Menu Forum

Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

4. říj 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
Registrovala se 21. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1044 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Ořechov, Region Brno.
  • Svatba byla 10. října 2009
    Zámek ve Slakově u Brna, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
Registrovala se 21. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1044 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Ořechov, Region Brno.
 Ahojky holky, teda koukám, že jste se pěkně rozjely, to je dobře emoticon

Makcza jetsli ti můžu také doporučit, v Belle jsem byla, paní byla sice hodná, ale za každé vyzkoušené šaty tam zaplatíš a jsou hodně drazí...a za doplňky si musíš taky zaplatit, což ve většině salonu máš alespoň spodničku a závoj v ceně, někde ještě i rukavičky...
Pokud chceš nějaké luxusní šaty, tak jsou i v Naive na Masaryčce...ale jinak paní Damborská je opravdu moc hodná paní a dobře poradí a já si šaty vybrala na Jakubáku teď přesně nevím, jak se to jmenuje, ale nejspíš pronuptia, či tak nějak emoticon

Browneye vy bydlíte ve šlapanicích? To je kousek od nás, my ve Slatině emoticon a stím dítětem, že se to nemusí podařit hned je taky pravda, ale taky nemusí...my s přítelem jsme toho příkladem...my se domluvili, že se začneme snažit o mimčo a menstruace jsem se už nedočkala...sami jsme nečekali, že se to povede tak rychle, ale moc se na drobečka těšíme emoticon
21. srp 2009 v 09:03  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
Registrovala se 5. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Má 22 přátel.
  • Svatba byla 15. května 2010
    Na Zamku ve Slavkove u Brna, nasledne hostina na Bukovanskem mlyne, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
Registrovala se 5. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 515 příspěvků. Má 22 přátel.
    Na Zamku ve Slavkove u Brna, nasledne hostina na Bukovanskem mlyne, Region Vyškov
 jeeee holky, tak to dekuju, takze to vypada na pi Damborskou....protoze pro me je fakt docela dulezity, jak se budu citit pri samotne zkousce.. tzn, jestli ti pomuze pani s vyberem, rekne ti co a jak a taky, jestli kdyz vypadas jak ucho te nebude vychvalovat do nebes... emoticon
s mimim mate naprostou pravdu.... ja teda beru uz nejaky ten patek HA, takze uvidime, jak se postesti.
Browneye: nezijeme v Dansku, ale ve Skotsku./1,5 roku. Snoubenec tady teda odjel za praci a pak to bylo takove to, ze jsme se videli mesicne a to jsme oba nechteli,takze on se prace vzdat nemohl, tak jsem se prestehovala ja emoticon emoticon emoticon zacatky tezke, co si budeme namlouvat...ale pak si clovek zvykne, ziska nejake zname, kamarady, vi co a jak, takze ted je to mnohem lepsi nez na zacatku. Jak rikam ja .. kazda zkusenost, dobra zkusenost. emoticon Puvodem jsem tedy kousek od Bucovic. No, je to dedinka mezi Bucovicema a Kyjovem. Chystame se prijet v listopadu takze zacne to velke manevrovani se svatbou. emoticon Holky, kde jste sehnali prstynky? My mame vyhlidnute jedny od Lukase Rydla http://www.snubniprsteny-lr.cz/obrazek.php?id=12
laska na prvni pohled,ale rada bych si je vyzkousela, jestli nam padnou a jake jsou vubec ve skutecnosti.
21. srp 2009 v 15:52  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 528 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
browneye
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 528 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Brno.
 Janulev: Tak my taky doufáme, že až na mimi přijde, půjde to bez problémů, člověk se na to nemůže upnout emoticon To je dobrý, že jsi ze Slatiny emoticon To je fakt kousek....
Makcza: p.Damborská ti určitě nebude vykládat, že tyhle šatičky ti sluší, když to bude přesný opak...Dle mého názoru, ona už to má v oku a většinou ti i poddá šaty odpovídfající tvé postavě a image. Je ale fakt, že některé nevěsty se na netu shlídnout v nějakých šatech a neuznají, že tenhle střih pro ně zkrátka není emoticon
Neboj, určitě ti dobře poradí...
Je jasný, že mužský obvykle vydělává víc, živí rodinu, takže ho žena musí následovat....Taky bych nechtěla vztah na dálku, bych to asi ani nezvládla emoticon Bučky znám, tak možná i tu tvoji rodnou dědinku emoticon
