Svatba na zámku Mělník. Jak jste byli spokojení?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím, najde se tu někdo, kdo měl svatbu na zámku v Mělníku nebo zná někoho, kdo ji tam měl? 13.8. se tam budu vdávat, tak jsem se chtěla zeptat, jestli jste byli spokojeni.
Odpovědět
1
7
8
Profilova fotka
@airawen souhasím s Gabčou, Svatba na zámku je úúžasná.Mi tam měli celou svatbu, ale chápu, že rozpočet je omezený.Takže obřad jsme měli v sálu s mapamy a myslím,že stál kolem 7000,-Hostinu jem měli ve vinárně a cena byla kolem 30tis. Pan Lokšn je profík na svém místě.Můžeš mít i apartmá,dke se nachystáš a přijdeš až k obřadu - super nápad :-) Fotky jsou důkazem, že svatba na zámku je krásná :-) tak držím palce ať Vám tam svatba vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Zažila jsem tam svatbu kamarádky a musím říci, že je to krásné místo pro svatbu! Sál s mapami je opravdu hezký.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Ahoj, nemate nekdo nejaky odkaz na stranky s vice info? Ja jsem nasla jen takovy strohy popis, ani zadny kontakt, mozna blbe hledam. Daji se delat fotky i ve vinicich? To zni super! :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ja a muj manzel jsme si zarezervovali termin na Melniku, ale jak jsme se zamkem dojednavali detaily a hostinu, nejsem spokojena jejich pristupem ani nabídkou :( Zdali se mi prilis arogantni, a direktivni. Mela jsem dokonce pocit, ze to berou na zamku tak, ze nam delaji obrovskou laskavost tim, ze nam dovoli oslavit nas velky den na jejich zamku :( Nejsem z tech priprav vůbec stastna, pochybuji, ze se chci brat vůbec v české republice, protože se mi tady pristup lidi ke klientum a vůbec ve službách nelibi. Ale nechci prijit o svůj termin a svatbu. Cely život jsem snila o pohadkove svatbe, a ted' jsem z ni uplne nestastna :(
Odpovědět
@martik3 posílám fotku z příprav na obřad na terase zámku Mělník.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Můžu se zeptat, na tom Mělníku se tedy dělá maximálně svatba denně? To už to tam bude asi na červenec totálně zasekaný, co? My budeme muset udělat svatbu dřív než bylo plánováno a tak sháním na poslední chvíli nové místo obřadu.... Oni nemají pevné stanovené termíny? Oddávají pátky i soboty? Pokud to někdo víte, díky za info.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Zdravím holky. Plánujeme příští rok v červnu s přítelem svatbu a jedna z možností obřadu je zámek Mělník. Je tu někdo, kdo zde měl v tomto roce obřad? Už jsme se tam byli poptat, měla nás na starosti p. Čvančarová. Byli jsme z toho přístupu nadšeni. Jediné v čem jsme navážkách je konkrétní sál, kde obřad uspořádat....
Odpovědět
@margheritabianca ahojky, na zámku oddávají pátky i soboty a co se týká toho, zda-li jen jedna svatba denně, tak to tak není. Mají to je pouze zařízené tak, že se nepotkají dvě svatby najednou. Mají mezi obřadem větší mezery než jinde.
Odpovědět
Ahoj holky, to se tu opravdu nenajde žádná, která měla letos svatbu na mělnickém zámku? :-( Byla bych vděčná za každé info. Měl jste někdo obřad na té soukromé terase? S obhlídky zámku se nám ta terasa líbila nejvíc a pokud by bylo počasí, tak by se nám to na té terase líbilo úplně nejvíc - za zády horu Říp a soutok Labe s Vltavou.... Ale pořád ještě váháme, protože nás zrazuje to, že nemůžeme mít svého fotografa, a z toho mám obavy.
Odpovědět
Profilova fotka
.
Odpovědět
Profilova fotka
@rizi Já tam fotila včera a nějaké poznatky mám...když tak mi napište do zprávy.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahojky, nevim jestli neni tahle diskuze uz mrtva, nicmene jsem ji celou procetla a mam takove smisene pocity ze zamku Melnik :) My budem mit svatbu az minimalne za rok ne-li dyl. nemame jeste nic, ani termin :D Ale rekli jsme si, ze prvni vybereme misto... A Melnik se nam hodne libi ale zajimali by me nejake aktualni infromace jak to tam probiha ... :/ A jestli je jeste aktualni, ze tam clovek nemuze mit vlastniho fotografa? a take by me zajimali ceny, jsem naprosty svatebni zelenac, jeste vubec nic nevim a netusim (tohle je vlastne asi muj prvni prispevek tady na Beremese, hehe :) - mohl by mi nekdo shrnout co vsechno na Melniku si clovek muze nechat zaridit a kolik to tak cca stoji? Pochopila jsem zatim: obrad (cca 7 000?), degustace vina pro hosty (to netusim ani orientacne)?, foceni na terase a na zamku (??), pripadne obed s rodnou tam nebo pripadne hostina pro vsechny (to sem nekde cetla ze 50 000 pro 50 osob ale byo to par let zpet :D)... to je tak nejak vsechno co si tam muzu nechat zaridit? Omlouvam se za hloupe dotazy :)) Jo a jeste vypousteni holuboc me zaujalo:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Profilova fotka
Zdravím budoucí nevěsty, ráda bych se podělila o svou zkušenost na zámku Mělník, máme den po svatbě a za nás nad očekávání super, pohádková svatba. Měli jsme vše na jednom místě, obřad 80 lidí a na hostinu 60. Vyšli nám maximálně vstříc, jak s termínem svatby 12.2.2022 tak ubytováním a parkováním. Pan Lokšan byl naprostá třída a profík, na to ,že jim zrovna chyběl personál vše zvládnul v podstatě sám s pomocí asistentky, organizoval i pak roznášel jídlo a staral se o nás po celou dobu svatby. Cenově vyšel zámek mnohem lépe než někde na statku a ta zámecká atmosféra naprosto úžasná. V ceně jsme měli živou hudbu na obřad (piáno, housle), milého zaméckého fotografa, 4 patrový dort. kompletní servis na hostině, oběd, večerní raut. Jediné co jsme si zařizovali sami, tak byli květiny, ty jsem koupila v Lipencích a vyšli nás kolem 4. tis.. a hudbu DJ nám dělal kamarád a stačil notebook a větší reprák. Vizážistku jsem měla svou, perfektní je Nikola Miláčková. Vše nám vyšlo skvěle i počasí, hosté byli spokojení a my si svatbu užili. Takže za nás doporučujeme 🙂
Odpovědět
@studankova Můžu Vás poprosit o bližší info k finančním nákladům? Děkuji. Lucie
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
@ @studankova dobry den, mohla bych se zeptat, jak vás to cca vyšlo cenově? Pořád se rozmýšlíme a tato informace by mohla pomoci. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_vorlickova dobrý den, nás to vyšlo mimo sezónu cca 200 tis. kč a celá svatba 250 tis. šaty, prstýnky, květiny ale cenu dělají dost individuálně, podle toho co člověk chce.
Odpovědět
1
7
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?