Svatba na zámku Slavkov u Brna. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my se budeme brát 9.6.2007 na zámku v kapli sv. Kříže ve Slavkově u Brna. Mohu se vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti, rady, zážitky spojené s tímto místem? Zatím jsem slyšela jen samou chválu, tak uvidíme :)))) Hezký den. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Dívala jsem se teď do Tvýho albíčka, moc pěkný. ;-) S těma balerínkama, já měla taky balerínky, a kupovala jsem je v Deichmannovi ve Vaňkovce. Ale mají jich všude spousta, teď se začnou prodávat v nových kolekcích. A neboj, přípravy zvládneš... ;-) Limuzínka bude super. ;-) Bude černí, nebo bílá?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji ;-) Bude černá limuzínka...Kamoška, maminka od družičky mi říkala, že mají pěkné balerínky pro holky i v HM, jenže teď momentálně tam mají jen zelené...Takže musíme počkat, až přijdou buď nějaké bílé nebo smetanové....Já budu mít ty lodičky, co mám v albíčku, jsou super a strašně pohodlné...Jsem si pro ně jela spešl do Olomouce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Browneye, koukám, že přípravy jsou v plném proudu :-) Limuzínka super, hend bych si dala říct :-) Dneska jsem prodala skoro poslední věc ze svatby, dokonce nějaké kočce, co má svatbu v okrese Vyškov, tak jsem na ní ve středu zvědavá... (osobní předání...). Tak já počítám s tím 11.4., sraz klasicky, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Páji, viděla bych to klasicky, u fontánky, pak zámecká zahrada, pak restauračka... tak nedáme si sraz třeba v 15.30, abysme se mohly v klídečku projít tou zahradou? Browneye, v Olmiku se dobře nakupuje, já si tam koupila v super obchůdku, kousek od náměstí tu košilku, co mám v albíčku, a předtím ještě jednu klasickou bavlněnou, moc hezkou, v jiným obchůdku. Mně se Olmik líbí, i ty obchůdky tam. Limuzínka bude super!
Odpovědět
Ahoj Lenajsku, díky moc za informace:-) Tak to je fajn, že mají velký výběr výslužkových krabiček na náměstí, už jsem si myslela, že pro ně budu muset jet do Brna...Meníčko už máme namyšlený, jen nám ještě chybí na domyšlení druhá večeře ( raut ). Pro kyti jsme se nakonec rozhodli pro Brno, přítel tam stejně ráno pojede pro mamču, tak ji tam zrovna vyzvedne. Verčo, o kosmetice Julia jsem ještě neslyšela, ale mohlo by to být fajn, jak píšeš, že Ti pod make-up dalanějakou speciální masku, aby Ti déle vydržel. Něco takovýho bych taky chtěla. To jsi se nechala asi líčit v Brně, že? Ještě vyzjistím, jakou kosmetikou u nás líčí a pak se nějak rozhodnu, snad dobře...Už tolik času na rozmýšlení taky nemám :-( Mějte se holky pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky , tak jen nakukuji a skrz ten srazík moc ráda vás zase uvidím, ale v Dubnu bych nejraději byla až pro ten poslední víkend 25. 4. Od 4.4 jedeme asi na dovču a toho 18. nemůžu jedině 19. 4 v neděli :-) Leni a kdo je ještě těhu? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Paaaja: To víš, že jsou přípravy v plném proudu, už mi z toho jde hlava kolem :-D Dneska jsem se seznamovala s Ebay ;-) tak jsem z toho nějaká vyřízená :-) Holky kde jste pořizovaly košíčky pro družičky?A co se dává chlapečkům,nic?Já tam budu jednoho mít, tak abych ho neošidila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, zatím říkám, že srazík klidně i v 15:30. Akorát si budeme muset doma zkorigovat, kdo bude mít auto.... :-) Misunka: já jsem všechny krabičky kupovala u Vichra v Brně (jestli víš, kde to je). Mají veliký výběr, takže je to kdyžtak poslední záchrana... ;-) Misi, kam jedete na dovču? Ten srazík asi bude toho 11.4., hodí se to tak většině. 