Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda koukám, že jste se pěkně rozjely, to je dobře :-) Makcza jetsli ti můžu také doporučit, v Belle jsem byla, paní byla sice hodná, ale za každé vyzkoušené šaty tam zaplatíš a jsou hodně drazí...a za doplňky si musíš taky zaplatit, což ve většině salonu máš alespoň spodničku a závoj v ceně, někde ještě i rukavičky... Pokud chceš nějaké luxusní šaty, tak jsou i v Naive na Masaryčce...ale jinak paní Damborská je opravdu moc hodná paní a dobře poradí a já si šaty vybrala na Jakubáku teď přesně nevím, jak se to jmenuje, ale nejspíš pronuptia, či tak nějak :-) Browneye vy bydlíte ve šlapanicích? To je kousek od nás, my ve Slatině :-) a stím dítětem, že se to nemusí podařit hned je taky pravda, ale taky nemusí...my s přítelem jsme toho příkladem...my se domluvili, že se začneme snažit o mimčo a menstruace jsem se už nedočkala...sami jsme nečekali, že se to povede tak rychle, ale moc se na drobečka těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee holky, tak to dekuju, takze to vypada na pi Damborskou....protoze pro me je fakt docela dulezity, jak se budu citit pri samotne zkousce.. tzn, jestli ti pomuze pani s vyberem, rekne ti co a jak a taky, jestli kdyz vypadas jak ucho te nebude vychvalovat do nebes... :-) s mimim mate naprostou pravdu.... ja teda beru uz nejaky ten patek HA, takze uvidime, jak se postesti. Browneye: nezijeme v Dansku, ale ve Skotsku./1,5 roku. Snoubenec tady teda odjel za praci a pak to bylo takove to, ze jsme se videli mesicne a to jsme oba nechteli,takze on se prace vzdat nemohl, tak jsem se prestehovala ja :-) :-) :-) zacatky tezke, co si budeme namlouvat...ale pak si clovek zvykne, ziska nejake zname, kamarady, vi co a jak, takze ted je to mnohem lepsi nez na zacatku. Jak rikam ja .. kazda zkusenost, dobra zkusenost. ;-) Puvodem jsem tedy kousek od Bucovic. No, je to dedinka mezi Bucovicema a Kyjovem. Chystame se prijet v listopadu takze zacne to velke manevrovani se svatbou. :-) Holky, kde jste sehnali prstynky? My mame vyhlidnute jedny od Lukase Rydla http://www.snubniprsteny-lr.cz/obraze... laska na prvni pohled,ale rada bych si je vyzkousela, jestli nam padnou a jake jsou vubec ve skutecnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Janulev: Tak my taky doufáme, že až na mimi přijde, půjde to bez problémů, člověk se na to nemůže upnout ;-) To je dobrý, že jsi ze Slatiny :-D To je fakt kousek.... Makcza: p.Damborská ti určitě nebude vykládat, že tyhle šatičky ti sluší, když to bude přesný opak...Dle mého názoru, ona už to má v oku a většinou ti i poddá šaty odpovídfající tvé postavě a image. Je ale fakt, že některé nevěsty se na netu shlídnout v nějakých šatech a neuznají, že tenhle střih pro ně zkrátka není :-( Neboj, určitě ti dobře poradí... Je jasný, že mužský obvykle vydělává víc, živí rodinu, takže ho žena musí následovat....Taky bych nechtěla vztah na dálku, bych to asi ani nezvládla :-| Bučky znám, tak možná i tu tvoji rodnou dědinku :-D Co se týče prstýnků, tak jste si vybrali krásný...Já bych jen volila trošku širší, to jsem celá já :-D :-D široké, lesklé, hodně kamenů, jak straka :-p No, my máme snubáky na zakázku i zásnubák byl na zakázku...Je to zlatnictví Smaragd v Komíně, můžu jen doporučit, p. Šebesta je výbornej, rychlý a vyrobí vše i dle obrázků...Já mu třeba namíchala dva dohromady, pochopil a vyrobil :-D :-D Bála jsem se něco kupovat přes net, jak to zase budu vracet a chtěla jsem je vidět...a já si toho navymyslela, jako vždycky...ale všem se líbí a když řeknu cenu, tak jim vypadnou oči ;-) no většinou všude na netu by stály skoro dvojnásobek...
