Svatba jako v horách, Zlínský kraj nebo Velké Karlovice

Profilova fotka
Zdravíčko, jsem horal a hledám místo, které nám bude hory připomínat - trávíme na nich totiž většinu volného času. 😄 Hledám chatu, chaloupku nebo penzion, do kterého se vejde 35 lidí na obřad, klidně i venkovní, a pár jich tam pak může i přespat. Není potřeba, aby se tam vařilo, spíše aby ty prostory byly u lesa, na louce nebo někde, kde je klid. A teď to nejdůležitější, hledám místo v okolí Zlína nebo Velký Karlovic. Obracím se tak na vás, protože vím, že máte spousty zkušeností a znalostí o místech, které jsou schovaná v hlubinách internetu, a někdy ani to ne. Za každou radu děkuji 🙂
Odpovědět
@malinovamalina ja hledala to samé jen na Vysočině 🙂 takže místo neporadím ale ja hledala nakonec mezi Ski středisky. A máme 🥰 je to vážně jak na horách. V létě krásná louka a hned vedle les. Tak zkus okouknout nějaké v okolí.
Odpovědět
Jo a jinak https://www.svatba-ve-stodole.cz/ dobrý vyhledávač takových míst. Jestli můžu doporučit
Odpovědět
Profilova fotka
@lumakalu děkuji moc🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mě napadá třeba v Zádveřicích u Zlína - Na Chochole. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@aneta_hrbackova Hezký den, slyšela jsem o ní, jen nikde nemůžu najít kontakt, víte prosím, kde by se dal sehnat? 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?