Co se týče prstýnků, tak jste si vybrali krásný...Já bych jen volila trošku širší, to jsem celá já emoticon emoticon široké, lesklé, hodně kamenů, jak straka emoticon No, my máme snubáky na zakázku i zásnubák byl na zakázku...Je to zlatnictví Smaragd v Komíně, můžu jen doporučit, p. Šebesta je výbornej, rychlý a vyrobí vše i dle obrázků...Já mu třeba namíchala dva dohromady, pochopil a vyrobil emoticon emoticon Bála jsem se něco kupovat přes net, jak to zase budu vracet a chtěla jsem je vidět...a já si toho navymyslela, jako vždycky...ale všem se líbí a když řeknu cenu, tak jim vypadnou oči emoticon no většinou všude na netu by stály skoro dvojnásobek...
21. srp 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 no, oni maji pobocku nekde v Brne.. Bisaku nebo tak nejak, takze bychom to asi jeli poohlednout do Brna, vyzkouset,poradit se atd... a co vis.. mozna se nam vkus jeste rozlezi v hlave,ale tyhle nas drzi uz asi 5 mesicu... emoticon S tema satama mas pravdu, to je take to, co presne nemuzu rict, jake saty sama chci.. kdyz se me vsichni ptaji... proste.. neco se mi muze libi na obrazku,ale ve skutecnosti mi nemuseji sedet, takze ja to nechavam opravdu az prijdu, uvidim, vyzkousim... zamiluju se... emoticon emoticon emoticon ale tak nejake mala predstava je, popis vyse a na svych skoro 180 taky neco sezenu, no ne??
emoticon
Ja toho ani tak nebrala, ze ho nasleduju, mel kontrakt na 2 roky,takze musel zustat tady,takze to bylo i jednodussi rozhodnuti, on nemohl, takze ja musela... emoticon ale kazdy den me presvedcuje o tom, ze to byla dobra volba a musim priznat.. nikdy jsem nelitovala.
holky, jdeme na bazen, ja to potrebuju na sve zada, nekdy bolej, jak cert a to je super relax. dame stim spa a pak bublinky a ja su jak nova.. hihi
21. srp 2009 v 17:34  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
fotoportrét
fotoportrét
browneye
 Makcza: Já jsem taky sice serfla na netu, nějaké šatky se mi líbily, ale na netu kolikrát není vidět, jestli mají vlečku nebo ne a já chtěla s vlečkou...Stejně v reálu vypadají šatičky jinak a hlavně, každému sednou jinak, takže jít do salónu je potřeba...U mě třeba proběhlo zkoušení tak, že jsem měla vybrané šatky, zkusila jsem, sedly a byly krásné, ale bez vlečky, což z fotky nešlo poznat, tak jsem se otočila na p. Damborskou a říkám ji - Nemáte tytéž šaty ale s vlečkou? Ona na to, mám tyhle, ale ty jsou míň zdobené, ty vám asi nepůjdou...Když jsem do nich vlítla, tak mi sama řekla, že málokdy se takhle sekne, že to méně zdobené mně daleko víc sluší emoticon emoticon a je fakt, že mi odsouhlasila i mamka, na kterou hodně dám a i já jsem se v nich cítila super emoticon To bylo moje zkoušení šatů emoticon ne jak některé nevěsty lítají půl roku a nemlůžou sehnat emoticon emoticon Se tak dívám, že jsi docela podobný typ jak já sestřičko emoticon
Já jsem teď v tom teple taky pořád na bazénku, doma teda emoticon Dneska mělo být škaredě, ale zatím je už teď venku 27st emoticon
22. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 browneye: jak to, ze nemas svatebni album? Ja bych hodila cumendicku na tvoje satecky, ale tak nemuzu ani vychvalovat do nebes... emoticon Jak jsem uz sama rekla, ted rozhodne nemuzu rict jestli s vleckou, bez, sampan barva, bila barva....ja to proste potrebuju citit na sobe.. videt se... a rict si... wow, to jsou ty prave emoticon , to jsou ty moje. emoticon Koukala jsem na netu, ale pi Damborskou nemuzu najit. Ma ona vubec webovky? Jinak sestricko, ja mam na sehnani satku jen tyden v listopadu emoticon , kdy budu v CR, protoze pochybuju, ze kdyz prijedeme koncem unora a v kvetnu bude svatba, nejake satecky sezenu... no, nejake asi jo... ale.
Ja bych uz tak chtela vedet ten presny termin svatby. Porad cekame do konce toho zari a uz je to tak na omyvani studenou vodou emoticon ,to jsou nervy ti povim. Ted fotograf ktereho chci, ma sobotu, kterou bychom chteli plnou...takze to mozna soupnem na patek, ne jen kvuli fotografovi...ale i tak vseobecne. Prijedou z toho zahranici, muzou si udelat prodlouzeny vikend a soboty budou asi takove i hodne in na zamku. Ale clovek mini, Panbuh meni...takze ted jen doufat, ze matrika bude oddavat i v patek. Chteli bychom 21.5. 2010. drz pesti i na nohach... emoticon emoticon emoticon