Odpovědět
Profilova fotka
no, oni maji pobocku nekde v Brne.. Bisaku nebo tak nejak, takze bychom to asi jeli poohlednout do Brna, vyzkouset,poradit se atd... a co vis.. mozna se nam vkus jeste rozlezi v hlave,ale tyhle nas drzi uz asi 5 mesicu... ;-) S tema satama mas pravdu, to je take to, co presne nemuzu rict, jake saty sama chci.. kdyz se me vsichni ptaji... proste.. neco se mi muze libi na obrazku,ale ve skutecnosti mi nemuseji sedet, takze ja to nechavam opravdu az prijdu, uvidim, vyzkousim... zamiluju se... :-) :-) :-) ale tak nejake mala predstava je, popis vyse a na svych skoro 180 taky neco sezenu, no ne?? :-) Ja toho ani tak nebrala, ze ho nasleduju, mel kontrakt na 2 roky,takze musel zustat tady,takze to bylo i jednodussi rozhodnuti, on nemohl, takze ja musela... :-) ale kazdy den me presvedcuje o tom, ze to byla dobra volba a musim priznat.. nikdy jsem nelitovala. holky, jdeme na bazen, ja to potrebuju na sve zada, nekdy bolej, jak cert a to je super relax. dame stim spa a pak bublinky a ja su jak nova.. hihi
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza: Já jsem taky sice serfla na netu, nějaké šatky se mi líbily, ale na netu kolikrát není vidět, jestli mají vlečku nebo ne a já chtěla s vlečkou...Stejně v reálu vypadají šatičky jinak a hlavně, každému sednou jinak, takže jít do salónu je potřeba...U mě třeba proběhlo zkoušení tak, že jsem měla vybrané šatky, zkusila jsem, sedly a byly krásné, ale bez vlečky, což z fotky nešlo poznat, tak jsem se otočila na p. Damborskou a říkám ji - Nemáte tytéž šaty ale s vlečkou? Ona na to, mám tyhle, ale ty jsou míň zdobené, ty vám asi nepůjdou...Když jsem do nich vlítla, tak mi sama řekla, že málokdy se takhle sekne, že to méně zdobené mně daleko víc sluší :-D :-D a je fakt, že mi odsouhlasila i mamka, na kterou hodně dám a i já jsem se v nich cítila super :-) To bylo moje zkoušení šatů :-p ne jak některé nevěsty lítají půl roku a nemlůžou sehnat :-) :-) Se tak dívám, že jsi docela podobný typ jak já sestřičko :-D Já jsem teď v tom teple taky pořád na bazénku, doma teda ;-) Dneska mělo být škaredě, ale zatím je už teď venku 27st ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
browneye: jak to, ze nemas svatebni album? Ja bych hodila cumendicku na tvoje satecky, ale tak nemuzu ani vychvalovat do nebes... :-) Jak jsem uz sama rekla, ted rozhodne nemuzu rict jestli s vleckou, bez, sampan barva, bila barva....ja to proste potrebuju citit na sobe.. videt se... a rict si... wow, to jsou ty prave ;-) , to jsou ty moje. ;-) Koukala jsem na netu, ale pi Damborskou nemuzu najit. Ma ona vubec webovky? Jinak sestricko, ja mam na sehnani satku jen tyden v listopadu :-) , kdy budu v CR, protoze pochybuju, ze kdyz prijedeme koncem unora a v kvetnu bude svatba, nejake satecky sezenu... no, nejake asi jo... ale. Ja bych uz tak chtela vedet ten presny termin svatby. Porad cekame do konce toho zari a uz je to tak na omyvani studenou vodou :-) ,to jsou nervy ti povim. Ted fotograf ktereho chci, ma sobotu, kterou bychom chteli plnou...takze to mozna soupnem na patek, ne jen kvuli fotografovi...ale i tak vseobecne. Prijedou z toho zahranici, muzou si udelat prodlouzeny vikend a soboty budou asi takove i hodne in na zamku. Ale clovek mini, Panbuh meni...takze ted jen doufat, ze matrika bude oddavat i v patek. Chteli bychom 21.5. 2010. drz pesti i na nohach... :-) :-) :-) No, 27 st? Tak to si muzu jen nechat zdat.. haha tady tak je 17 a to max. Nekdy to je docela depkove pocasi,takze to u nas vzdy pekne plapolaji svicicky :-) a piju horkou cokoladku. :-) Ale ja porad jeste mam v pameti vylet do Parize, vratilli jsme se pred 2 tydny a brzo bude dalsi dovca, navstivit rodinu v Dansku. No a pak nase druha plavbicka,takze ja se tesim uz fakt jen na to pekne pocasi. Momentalne jsem bila tak, ze reditel vapenky je proti mne frajer :-) :-) :-) takze ja potrebuju vit D co nejdriv. :-) :-) :-) Nejakou dovolenku planujete sestri?
