Menu Forum

Svatba na hradě Červený Újezd. Byli jste spokojení?

11. čer 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
123029480
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
123029480
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Pěkné odpoledne, sháním lidi, kteří měli svatbu na hradě Červený Újezd kousek od Prahy. Jak jste byli spokojení? Kde jste měli ořad? Máte někdo zkušenost s výzdobou/ osvětlením Zbrojnice tak, aby nepůsobila tak tmavě? Jak se vám spolupracovalo s personálem/ majitelem? Předem díky.
13. lis 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lenith
Registrovala se 19. září 2017 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lenith
Registrovala se 19. září 2017 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Praha, Region Praha.
 Tak, ráda bych napsala pár postřehů z naší svatby na Hradě Červený újezd. Svatba se konala 26.5.2018.
Cca v září 2017 jsme se na hradě byli podívat a byli jsme nadšeni. Hrad se k nám hodil - věnujeme se manželem historickému šermu a prostředí tam je opravdu pohádkové. Pan majitel nás tam ochotně provedl a ukázal všechny pokoje. Hned na místě jsme měli jasno, že dál hledat nechceme a, že svatbu chceme tady. Hrad má vlastní koordinátorku a teď už vím, že bez koordinátorky bych si svatbu sama nelajzla plánovat.
Paní Uhlíková je moc milá a ochotná. Občas mi tedy přes komunikaci na emailu přišla chladná, ale možná si to jen namlouvám. Téměř ve všem nám bylo vyhoveno. Dokonce naši šeřmířští přátelé si mohli rozložit stany na nedaleké louce u hradu.
Musím opravdu vychválit zahradu hradu - opravdu krásné kulisy pro svatební fotky, a pro procházku.
Ve svatební den, probíhalo vše podle plánu. Pokud jsme něco potřebovali, paní Uhlíková vše obstarala.
Měli jsme pronajmutý pokoj na celý den + noc. Bohužel jsme se s manželem shodli, ačkoli pokoj byl nádherný, moc se tam neřešil úklid a některé drobnosti v pokoji by potřebovali opravit/zrekonstruovat (příklad WC). Dále co nás v pokoji moc nenadchlo jsou absence závěsů u postele novomanželů, takže jakmile vyšlo sluníčko, tak nám svítilo do obličeje a nedalo se u toho spát. Vzhůru jsem tedy byla už od sedmé ráno. Já jako nevěsta jsem přes celý den furt někde lítala a neměla jsem čas registrovat problémky přes den - například to, že obsluha by mohla častěji obcházet svatebčany kvůli nápojům atd. Ale bylo nás hodně, a myslím si, že obsluha byla úžasná.
Další věc, která zarazila nejen nás ale i všechny svatebčany byl majitel hradu. Postarší pán, který tam celý den trávil na hradě pouze v maskáčích. Ano, ráno před obřadem tam pracoval nějak na zahradě, ale po té zbytek dne se motal na nádvoří a mezi svatebčany, i v krčmě takto nevhodně oblečen. Mám nejednu zkaženou fotku kvůli tomu :(
Další menší mínus je, že na místě nemají, žádný lepší audiosystém na nějakou hlasitější hudbu - reprák jsme si tedy museli sehnat samy. - ale to nevím jak jinde funguje.

Následné ráno po svatbě, jsme měli přichystanou snídani a moc mile nás překvapilo, že snídani dostali i naši přátelé, kteří stanovali na již zmíněné louce.

Sumasumárum, a přes veškeré pidimínusy bych absolutně nic neměnila. Svatba se nám moc líbila a všichni ji chválili.
11. čer 2018 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí