Svatba jako v horách, Zlínský kraj nebo Velké Karlovice

26. dub 20215

Zdravíčko,

jsem horal a hledám místo, které nám bude hory připomínat - trávíme na nich totiž většinu volného času. 😃 Hledám chatu, chaloupku nebo penzion, do kterého se vejde 35 lidí na obřad, klidně i venkovní, a pár jich tam pak může i přespat. Není potřeba, aby se tam vařilo, spíše aby ty prostory byly u lesa, na louce nebo někde, kde je klid. A teď to nejdůležitější, hledám místo v okolí Zlína nebo Velký Karlovic. Obracím se tak na vás, protože vím, že máte spousty zkušeností a znalostí o místech, které jsou schovaná v hlubinách internetu, a někdy ani to ne. Za každou radu děkuji 🙂

• @malinovamalina  ja hledala to samé jen na Vysočině 🙂 takže místo neporadím ale ja hledala nakonec mezi Ski středisky. A máme 🥰 je to vážně jak na horách. V létě krásná louka a hned vedle les. Tak zkus okouknout nějaké v okolí.

• Jo a jinak https://www.svatba-ve-stodole.cz/ dobrý vyhledávač takových míst. Jestli můžu doporučit

• @lumakalu  děkuji moc🙂

• Sponzor fóra
  • Hezký den,
    mě napadá třeba v Zádveřicích u Zlína - Na Chochole. 🙂

• @aneta_hrbackova  Hezký den, slyšela jsem o ní, jen nikde nemůžu najít kontakt, víte prosím, kde by se dal sehnat? 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Rodinný pension s restaurací,žádné pronájmy,či zbytečné poplatky.
    Jsme tu pro Vás a je jen na Vás a rodině, v kolik hodin budeme zavírat 🙂
    Jedinečný statek mezi lesem a rybníkem jen pro Váš velký den, nabízí komfort absolutní samoty na celý víkend.. Těšíme se na Vás 😉
    Jsme příspěvková organizace ÚMČ Praha Dolní Počernice. Máme na starosti organizaci svatebních obřadů v Zámeckém parku Praha Dolní Počernice.