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza: tak jsem ti do IP napsala webovky na p. Damborskou, to víš, tady by mi je admin smazal :-S Přesně jak říkáš, já jsem taky nevěděla, jaké přesně šatičky chci, myslela jsem, že bez závoje a bílé no a nakonec jsem měla sloní kost a španělák :-D Prostě se na mě hodily víc....Neboj, termínek se za chvilku dozvíš, musíš jen ještě vydržet...Já to zase honila na poslední chvíli a termín nám nakonec vyšel :-D ale bylo to tak tak...Taky já nebyla požádána s takovým předstihem :-p Měla jsem strach, abych vše stačila zařídit, ale povedlo se.... No svatební album si zakládat asi nebudu..Když, tak posílám fotky mailem, ale nechci je mít na webu...i když holky mě lámaly, ať aspoň na chvilku vložím fotku do albumu příprav, no nevím...na profi fotečky a video pořád čekám, mají být během týdne...Jestli ale chceš poslat třeba kvůli šatům, tak mi písni do IP mailíka... Na dovči jsme byli už v na konci června v Itálii na Gardě a za necelých 14 dní tam jedeme znovu...Jezdíváme tam často ;-) No a líbánky až v tom únoru, nejradši bych někam za teplem jela i v zimě :-) Třeba nám to vyjde....i když únor je taky zima :-D :-D Jinak těch 27st bylo jen dopo, odpo už žádná sláva :-( a já tak ráda teplo ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, par dni jsem tu nebyla a ted vidim ze jste tu resili prijmeni? Ja jsem myslela ze ted uz jde bez problemu vzit si manzelovo prijmeni v muzskem tvaru, nerikejte ze se s tim porad jeste delaji problemy ]-( tady by to nikdo nepochopil, proc ma manzel nejake prijmeni a ja mam k tomu jeste -ova :-| nehlede na to ze holcice ktera se nam narodila v lednu jsme dali manzelovo prijmeni v muzskem tvaru a ma ho tak zapsane jak v rodnem liste tak i v pase. Takze ja nechci byt cerna ovce rodiny s jinym prijmenim :-p A makczo, s tim patkem budes mit asi problem, my jsme to taky puvodne chteli v patek, ale kdyz jsem volala na tu matriku tak mi rekli, ze je to problematicke, protoze patek je normalni uredni den a oddavajici muzou byt sluzebne nekde mimo a muze byt problem vubec toho oddavajiciho sehnat, ze s tim meli v minulosti problemy, svatebcani nastoupeni a nikdo kdo by je oddal :-N takze my jsme to museli presunout na sobotu a protoze nase fotografka uz ma v cervnu vsechny soboty plne tak to budem muset udelat v cervenci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mayo: toho se prave bojim... nas fotograf ma snad volne v kvetnu jen 2 soboty, coz se nam jaksi tyhle dny nehodi...ale tak... rikam si, treba nam schvali, treba ne.. uvidime,kdyz tak budu muset sehnat nekoho jineho. :-( :-( :-( takze jak to krachne.. pak vas poprosim o tipy na fotografy... ;-) . S tim prijmenim.. no je to des.. presne jak rikas, tady to je kazdemu jedno..ale v CR proste zvyk, tradice, neco, co je dano a kdyz chces zmenu, velky problem. Browneye: psala jsem ti do IP sestri... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mayo: Pokud si bereš cizince, tak s příjmením není problém...Záleží, zda si bereš cizince nebo Čecha a kde žiješ, od toho se vše odvíjí ;-) To víš, já jsem teď v těch informacích eso :-D Jsem taky kolem toho lítala, ale zjistila jsem, že je dost důležité, i na které matrice jsi, a jak ti tam vyjdou vstříc...ale zákon je holt zákon....nejde ani o tradici...na matrikách to mají ze zákona zakázáno, aspoň to tvrdí :-S HOlky já měla za to, že oddávali i v pátek, jen ne pravidelně každý pátek...ale třeba jen jeden v měsíci, mám za to, že mi to tak paní psala...ale to nechci kecat... :-) Makczo: Zrovna si tvoji zprávičku pročítám sestři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda koukám, že se tu pěkně rozjíždíte :-) Jdu vás dočíst ,abych věděla, co řešíte a probíráte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vás úspěšně dočetla a co se týče toho pátku, tak mě se paní matrikářka ptala, zda chceme svatbu v pátek nebo v sobotu, aby věděla na které dny se dívat...ale asi ne každý pátek, záleží jak má oddávající volno... Jinak k tomu příjmení, pokud si bereš cizince, tak by neměl být problém ohledně příjmení, jím se to většinou nelíbí, že když jste oba dva češi, bydlíte v ČR a ty nepoužíváš ová, že je to nezvyk. Mají kolem toho brepty apod. ale nakonec to většinou povolí...tak budu držet palce, aby to vyšlo...