No, 27 st? Tak to si muzu jen nechat zdat.. haha tady tak je 17 a to max. Nekdy to je docela depkove pocasi,takze to u nas vzdy pekne plapolaji svicicky emoticon a piju horkou cokoladku. emoticon Ale ja porad jeste mam v pameti vylet do Parize, vratilli jsme se pred 2 tydny a brzo bude dalsi dovca, navstivit rodinu v Dansku. No a pak nase druha plavbicka,takze ja se tesim uz fakt jen na to pekne pocasi. Momentalne jsem bila tak, ze reditel vapenky je proti mne frajer emoticon emoticon emoticon takze ja potrebuju vit D co nejdriv. emoticon emoticon emoticon
Nejakou dovolenku planujete sestri?
22. srp 2009 v 19:24  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
fotoportrét
fotoportrét
browneye
 Makcza: tak jsem ti do IP napsala webovky na p. Damborskou, to víš, tady by mi je admin smazal emoticon Přesně jak říkáš, já jsem taky nevěděla, jaké přesně šatičky chci, myslela jsem, že bez závoje a bílé no a nakonec jsem měla sloní kost a španělák emoticon Prostě se na mě hodily víc....Neboj, termínek se za chvilku dozvíš, musíš jen ještě vydržet...Já to zase honila na poslední chvíli a termín nám nakonec vyšel emoticon ale bylo to tak tak...Taky já nebyla požádána s takovým předstihem emoticon Měla jsem strach, abych vše stačila zařídit, ale povedlo se....
No svatební album si zakládat asi nebudu..Když, tak posílám fotky mailem, ale nechci je mít na webu...i když holky mě lámaly, ať aspoň na chvilku vložím fotku do albumu příprav, no nevím...na profi fotečky a video pořád čekám, mají být během týdne...Jestli ale chceš poslat třeba kvůli šatům, tak mi písni do IP mailíka...
Na dovči jsme byli už v na konci června v Itálii na Gardě a za necelých 14 dní tam jedeme znovu...Jezdíváme tam často emoticon No a líbánky až v tom únoru, nejradši bych někam za teplem jela i v zimě emoticon Třeba nám to vyjde....i když únor je taky zima emoticon emoticon Jinak těch 27st bylo jen dopo, odpo už žádná sláva emoticon a já tak ráda teplo emoticon
22. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mayo
Registrovala se 4. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mayo
 Ahoj holky, par dni jsem tu nebyla a ted vidim ze jste tu resili prijmeni? Ja jsem myslela ze ted uz jde bez problemu vzit si manzelovo prijmeni v muzskem tvaru, nerikejte ze se s tim porad jeste delaji problemy emoticon tady by to nikdo nepochopil, proc ma manzel nejake prijmeni a ja mam k tomu jeste -ova emoticon nehlede na to ze holcice ktera se nam narodila v lednu jsme dali manzelovo prijmeni v muzskem tvaru a ma ho tak zapsane jak v rodnem liste tak i v pase. Takze ja nechci byt cerna ovce rodiny s jinym prijmenim emoticon
A makczo, s tim patkem budes mit asi problem, my jsme to taky puvodne chteli v patek, ale kdyz jsem volala na tu matriku tak mi rekli, ze je to problematicke, protoze patek je normalni uredni den a oddavajici muzou byt sluzebne nekde mimo a muze byt problem vubec toho oddavajiciho sehnat, ze s tim meli v minulosti problemy, svatebcani nastoupeni a nikdo kdo by je oddal emoticon takze my jsme to museli presunout na sobotu a protoze nase fotografka uz ma v cervnu vsechny soboty plne tak to budem muset udelat v cervenci emoticon
23. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 mayo: toho se prave bojim... nas fotograf ma snad volne v kvetnu jen 2 soboty, coz se nam jaksi tyhle dny nehodi...ale tak... rikam si, treba nam schvali, treba ne.. uvidime,kdyz tak budu muset sehnat nekoho jineho. emoticon emoticon emoticon takze jak to krachne.. pak vas poprosim o tipy na fotografy... emoticon .
S tim prijmenim.. no je to des.. presne jak rikas, tady to je kazdemu jedno..ale v CR proste zvyk, tradice, neco, co je dano a kdyz chces zmenu, velky problem.
Browneye: psala jsem ti do IP sestri... emoticon
23. srp 2009 v 17:25  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
fotoportrét
fotoportrét
browneye
 Mayo: Pokud si bereš cizince, tak s příjmením není problém...Záleží, zda si bereš cizince nebo Čecha a kde žiješ, od toho se vše odvíjí emoticon To víš, já jsem teď v těch informacích eso emoticon Jsem taky kolem toho lítala, ale zjistila jsem, že je dost důležité, i na které matrice jsi, a jak ti tam vyjdou vstříc...ale zákon je holt zákon....nejde ani o tradici...na matrikách to mají ze zákona zakázáno, aspoň to tvrdí emoticon HOlky já měla za to, že oddávali i v pátek, jen ne pravidelně každý pátek...ale třeba jen jeden v měsíci, mám za to, že mi to tak paní psala...ale to nechci kecat... emoticon
Makczo: Zrovna si tvoji zprávičku pročítám sestři emoticon
23. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
 Ahojky holky, teda koukám, že se tu pěkně rozjíždíte emoticon

