treba ten den svatby atd.. takze dnesek je pro nas moc fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nějak teď nestíhám po té dovči......Ale hlásím sestři, že je vše jinak v pořádku ;-) Gratuluji všem, co jste si zamluvily termínky, hospůdky,fotografy a kameramany, co jste chtěly....Z toho je vždycky největší radost a ještě větší je, když vás nezklamou prací..... Jani, držím palce, ať pořídíš, podprsenka je teda celkem důležitá, aspoň pro mě byla ;-) Dneska máme doma oslavičku....A asi mi na ten dnešní můj den prší štěstí nebo co, když je u nás tak krásně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky holky, tak jsem dneska sehnala podprsenku i silonky a zařídila ušití podvazku... No ale problém, nevejdu se do šatů hrozně mi za ten měsíc vyskočilo bříško, takže jsme ještě dneska na zkoušce vybíraly šatičky nové... Browneye užijte si oslavičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, jeste pozdrav z dovci.... :-p jak se mate? Prekladatelka je vazne super zenska, mila, takze kdyby nekdo nekdy potreboval kontakt na prekladatelku z Aj do Cj a obracene, piste... :-D a Bigos? Tak to nemam slov.. mily, rychly... moc fajn...takze zatim zacatky priprav jsou fajn. Vcera jsem nasla nejaka pekna oznameni od Kyoprintu, tak ted uz neco vybrat :-p Snad se mate fajna jste hodne... Jani.. uz pocitas na prstech jedne ruky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky... Makcza tak to je super, že jsi tak spokojená a všechno jde podle vašich představ... My se včera s přítelem pohádali kvůli písničkám, že mi s tím vůbec nepomohl a dneska přišel, že jde hledat a našel...už máme 4 české a 6 zahraničních :-) Zítra mám poslední zkoušku líčení, ve středu jdu na nehty, ve čtvrtek rozvést pár výslužek a v pátek už jen létání a zbytek zařizování... Přeji příjemnou neděli...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?