25.4 nepřichází v úvahu... Browneye: Já jsem bohužel neměla družičky, tak s těmi košíčky fakt neporadím... Tuším, že jsem někde viděla, že chlapeček třeba nosí na polštářku prstýnky (pokud není moc malinkej), jinak bych mu asi taky dala košíček, aby mu to nebylo líto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Paaaja: Taky mě napadlo dát chlapečkovi polštářek s prstýnky, já myslím, že to zvládne, v době svatby mu bude skoro 5 let ;-) Se přiznám, že ty košíčky pro družičky, co se mi líbí, jsou dost drahé, tak se mi nehce kupovat ještě třetí pro chlapečka....tomu dát radši polštářek a je to :-) Ošizený nebude, taky něco ponese ;-) ale díky za rady..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Mišičko, toho 25/4 to asi fakt neklapne, to je víkend, co máme to výročí. A v neděli nevím, jestli by holky chtěly... asi bych to nechala na toho 11/4, neboj, to není určitě poslední srazík... ;-) Páji, tak v 15.30... OK ;-) Hlašte se, kdo byste mohly... ;-) Browneye, já družičky neměla, ale šla bych pro košíčky asi někam do květinářství, nebo v Tescu u nádru prodávají proutěný zboží, nebo i na Josefské, tak možná by tam něco měli. ;-) A tomu chlapečkovi ten polštářek, to je fajn nápad. ;-) Mišunko, zku se tam mrknout na to náměstí, je fajn že tam mají až do šesti, takže pohoda. Mně ten jejich výběr bohatě stačil, mají tam několik velikostí, pohoda. A jak píšou holky, kdyžtak u Vichra je fakt taky velkej výběr. A s tím rautem si určitě taky poradíte, je tolik dobrůtek.. my jsme tam měli ry řízečky, guláš, kuřecí rolky, pečivo, bramboráčky, ovocný salát, zeleninu, sýrovou mísu, zeleninovou mísu.. mňam. A jídlo bylo celej večer ohřívaný, takže pohodička. Moc si to všichni chválili. Jen jsem se dívala, že ten rautovej stůl nikdo nevyfotil... :-| Co už naděláme. Hlavně, že všem chutnalo. Mišičko, no těhulky jsou Pája, Verča, Katy, Lenča... ;-) Mějte se fajn holky, ať jdou přípravy od ruky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lenajsku, prosím prosím, až budeš mít čásek, pošli mi tu music Slavkova ;-) Děěěěěěěěěěěěěěěěěěkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to je mi líto :-( Tím pádem já nedorazím. Chceme někam za teplem třeba Egypt nebo tak, zítra jdeme něco hledat , tak se mějte ;-) Jé o Páje jsem to snad ani nevěděla, gratuluji ;-) Snad se taky někdy dočkáme ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak nechcete to nechat na ten květen? Aby mohli všichni? Já buď dorazím nebo ne :-D Na mě ohledy tak neberte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye, jdu na to, je toho celkem dost... dneska mi mail nějak blbne, ale snad se to odešle. Leni, já nevím, ono to tak bude vždycky, že někdo může a někdo ne... určitě to není poslední srazík. Mišičko, Egypt bude super, ať se vám líbí. ;-) To my si letos dovču u móře odpustíme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Odesláno, uff. Mějte se kočky!
Odpovědět
Profilova fotka
Lenajsku, děkuji za seznam. :-) Nemáš ty písničky náhodou i k poslechu na nějakém cd nebo stažené? ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak srazík si užijte kočky, doufám, že už bude tepleji, teď je venku 0! To je hrůza!!!! ]-( Však se srazíkovat můžeme klidně každý měsíc, ne:-) Misunko, paní kosmetička byla z Brna, na zkoušku jsem jela k ní do Brna a v den svatby přijela k nám domů, to bylo fajn, nalíčila nás všechny. Bydlím kousek od Brna, neměla to zase tak daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye, nemáš zač, ale písničky teda fakt nemám, my je měli půjčený na tom CDčku, ale bylo to hudební CD, žádný MP3. :-) Jedině zkusit pohledat na netu.. Veru, taky doufám, že bude tepleji, je to děs. A určitě to vyjde příště, třeba fakt už s tím mimčem... ;-) Mějte se krásně!