Jdu vás dočíst ,abych věděla, co řešíte a probíráte emoticon
24. srp 2009 v 09:23  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
 Tak jsem vás úspěšně dočetla a co se týče toho pátku, tak mě se paní matrikářka ptala, zda chceme svatbu v pátek nebo v sobotu, aby věděla na které dny se dívat...ale asi ne každý pátek, záleží jak má oddávající volno...

Jinak k tomu příjmení, pokud si bereš cizince, tak by neměl být problém ohledně příjmení, jím se to většinou nelíbí, že když jste oba dva češi, bydlíte v ČR a ty nepoužíváš ová, že je to nezvyk. Mají kolem toho brepty apod. ale nakonec to většinou povolí...tak budu držet palce, aby to vyšlo...
24. srp 2009 v 09:33  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
fotoportrét
fotoportrét
browneye
 Janulev: K tomu příjmení, je to dáno ze zákona, že pokud je manžel Čech, tak ty musíš být s ová...Takže je náročný přimět je k tomu, aby jsi byla krátce emoticon nakonec se ale podařilo emoticon
24. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 browneye: sestri, psala jsem ti do IP, cetla jsi? Pak jsem sla do prace, takze pisi az dneska... promiiiinnnn emoticon
25. srp 2009 v 09:49  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
fotoportrét
fotoportrét
browneye
 Makcza: Sestři, právě jdu na to, taky jsem teď nonstop v práci, tak jsem nestíhala emoticon
25. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 a napsala jsem ti dalsi.. hihi emoticon pockam na odpoved...
25. srp 2009 v 09:59  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
 Dobré ránko holky...

