Svatba na Statku Blaník - Louňovice, popř. jiné statky

Profilova fotka
Ahoj, holky, chtěla jsem poradit, zda máte někdo zkušenosti se statkem Blaník http://www.statekblanik.cz/, nemyslím farmu.Díky moc za vaše příspěvky, případně s jiným statkem ve středních Čechách, díky moc K.
Odpovědět
Ahoj, byla jsem se tam podívat a rozhodla jsem se nakonec pro statek Břežany. Máme už zamluvený termín a moc se těším. Když jsem tam osobně byla (Blaník) tak nám paní říkala, že si můžeme všechno přivést sami, půjčí nám gril, je tam asi 5 píp a kuchyně. Jinak mi okolí statku přišlo takový ušmudlaný, nedodělaný... Byla jsem tam letos v červenci a už stejně neměli volno na léto (víkend) tak jsem zvolila Břežany, které se mi stejně líbily víc. Pan majitel je super příjemný a nic není problém. Pak jsem v diskuzi s jednou budoucí nevěstou řešila, že se na Blaníku byla podívat někdy po mně a paní majitelka jí řekla, že všechno bude přes ni, jen dort si můžou dovést sami. Takže nevím jak to je. Chce to osobní zkušenost.
Odpovědět
Ahoj, já na statek Blaník psala, taky sháníme místo, ale máme svatbu v červenci a paní majitelka napsala, že v červenci mají jenom týdenní pobyty...Tak nevím, jestli to bylo myšlené na celé léto, každopádně tím to pro nás padlo. Takže jsem opět na začátku. Dalším pěkným místem mohl být mlýn Peklo ve Zdislavicích, ovšem jejich stránky "záhadně" přestaly fungovat den potom, co jsem jim napsala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my jsem tam svatbu měli a byli jsme moc spokojení. Přes léto mají pobyty, to je pravda, ale květen, červen, září, říjen jsou možný :) tady jsem se o tom dost rozepisovala http://www.beremese.cz/forum/misto-sv... ale nám se tam vážně líbilo, za ty prachy úžasný
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kdyby jste chtěly vědět podrobnosti, napište mi zprávu a já vám přepošlu, co jsem jedné nevěstě posílala těsně po svatbě ohledně dojmů, jednání s majiteli, poskytovaných služeb, cen apod.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@mejvis ahoj, mohla bych poprosit o nějaké info do IP? Děkuju moc!! :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Místo je to opravdu hezké. Ráda pošlu do zprávy podrobnou čerstvou zkušenost z pozice účastníka zainteresovaného do přípravy, veřejně se úplně rozepisovat nechci.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@mikoi Dobry den, je mozne mi zaslat vasi zkusenost a co Vam nabidli? Dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@mikoi Prosím o zaslání Vašich zkušenosti se Statkem Blaník. Děkuji moc za reakci, dle možností co nejdříve....
Odpovědět
@mikoi Dobrý den, taky prosím o Vaši zkušenost. Budeme tam mít taky svatbu. Děkuji!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den, můžu taky poprosit o poslání případně někoho kdo požádal přede mnou o přeposlání zkušenosti ? Místo zvažujeme na příští rok a protože už chtějí za pronájem docela dost peněz tak bych chtěla vědět vše co by mohlo pomoci při rozhodování :)
Odpovědět
Mohla bych poprosit o reference k pořádání svatby na statku Blaník? Děkuji :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme exklusivní prostor a zkušenosti s více než stovkou realizovaných svateb na Statku Vletice. Vše na jednom místě, od příprav, ubytování pro až 62hostů, obřad pod 300letými duby, stodoly, krytou pergolu, parkování a servis spojený s hladkým průběhem svatby. V případě zájmu nás kontaktujte. Hezký den S pozdravem Veronika Mühlbachová
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Zdravím, měli jsme svatbu na statku minulý týden ve čtvrtek a musím říct, že místo je to skvělé!! Opravdu nádherné prostory, venku taky bezvadný a pro děti koutek se opravdu hodí... Ovšem majitelé nás celkem zklamali, to co se na začátku zdálo jako no problém a i co se řeklo, že bude, se mávnutím proutku změnilo a musím říct, že mě to dost rozladilo!! Proto by sem ráda napsala těm co si statek vyberou pro svůj svatební den aby si na toto dali pozor a nelitovali jako já, že sem si to více nepohlidala, přeci jen není to málo peněz, které se tam platí 🙂
Odpovědět
@eliskadohnalkova Zdravim,mohla bych poprosit o recenzi na statkek Blanik a co vas rozladilo?Mam tam svatbu v zari,tak at vim,na co si dat pozor.Dekuji 🙂 Tereza Z
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj, máte někdo prosím zkušenost se statkem Blaník? Jaká byla domluva, jak jste byly spokojené? Moc děkuji za odpověď 🙂 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?