Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell já s ní byla maximálně spokojená hodně poradí. No to byl trochu šok - všimli jsme si,že tam je někdo koho neznáme ale pak vylezlo z tchýně,že se jí nějaká paní ptala na focení a že jí řekla,že může tak to bylo takové překvapení, spíš to že se nezeptala nás ale tchýně.
Odpovědět
Profilova fotka
si taky říkám, že jsem měla jít "náhodou" kolem na výlet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nnell mě hodně překvapilo,že poslední dny jsme do lomu jezdili často - a myslela jsem,že tam moc lidí nechodí ale ono je to naopak turistů je tam spousty. A hlavně pár dní před svatbou před lomem někdo začal kácet stromy a tahat je na parkoviště.
Odpovědět
Profilova fotka
nnell kde si necháte dělat dortík?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hani, no vůbec to nevadí, jsem to tam dala právě proto. taky se těším na fotky od zuzky, :-) měli jste to opravdumoc krásný. ta hudba mě opravdu dostávala :-) nnell, vyzážistku doporučuji a není to tak drahá věc. Já měla holčinu, která si řekla 300. což je krásný a nalíčila mě snad taky hezky :-D ale v tom spěchu a stresu se líčit sama neumím představit.
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: ob nějaký pani z Vráže, doporučila mi ji sestra, prý má dorty dobrý, tak doufejme :-) vcelka77: a můžu se optat koho jsi měla ty, za 300,- je to celkem pohodička já si hlavně moc neumím představit, že bych se líčila sama, když mám fotografku i na raní přípravy, myslím, že by to možná vypadalo divně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell hlavně v tom shonu, zmatku, v nervozitě to musí být docela síla. já bych na to rozhodně neměla
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: tak jsi mě nahlodala, asi se fakt po někom porozhlédnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ber to tak budeš vystresovaná a do toho se budeš líčit apod? Já jsem věděla,že budu nervozní a pak taky jsem si to chtěla užít
Odpovědět
Profilova fotka
asi máš pravdu, po někom se poohlídnu, ta tvoje vypadá dobře, ale je na mě trochu moc drahá, tak snad seženu nějakou dobrou a levnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D http://berounsky.denik.cz/ jsem si všimla v novinách doma 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je paráda, to musí být tchýně v sedmém nebi. Už jsem si vzpoměla co jsem chtěla napsat, normálně se nám stalo,že na svatbě se jakoby znali lidi,o kterých jsme si mysleli že by se nemuseli znát
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A já viděla Nnell heč :-D :-D :-D Trošku jí v pensionu vyřval Máťa,tak jsme raději rychle vypili čokošku na zahřátí po vymrznutí z písku a utíkali :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: tak to se nám myslím nestane, máme velice různorodou společnost :-) ferinka: já si ani nevšimla, že by řval, bala jsem krapet nervózní :-D ale máte to u vás moc pěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nnell: noon byl z písku lehce rozjetý :-D :-D :-D Tak jsme se zahřáli a radši vyklidili pole 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, dalfy má ochutnávku od Zuzky :-) moc krásný fotky, já se snad na tu svatbu začnu těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj taky jsem se ráno kochala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
prostě umí :-) já se kochám pokaždé, když se objeví nové fotky co fotila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky NNell u mě byl přůběh takový,že na začátku jsem si říkala času dost a těšila se, ale od ledna to nějak letělo a poslední fáze byla už aby to bylo za námi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zase tady, tady skoro nikdo ;-) holky, poraďte mi nějakou dobrou vizážistku z Be a okolí, prosím. Ta od dalfy vypadá super, ale potřebovala bych někoho levnějšího ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell já bych věděla o slečně co líčí ale nečeše - nevím jestli sháníš někoho dohromady nebo ne. Ta slečna mě líčila na předsvatební fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: to by bylo skvělé, já právě kadeřnici mám, i když je až z Rakovníka, al jsem s ní strašně spokojená, takže hledám jenom to líčení :-) jak vám jde manželský život?
Odpovědět
Ahoj holky, máte video některá z Kaple?
Odpovědět
Profilova fotka
já se omlouvám za zpoždění, pokud by ještě zajímalo, tak vizážistka byla Petra Šebelová z Berouna. dá se najít na netu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak netajně hlasím,že Nell to dneska oooooohromně slušelo!!!!! x-) :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ferinka: díky za pochvalu, navíc takhle veřejně ;-) já jsem strašně zvědavá na fotky, ale bylo to všechno super. U vás to bylo skvělý a jsme moc rádi že jsme svatbu měli nakonec tam, myslím, že líp jsme vybrat nemohli. Bylo to super a všichni nám to chválili, dokonce i tchán, který nechválí nikdy nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nnell: já jsem taky na tvoje fotky zvědavá,gort když jsem viděla Zuzku v akci :-D Nejlepší byl ten strejda na konci tabule u tvé strany,taťka se mě od začátku ptal,jestli nás neobtěžuje a neosahává :-D :-D :-D Ale fakt,byla jsi kočka a svatba super 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste se vůbec takovou dobu fotili,jak jste po obědě odjeli???? Dyť tak lilo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fotili jsme na Leontýně, celou dobu venku a šlo to, schovvali jsme se pod stromy a tak. Na ty fotky jsem taky strašně zvědavá, ale myslím že budou úžasný ;-) "strejdu" a "taťku" radši snad ani nebudu komentovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Náhodou byli super :-D :-D :-D Škoda,že jsem šla domů kolem osmé,pak mohli být ještě lepší :-D Já mám takovýhle lidi ráda,aspoň je s nima sranda a ne jak kolikrát ti nalití obšoustníci,co celý veřer slečnu otravujou,valí plky do hlavy a když jim řeknu ve 3 ráno,že se končí,že jdu za manžou a dítětem domů,tak čučí jak puci :-D :-D :-D :-D :-D Jste měli na focení i hafana,viď ;-) A to vás tam pustili,na ten Leontýn??? Já myslela,že je to tam nepřístupné,že je to tam jen pro ty kluky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?