Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza:No klíďo zkus zavolat i ten předposlední týden, třeba už termínky mít budou :-DAby jsi byla fakt první....a někdo ti něco nevyfoukl :-pSestři máš též mailíka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
browneye: to si pis, ze budu zhavit drat :-D :-D :-D az si pi Skokanova zrusi radeji linku.. :-D No, zas ten pocit u zaludku.. jako kdyz neco hrozne chces a bojis se, ze to neklapne..ale tak zase si rikam, ze terminu je spousta.. ale tak.. ten, co by si chtela je jen jeden... :-D segrusko: taky jednoho mas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza my tu svatbu nijak moc neladíme, máme jen obřad a pak chvíli posezení s rodinou, takže to nebude žádné moc zdobení a chystání...v restauraci mají ale vnitřek dá se říct tak do oranžova, takže ubrousky apod. na stole bude do oranžova nebo do žluta, ale to nám bude chystat restaurace, takže to spíše necháme na ní... Fotograf zatím nijak, zkoušela jsem toho jednoho, co jsi mi posílala, ale ten termín má už obsazený, takže zatím zůstává fotografka, co mám domluvenou... A zkus klidně zavolat i ten týden před, třeba budou už mít termíny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza: Žhavil Béďa, žhavil drát :-D :-D :-D Janulev: Já jsem původně taky chtěla korunku, no když mi kadeřnice vymyslela drobné kytičky ´v barvě sloní kost a ještě jsem měla dlouhý španělák, tak už bych s korunkou vypadala trošku divně, takže nkonec jsem si žádnou neobjednala...ale zase trošku účes ozdobit, je pěkné a jemné :-) ale tak samozřejmě záleží na tobě.... Pěkný den holky....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už mám po dnešku i vizážistku :-) první zkoušku mám 15.9. tak jsem zvědavá...našla jsem ji na netu, ale inspirovala jsem se tady na beremese jednou nevěstou, kterou také líčila :-) A zítra budu volat jednomu fotografovi, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim holciny, takze mame nejake info ohledne me svatby v kvetnu. Psala mi pi Skokanova, ze 22.5.2010 si nekdo pronajmul cely zamek na nejakou exhibici ci vystavu, 29.5 2010 je den Slavkova, takze neoddavaji vubec. Patky, vysvetlila to, co myslim Janulev.. ze starosta je pryc atd... takze doufam, ze vyjde 8.5 2010 nebo 15.5. 2010, to bude mit akorat ten muj 31 ;-) . No, jen se modlim, at na nas nejaky ten terminek je... :-| Jak se jinak dari????
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza ahojky, tak alespoň už určitě víte, které termíny nepůjdou...tak budu držet place, aby vyšly ty další dva nejlépe toho 15, když má přítel narozeniny :-) Jinak u nás docela dobrý...nějak jsem zapomněla, že potřebuju taky boty, ale to je už detail...teď začneme pomalu oblíkat přítele
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza: Tak to je jasný, pro Vás je rezervačka na 15.5.2010 :-D Janulev: Botky by se taky šikly :-N Jinak teda nějak si lidi nemůžou zvyknout na to mé nové příjmení :-p Dneska jsem byla u doktora a ten si mě do diáře stejně napsal pod rodným jménem na příště, prý by nevěděl, kdo k němu jde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem na poslední chvíli udělala ještě změnu, byla jsem dneska za jednou paní kousek od Slavkova, která tam má salon a ´vybrala jsem nakonec jiné šaty...fotku bohužel nemám, jelikož jsem nevzala foťák...ale vybrali jsme tam i příteli oblek a za nás oba tam necháme necelých 8000,- a ty šaty jsou moc hezky a je to nějaká kolekce, kterou tady v ČR mají pouze na třech místech, v Praze, Brně a Ostravě...a v Praze ty šaty půjčují za 14000,- tak mě to potěšilo :-) že já je mám za 6200,- Zkusím se podívat na netu zda ty šaty nenajdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani to zkus, jsem zvědavá ;-) Ale je supr, že jste tak dobře pořídili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye tak jsem je našla na jejich stránkách, dala jsem je už do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani ty jsou klá´ááááááááááááááááááásný ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Browneye moc děkuji, zkoušela jsem si tam ještě dvoje a tyto mi padli do oka hned jak jsme tam přišli, tak jsem se paní zeptala, zda bych se do takových taky dostala a že v pohodě, dokonce mi pod to dala i větší spodničku, takže bříško je pod tím krásny :-) a ta cena je taky naprosto luxusní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, hlavně, že bříško vypadá taky in :-) To je taky důležitý, ale fakt vypadají nádherně...Dobře jsi si vybrala ;-) Já už budu mát zítra konečně profi fotečky a asik i videjko, se těším jak malá holka, hlavně na ten náš spešl a mooooooooooc úspěšnej taneček :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky holky, už máme oznámení, tak můžete juknout, dala jsem je do alba... Browneye tak jak už máš fotečky i videjko?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kocky, konecne mam cas... Jani, nadherne oznameni.... opravdu krasne a vystizne... :-D . A satecky nakonec, pro ktere si se rozhodla chvalim taktez a ta cena je za hubicku. Browneye: jojo... fotky mas? co tanecek, jak to vypada?
Odpovědět
Profilova fotka
sestri, jsi naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;-) , psala jsem maila...
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza ahojky děkuji :-) A holky včera mi došel mail od pí Partykové ze zámku ve Slavkově, v pondělí je tam naposledy...poté nastupuje na mateřskou ,takže s vámi už pak svatbu na zámku bude domlouvat někdo jiný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Jaňuli oznámko je krásný :-) Moc se Vám povedlo.... Sestři děěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěkuji za pochvalu ;-) Taky posílám mailíka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, téda, po hrozně dlouhé době sem nakukuji a vidím, že diskuze žije, jsou tady nové nevěsty, super!!! ;-) Browneye ahojky, moc gratuluju ke svatbě, vidím, že máš i albíčko, jestě jsem se nedívala, tak se mrknu a gratulaci bych připsala tam... Janulev, jen zběžně jsem přečetla pár příspěvků zpátky a vidím, že jsi uvažovala o fotografce pí Dvořákové, nás taky fotila. Fotky mám v albu... ;-) A vizážistku budeš mít jakou? :-) Jinak nádherné oznámení a krásné šaty vybrané... ;-) A gratuluji k těhotenství. ;-) Jé, paní Partyková jde taky na mateřskou? :-) No já už to budu mít taky za pár na MD nastupuji 28/9... :-) Letí to. Browneye, na příjmení si zvykneš, ale chce to čas... já jsem třeba letos, po skoro roce, se představila jedné paní rodným příjmením, naskočilo mi to tam nějak samo... stane se... :-) Jdu se podívat na ty fotečky a zítra vás dočtu, dneska už mám PC dost... Tak ať se nevěstám daří přípravy a novomanželkám ať se daří v manželském životě! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak ne, tak jsem se spletla, myslela jsem, že tady máš Browneye albíčko ze svatby, ale máš jen album příprav... Tak jestli můžu teda dodatečně pogratulovat sem... Do společného života přeji jen a jen štěstí, nekonečnou lásku, vzájemnou podporu, porozumění, úctu a trpělivost... ať Vám na společné cestě životem svítí hlavně sluníčko a máte na obloze málo mráčků... Vše nejlepší!!!!! ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Browneye moc děkujeme :-) Lenajsek fotečky máte krásné, stále ještě přemýšlím nad tím fotografem, ale nakonec to asi bude přece jen pí Dvořáková...a vizážistku budu mít pí Hanákovou, 15.9. mám první zkoušku...děkuji za gratulaci a tobě taky gratuluji k těhotenství, to je krásny...a kdypak máte termín a co čekáte, pokud to víte? A chtěla jsem se zeptat, jaká je pí Dvořáková? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Janulev, termín máme 22/11 a bude to chlapeček. :-) Už se moc těšíme. A díky za gratulace. Vy máte termín kdy a co čekáte? Pí Dvořáková je energická žena, která myslím že by přiměla i šutr, aby se na fotkách usmíval. :-) Je fakt, že focení je docela rychlovka u ní, ale mýmu manželovi to tak vyhovovalo, bo se nerad fotí a takhle to zvládl v pohodě a dokonce se na fotkách usmívá, což je u něj skoro zázrak. Její focení bych řekla, že je za málo peněz hodně muziky. Fotí hlavně venku v přírodě, interiéry nemá moc ráda, ale myslím že je vše o domluvě. Doporučuju jí zavolat předem a domluvit se na tom, co chcete, jestli chcete víc foteček ze zámku (tohle já jí třeba neřekla a pak na to nebyl absolutně čas ani myšlenky, tak mě teď mrzí, že máme docela málo fotek ze zámku), ale když jí to člověk řekne dopředu, myslím, že není problém. Sice má svou představu, ale po domluvě myslím že by šla trošku změnit. Ale každej fotograf má svou představu jak fotit, že... Mrkni se třeba ještě na uživatelku "lenaha", to je její snacha, pí Dvořáková jim fotila svatbu a mají tkay krásný fotky, nebo na uživatelku "katyaviki", ti měli pí Dvořákovou taky na focení... nebo uživatelka "dolda"... je tady víc nevěst. ;-) Tak ať zkouška dopadne dobře, a fotografa ještě zvaž, abys neudělala unáhlený rozhodnutí. My byli s fotkama pí Dvořákové spokojení, i když by jich mohlo být víc, ale třeba by to s ní šlo domluvit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenajsek ahojky, my máme podle posledního UTZ termín 18.1., ale jinak mezi 11. a 20.1.2010 a jsme na tom stejně, taky budeme mít chlapečka :-) Teď už vím o 5 těhulkách, co čekají miminko a jen jedna čeká holčičku, jinak všechn ostatní chlapečka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Lenajsku děkuji a gratuluji k mimi :-) Co se týče příjmení, tak už si pomalu zvykám, jen tím, že mám mužský tvar příjmení bez ová, tak si na to okolí nemůže zvyknout, ale oni si časem zvyknou,musí :-D A Januli fotografa vyber pořádně, fotečky máš na celý život :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye jj snažím se a tak stále ještě vybírá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, my žádné mimi nečekáme, ale už nějakou dobu máme jména vybraná :-D Jak se znám, tak až budeme doopravdy čekat mimi, budou se mi líbit i další ;-) Takže chápu, že stále vybíráš...i když já jsem s naším výběrem spokojená....zatím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sestři, kde tě mám? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye my už jméno taky máme vybrané...s tím vybíráním jsem myslela fotografa, že stále vybírám a zatím jsem se nerozhodla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky.. to je fofr, to je fofr.. clovek tu chvilku neni.. hlasim navrat zpet do rodneho udoli... :-D holkam tehulkam jen to nej a at to dopadne na jednicku. Sestri, psala jsem ti maila o fotkach... no proste nadhera. Jeste se rozhodujes o zalozeni albicka? ;-) tak nerozhoduj a soupni ho tam... ;-) A pokud jde o jmena... ;-) hihi.. taky uz neco vymysleneho mame.. ikdyz zatim mimi neni na planu dne... hezky den.. tady strasne prsi...fuj fuj
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?