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Janulev: K tomu příjmení, je to dáno ze zákona, že pokud je manžel Čech, tak ty musíš být s ová...Takže je náročný přimět je k tomu, aby jsi byla krátce ]-( nakonec se ale podařilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
browneye: sestri, psala jsem ti do IP, cetla jsi? Pak jsem sla do prace, takze pisi az dneska... promiiiinnnn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza: Sestři, právě jdu na to, taky jsem teď nonstop v práci, tak jsem nestíhala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a napsala jsem ti dalsi.. hihi ;-) pockam na odpoved...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... Browneyey aha tak to potom jo, ale hlavně, že to potom dovolili :-) A holky už se vám blíží září, tak už budete moci volat na matriku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulev: ani nevis, jak uz se na to tesim...no, me teda si nejdriv trefi slak... protoze termin,hned zamluvit hostinu a fotografa a to chci v jednom dni, hned po sobe... :-D takze nejspis asi vsem trem zavolam.. budu mluvit s matrikou, tem ostatnim reknu.. vydrz prtka, vydrz a budeme pekne na drate vsichni 4. :-D :-D :-D :-D :-D a domlouvat si terminek... :-D :-D :-D no,snad to nejak dopadne... Ale tobe se to kazdym dnem uz bliiiiizi... jak se vubec dari?
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza a koho budete mít fotografa, já sice už fotografku mám, ale ještě tak koukám, kdo třeba dělá hezké fotečky a že bych se třeba optala... Jinak se daří už o něco lépe...už se z toho tak nějak dostávám, miminko roste, občas kope a v pondělí se jdeme juknout na ultrazvuk, tak se moc těšíme a doufám, že bude všechno v pořádku
Odpovědět
Profilova fotka
jani: mam zalusk na Wagenknechta nebo Bigose.. oba jsou uzasni dle meho, maji podobny styl.. a fotky jsou proste krasne. Rada bych vzpominky na cely zivot a ikdyz to zni kdovijak... pro me jsou proste fotky dulezite.. zachyti ten moment, okamzik... clovek si pak pri prohlizeni vybavi jak se citil.. jak mu bylo krasne...takze pro me srdcova zalezitost :-D . Koho mate domluveneho vy? Jeeee.. tak to je fajn.. mozna si to uz nekde psala.. a ja zapomnela...kdy se ma vlastne miminko narodit?
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza my máme prozatím pí dvořákovou, některé holky od ní tady mají fotečky...a pro mě jsou právě fotky taky dost důležité...prstýnky a fotky ti zůstanou na celý život, tak aby to stálo za to...a jaké tak mají ceny? Nevíš? Jinak miminko se má narodit v lednu, první termín 11.1. a druhý 20.1., tak uvidíme, kdy se mu bude chtít ven :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani: takze vim, ze Wagenknecht tak kolem 7 tisic za cast dne,ale asi fakt zalezi, aby si se s nim spojila kdyztak a rekla mu, na jak dlouho by si ho rada a on ti pak posle cenu. Uctuje si myslim 5 Kc za kilometr a je nekde od Usti. Bigos je z Brna,uctuje si 2 Kc/km ale foti jen cely den a cena je 12 000 Kc. Ale jak jsi psala.. fotky a prstynky ti zustanou cely zivot..takze nejlepsi investice... ja naprosto souhlasim. Od pi Dvorakove jsem tu jeste nezahlidla,ale ja taky nekoukam na vsechny nevestinky, ze... ;-) Takze maly kozorozek ci kozorozka to bude... ;-) hlavne at to je zdrave!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Makcza no my právě na celý den nechceme, bude to focení tak na 4 hodinky... Jj kozoroh po mamince, já jsem totiž na konci prosince :-) musím se teď rozloučit, jedu za sestrou zkoušet svatební účes...tak zatím papa
