Svatba na horach Leden 2015

ahoj, radi bychom usporadali svatbu v zime na horach. nevite nekdo o nejakem objektu (penzion, statek, chalupa,... NEJLEPE NEJAKA ROUBENKA) pro cca 70lidi? jde nam o to aby se tam veslo tech 70 lidi na hostinu pripadne raut. a spani uz muze byt reseno i v okolnich chalupach. nejlepe nekde v krkonosich nebo jizerkach. docela se nam libilo U Capa v Prichovicich, ale radeji bych mel i vice variant. U Capa je krasnej vyhled a i paradni dostupnost k objektu. jo a obrad bychom chteli venku pred chalupou a pak uz vse uvnitr. diky pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Příchovice jsou super, víc nehledej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavel2015 Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Vloni v prosinci jsem fotila ve Františkově, penzion U Hásků. Obřad byl venku u kapličky, moc se mi tam líbilo a pokud mohu soudit, kuchyně taky sehr gut :-)
Odpovědět
Prosím, poradí ještě někdo, něco jiného? Děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj chceme take zimni svatbu na horach a tvuj typ se mi moc libi. Jeste jsem koukala na Prezidentská chata, Bedřichov a Hotel Perla Jizery, Josefův Důl 1. Zatim sem jen ve fazi hledani mista, jestli je to vubec realne. (pokud ne, tak exotika nekde na Maledivach) Zajimalo by me, jestli uz vite, ze vam U Capa vyjdou vstric a muzete tam mit jen svatbu na jednu noc. Bojim se, aby zimni penziony nemely podminky zamluveni celeho tydne.
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka měla svatbu v Hotelu Erlebachova bouda, moc si chválila :-) A osobně jsem fotila v Horským hotelu Hromovka, taky spokojenost...
Odpovědět
Dekuju. Na erlebachovou boudu jsem uz koukala.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Erlebachova bouda je krásná,ale trovhu bych se bála ceny...jak jste dopadli nakonec? my jsme se zimní svatbou tady u nás v Jizerkách totálně pohořeli...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, doporučujeme náš web :-) Hezký zbytek dne Pavla Špindlerův Mlýn
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?