Browneyey aha tak to potom jo, ale hlavně, že to potom dovolili emoticon

A holky už se vám blíží září, tak už budete moci volat na matriku emoticon
25. srp 2009 v 10:02  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 janulev: ani nevis, jak uz se na to tesim...no, me teda si nejdriv trefi slak... protoze termin,hned zamluvit hostinu a fotografa a to chci v jednom dni, hned po sobe... emoticon takze nejspis asi vsem trem zavolam.. budu mluvit s matrikou, tem ostatnim reknu.. vydrz prtka, vydrz a budeme pekne na drate vsichni 4. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a domlouvat si terminek... emoticon emoticon emoticon no,snad to nejak dopadne... Ale tobe se to kazdym dnem uz bliiiiizi... jak se vubec dari?
25. srp 2009 v 10:21  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
 Makcza a koho budete mít fotografa, já sice už fotografku mám, ale ještě tak koukám, kdo třeba dělá hezké fotečky a že bych se třeba optala...

Jinak se daří už o něco lépe...už se z toho tak nějak dostávám, miminko roste, občas kope a v pondělí se jdeme juknout na ultrazvuk, tak se moc těšíme a doufám, že bude všechno v pořádku
25. srp 2009 v 10:25  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 jani: mam zalusk na Wagenknechta nebo Bigose.. oba jsou uzasni dle meho, maji podobny styl.. a fotky jsou proste krasne. Rada bych vzpominky na cely zivot a ikdyz to zni kdovijak... pro me jsou proste fotky dulezite.. zachyti ten moment, okamzik... clovek si pak pri prohlizeni vybavi jak se citil.. jak mu bylo krasne...takze pro me srdcova zalezitost emoticon . Koho mate domluveneho vy?
Jeeee.. tak to je fajn.. mozna si to uz nekde psala.. a ja zapomnela...kdy se ma vlastne miminko narodit?
25. srp 2009 v 10:35  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
 Makcza my máme prozatím pí dvořákovou, některé holky od ní tady mají fotečky...a pro mě jsou právě fotky taky dost důležité...prstýnky a fotky ti zůstanou na celý život, tak aby to stálo za to...a jaké tak mají ceny? Nevíš?

Jinak miminko se má narodit v lednu, první termín 11.1. a druhý 20.1., tak uvidíme, kdy se mu bude chtít ven emoticon
25. srp 2009 v 10:41  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 jani: takze vim, ze Wagenknecht tak kolem 7 tisic za cast dne,ale asi fakt zalezi, aby si se s nim spojila kdyztak a rekla mu, na jak dlouho by si ho rada a on ti pak posle cenu. Uctuje si myslim 5 Kc za kilometr a je nekde od Usti. Bigos je z Brna,uctuje si 2 Kc/km ale foti jen cely den a cena je 12 000 Kc.
Ale jak jsi psala.. fotky a prstynky ti zustanou cely zivot..takze nejlepsi investice... ja naprosto souhlasim.
Od pi Dvorakove jsem tu jeste nezahlidla,ale ja taky nekoukam na vsechny nevestinky, ze... emoticon
Takze maly kozorozek ci kozorozka to bude... emoticon hlavne at to je zdrave!!!
25. srp 2009 v 10:45  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
 Makcza no my právě na celý den nechceme, bude to focení tak na 4 hodinky...

Jj kozoroh po mamince, já jsem totiž na konci prosince emoticon musím se teď rozloučit, jedu za sestrou zkoušet svatební účes...tak zatím papa
25. srp 2009 v 10:50  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mayo
fotoportrét
fotoportrét
mayo
 To je teda fakt divne ze na te stejne matrice dostanes ruzne informace, mne fakt ta pani rikala ze s patkem by byl problem emoticon

Browneye: my jsme oba Cesi, ale zijeme v Irsku 5 let a nase holcicka se narodila tady takze ma irske obcanstvi a kratke prijmeni po tatinkovi. Opravdu bych nechtela mit jine prijmeni nez oni, i kdyz pokud na to prijde tak muzu mit sice v pasu dlouhe ale pouzivat budu kratke, tady se te na to nikdo nepta, muzes pouzivat jake jmeno chces. Ale uz z principu bych chtela kratke. Jak vy jste to teda udelali ze vam to povolili???