Odpovědět
To je teda fakt divne ze na te stejne matrice dostanes ruzne informace, mne fakt ta pani rikala ze s patkem by byl problem :-S Browneye: my jsme oba Cesi, ale zijeme v Irsku 5 let a nase holcicka se narodila tady takze ma irske obcanstvi a kratke prijmeni po tatinkovi. Opravdu bych nechtela mit jine prijmeni nez oni, i kdyz pokud na to prijde tak muzu mit sice v pasu dlouhe ale pouzivat budu kratke, tady se te na to nikdo nepta, muzes pouzivat jake jmeno chces. Ale uz z principu bych chtela kratke. Jak vy jste to teda udelali ze vam to povolili??? Janulev: gratuluju k miminku, i kdyz to musi byt pro tebe hodne tezke, snaz se byt co nejvic v pohode, protoze pro mimi je zivotne dulezita tvoje psychicka pohoda ;-) S tim "uvidime kdy se mu bude chtit ven" to mas teda pravdu, nase malicka mela taky termin 15.ledna a rozhodla se ze chce ven o dva tydny driv a to na silvestra, takze jsem silvestrovskou noc travila v porodnici a kdyz mne o pulnoci zacaly chodit esemesky s pranima do noveho roku tak jsem ani nemela naladu nikomu odepisovat v porodnich bolestech :-) mala se narodila rano na novy rok, takze taky kozoroh. Tak preju at se malickemu dari, a nechate si rict jestli to bude kluk nebo holka?
Odpovědět
Profilova fotka
Mayo moc děkuji...já se právě narodila taky dřív a říká se, že se to většinou opakuje, tak jsem zvědavá...a určitě si to necháme říct...před 14 dny jsme byli na UTZ a dr říká, že to možná bude kluk, tak uvidíme, v pondělí nás čeká další UTZ tak se snad ukáže, co to opravdu bude :-) Já právě přijela od rodičů, sestra mi zkoušela svatební účesy. Ještě teď musím do města a tak fotky sem hodím zítra... Zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Janulev: Přesně, jak říká Mayo, snaž se být kvůli miminku, co nejvíc v pohdě, tvá psychika je fakt pro něj moc důležitá...Je jedno, jestli to bude kluk nebo holčička, hlavně, že bude zdravé ;-) JInak jsem zvědavá na účesy, se těším na fotečky ;-) Mayo: Možná to u Vás nebude takový problém, když malá se už tak jmenuje :-) My bezdětní jsme to měli trošku horší ;-) Jsem zvědavá, co ti vlastně řeknou....Další info, jak jsme to provedli máš v IP..
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye přesně tak hlavně, aby bylo miminko v pořádku, to je nejdůležitější :-) a tak jsme zkusila tři účesy, jeden jsme jaksi zapomněly vyfotit, ale dva jsou v albu...
Odpovědět
Profilova fotka
JO a holky, já jsem razila toto heslo: Kytka zvadne, šaty vrátíš, jediné, co ti zůstane, jsou fotky a video....protože my samozřejmě časem zestárneme ;-) Janulev: pěkné a máš v plánu ještě něco na hlavu? Dozdobení, korunka,závoj?Bych si pak líp představila, co by k tomu šlo líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye přesně tak, fotky a video zůstane...a nám zůstanou ještě plyšový pejsci, co jsme si objednali na auta, dneska dorazily, tak je vyfotím a dám taky do alba... A dozdobení bude, ale to nechám na sestře, říkala, že něco nakoupí, ale asi nějaké jednoduché bílé sponečky a možná čelenka...korunku jsem původně chtěla, ale tu jsme nakonec řekly že ne
Odpovědět
Profilova fotka
janulev: ten prvni uces je moc hezky a nevidim ti sice moc do tvare, ale rekla bych, ze ti bude i sluset. Jak rikala browneye mozna nejaka celenka by byla krasna.. nebo nejaka kyticka ci tak nejak. Do jake barvy vlastne budete ladit svatbu? Jak nakonec ten fotograf? jo a holky... kdy se ma presne volat na tu matriku.. rikala posledni tyden v zari..takze ten tyden od 28. 9. nebo ten tyden pred tim... :-D . Ja vim, ja vim , ja vim.. posledni je 28. 9. ale tak jen zkousim... :-D :-D :-D . Sestri, mas maila ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?