Odpovědět
já si něco z té hudby stáhla z internetu, ale moc jsem toho nenašla. Stejně mi přišlo, že to bylo fuk, co jsme vybrali, protože mi přišlo, že jak to slečna zpívala naživo, všechno bylo dost podobné. A já ti prstýnek dám jsme nechtěli a taky tu písničku zpívala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, souhlas. At si vybereš, co chceš, stejně zpívají něco jiného a ta tvoje vybraná hudba je jen na dokreslení při obřadu... Moc si s tím hlavu nelámej. Důležitý je max.ten pochod při příchodu nevěsty, jinak nic... Veru, tak na srazík dorazíš příšně, ne? Misi, neboj, taky se Vám zadaří. Já bych jela na dovolenou, až bych brečela. Budu si ted muset na pár měsíců nebo let nechat zajít chuť... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky s tou hudbou je to tak, že hrají to co jsme si vybrali, ale jako hudbu v pozadí při mluveném slovu. To, co zpívá ta slečna neovlivní nikdo, to oni mají vybrané svoje písničky, které zařadí. Takže to, co si vyberete určitě zazní, ale tak v pozadí, že to skoro nikdo nezaregistruje..
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě když teďka vzpominám tak si ani nepamatuji ty písničky co jsme vybraly , že by zněly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak koukám, že s písničkami si nemusím tak lámat hlavu,že? ;-) Jsem měla teda trošku jinou představu :-( , no nic, budu to muset všechno zjistit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme teda měli zahraný to, co jsme chtěli, kromě ještě 2 písniček, co jsme si nevybraly, a byly jaksi navíc, jedna z toho byla zpívaná, Ave Maria, co jsem nikdy nechtěla, ale to asi nejde ovlivnit, co bude ta kočka zpívat. Jinak ale ty 3 co jsme chtěli, včetně jinýho "svatebního pochodu" jsme měli, aspoň co jsem pak zjistila dle videa. Během obřadu jsme stihli zaregistrovat akorát ty dvě, co mi nějak neladily k tomu, co jsme vybírali, s manželem jsme si stihli dokonce i říct, že to není ono, ale ve výsledku to vůbec nevadilo, pak ty písničky jako podbarvení pod proslov oddávajícího jsem nestihla vnímat, ani tu co hráli k prstýnkům, manželkému polibku, podpisům a gratulacím... ale z videa jsem pak byla dojatá, bo tam nakonec hráli to, co jsme chtěli. Ale fakt to člověk moc nevnímá, to až z toho videa, a ještě když se na to podívá po několikáté... :-) Holky, co ten srazík, mým počítat s tím 11/4? Kdo teda přijde? Pája, Katy, Lenaha, ještě někdo? Mišunko, nepřišla bys? A co Ty browneye? A dlouho tady nebyla Vlaďka...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lenajsku, jééééé, díky za nabídku, já jsem si myslela, že se scházíte jenom vy, co jste se vdávaly současně.... :-) Kde vlastně ten srazík míváte? Příští víkend bych tu asi měla být, pokud teda nebudu narychlo odvolána do hospůdky ;-) Tak pokud by Vám to nevadilo, ráda bych přišla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míváme ho ve Slavkově na náměstí, u kašny, co je hned pod zámkem... :-) A pak jdem na něco dobrýho do jedné fajn hospůdky. Tak když sem chodíš, i Mišunka a Fridolinek, tak proč byste taky nepřišly... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenajsek: Tak fajn, pokud budu moct, tak ráda, aspoň mi vy zkušené třeba poradíte, čeho se mám vyvarovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Browneye - jasně, určitě rády poradíme. ;-) Mimochodem, nechceš prozradit, jak se jmenuješ? ;-) Holky, tak jak to s váme vypadá, kdo teda půjde? Pája, já, Lenča, Kačka, browneye? Ještě někdo? Co Mišunka? Pomalu bych měla zarezervovat někde nějakej stůl... zase na Hradbách? Co myslíte? Nebo někde jinde? A na kolik hodin? Když budeme mít sraz v 15.30, půjdem do té zámecké zahrady, uděláme nějaký fotečky, tak na půl patou rezervačka? ;-) Písněte, jak to vidíte, díky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, se mnou počítej, Hradby jsou optimální :o) Ale možná bych to dala na 16:15, co kdyby náhodou bylo hnusně ? I když budu doufat, že ne... :-) Na jak dlouho to vidíte? Nejpozději v 18:30 bych potřebovala jet zpátky domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Páji, takže myslíš že sraz v 16.15 a pak na 17.hod Hradby? Nebo jak jsi to myslela? To tam moc teda nepobudeš, když v 18.30 budeš odjíždět, a přišly bysme tam v 17hod... co v těch 16 hod, a Hradby na půl patou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?