Janulev: gratuluju k miminku, i kdyz to musi byt pro tebe hodne tezke, snaz se byt co nejvic v pohode, protoze pro mimi je zivotne dulezita tvoje psychicka pohoda emoticon S tim "uvidime kdy se mu bude chtit ven" to mas teda pravdu, nase malicka mela taky termin 15.ledna a rozhodla se ze chce ven o dva tydny driv a to na silvestra, takze jsem silvestrovskou noc travila v porodnici a kdyz mne o pulnoci zacaly chodit esemesky s pranima do noveho roku tak jsem ani nemela naladu nikomu odepisovat v porodnich bolestech emoticon mala se narodila rano na novy rok, takze taky kozoroh. Tak preju at se malickemu dari, a nechate si rict jestli to bude kluk nebo holka?
25. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
 Mayo moc děkuji...já se právě narodila taky dřív a říká se, že se to většinou opakuje, tak jsem zvědavá...a určitě si to necháme říct...před 14 dny jsme byli na UTZ a dr říká, že to možná bude kluk, tak uvidíme, v pondělí nás čeká další UTZ tak se snad ukáže, co to opravdu bude emoticon

Já právě přijela od rodičů, sestra mi zkoušela svatební účesy. Ještě teď musím do města a tak fotky sem hodím zítra...

Zatím papa
25. srp 2009 v 16:08  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
fotoportrét
fotoportrét
browneye
 Janulev: Přesně, jak říká Mayo, snaž se být kvůli miminku, co nejvíc v pohdě, tvá psychika je fakt pro něj moc důležitá...Je jedno, jestli to bude kluk nebo holčička, hlavně, že bude zdravé emoticon JInak jsem zvědavá na účesy, se těším na fotečky emoticon

Mayo: Možná to u Vás nebude takový problém, když malá se už tak jmenuje emoticon My bezdětní jsme to měli trošku horší emoticon Jsem zvědavá, co ti vlastně řeknou....Další info, jak jsme to provedli máš v IP..
25. srp 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
 Browneye přesně tak hlavně, aby bylo miminko v pořádku, to je nejdůležitější emoticon a tak jsme zkusila tři účesy, jeden jsme jaksi zapomněly vyfotit, ale dva jsou v albu...
25. srp 2009 v 19:17  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
browneye
fotoportrét
fotoportrét
browneye
 JO a holky, já jsem razila toto heslo: Kytka zvadne, šaty vrátíš, jediné, co ti zůstane, jsou fotky a video....protože my samozřejmě časem zestárneme emoticon
Janulev: pěkné a máš v plánu ještě něco na hlavu? Dozdobení, korunka,závoj?Bych si pak líp představila, co by k tomu šlo líp emoticon
25. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
fotoportrét
fotoportrét
janulev (30 r.)
 Browneye přesně tak, fotky a video zůstane...a nám zůstanou ještě plyšový pejsci, co jsme si objednali na auta, dneska dorazily, tak je vyfotím a dám taky do alba...

A dozdobení bude, ale to nechám na sestře, říkala, že něco nakoupí, ale asi nějaké jednoduché bílé sponečky a možná čelenka...korunku jsem původně chtěla, ale tu jsme nakonec řekly že ne
25. srp 2009 v 19:27  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
fotoportrét
fotoportrét
makcza
23
 janulev: ten prvni uces je moc hezky a nevidim ti sice moc do tvare, ale rekla bych, ze ti bude i sluset. Jak rikala browneye mozna nejaka celenka by byla krasna.. nebo nejaka kyticka ci tak nejak. Do jake barvy vlastne budete ladit svatbu?
Jak nakonec ten fotograf?
jo a holky... kdy se ma presne volat na tu matriku.. rikala posledni tyden v zari..takze ten tyden od 28. 9. nebo ten tyden pred tim... emoticon . Ja vim, ja vim , ja vim.. posledni je 28. 9. ale tak jen zkousim... emoticon emoticon emoticon .
Sestri, mas maila emoticon
25. srp 2009 ve 20:00  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš