Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
michel kde jí plánujete. Nám zatím nesmím to zakřiknout tak vychází vše co jsme si tak asi představovali. Ikdyž některé zařízování dalo fušku - např. hudba na obřad. Ale našli jsme zvukaře který říká, BEZPROBLÉMU - tak mu věřím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, konečně se tu taky někdo objevil ;-) mischel.mm a podrobnosti ke svatbě by nějaké byly? My máme nakonec domluvený obřad v Hořovicích, paní matrikářka je tam moc příjemná a hostinu budeme mít na Špejcharu jako dalfy (aspoň myslím), nakonec to tak dopadlo, ani nevím jak ;-) takže jem moc zvědavá, jak to nakonec všechno dopdane 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell a co všechno už máte zařízené? U nás se teď řešily koláčky a cukroví a sháněli jsme židle na obřad - naštěstí máme hodnou paní jeptišku u nás na faře tak nám je zapůjčí
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: cukroví řeším taky, část upečeme asi doma a část chci koupit, mám v plánu koupit na ochutnávku v Hořovicích a uvidíme jinak mám jen šaty a koupenou nějakou výzdobu, co nejdřív bych chtěla koupit prstýnky ať je další větší položka z krku ;-) a ještě přemýšlím nad botami, mám vyhlídlé jedny, jenže za dva tisíce, tak pořád nevím jestli je koupit nebo ne |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak cukroví máme tak,že část upeče moje mamka, větší část nám bude péct jedna paní, co takhle peče domádo ale z másla z žádných náhražek. A koláčky budeme objednávat z Hořovic, protože nám chutnají ale ne ty jejich svatební ale ty větší - ty se mamce zdají akorát. Prstýnky jsme si nechávali dělat ze starého zlata a díkybohu vyšly nás na 2500. Tak říkám,že někde jsme trochu ušetřili a někde jsme naopak se trochu rozjeli. :-D
Odpovědět
Ahojky děvčata, tak jsem ráda, že jsem tady objevila také Berounsko/Rokycansko. Plánujete některá (nebo jste už měla) svatbu na hradu Točník? A jak to máte se svatebním oznámení? Poradíte, kde nechat udělat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Macabedas Točník byl naše první varianta ale pak přítel mi ukázal naše místo. Restauraci máte super -tu vám závidím,že vyhlášená na dobré jídlo škoda jen,že se nedá vyjít ven nebo tak. My máme na hostině hodně dětí a tak jsem potřebovala aby měli rozlet :-D . Zatím to vypadá na hostinu v Želkovicích ale není to ještě na 100 %
Odpovědět
Profilova fotka
macabedas: my o Točníku taky uvažovali, ale neoddávali na náš termín, který jsem nemohla posunout, protože už jsme měli objednanou fotografku, o kterou jsem hodně stála. dalfy: to já se taky snažím šetřit, ale taky ne všude ;-) na prstýnkách šetřit nechci (aspoň ne moc, ale retofy to asi nebudou) a dají se koupit už teď, hostinu a fotografa dopředu nezaplatím a to pak bude najednou pěkná pálka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nnell jakého máte fotografa? taky jsme se snažili poplatit co jde a pak holt třeba fotograf a kameraman se platí až při předání tak to taky bude alespoň čas
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee tady to najednou jede,konečně budou nové albíčka na prohlížení :-D Já se znovu vdávat,tak je to určitě za fotografku Zuzka Schafr,já bych se snad kvůli ní i rozvedla a znovu vdala :-D :-D :-D Dalfy: ve stejný datum jdu spolupracovníkovi na svatbu,chtěl extra pátek 13.,jen je naštvanej,že to nevyšlo na květen,on je takovej expert :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Feri jak rostete? No u nás to bylo právě kvůli fotografce kdy jsme už loni v červenci museli říct kdy a tak tohle bylo takové příhodné. :-D Jen mě děsí ty vedra
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my máme svatbu 4.9. na zámku v Mirošově u Rokycan:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dalfy: no rosteme rosteme - ho ani nepoznáš,ale je to klon maminky,tak asi jo :-D :-D :-D http://www.modrykonik.cz/fotoblog/fer...
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: my máme tu samou fotografku co vy ;-) o důvod víc se těšit na svatbu, naštěstí říjen měla volný ještě začátkem roku, a zas se nemusím bát veder, spíš zimy :-| Taky jsme byli včera na prstýnkách, v jednom zlatnictví v Berouně, výběr nic moc ale ceny celkem vysoké, za pár víc než u Rýdla, takže budem hledat dál A včera jsem koukali na oznámka z kyoprintu a jedno se nám celkem líbilo, takže možná to nakonec uděláme takhle a bude to bez práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Feri malej je krásnej :-) roste Vám jako z vody. A ty fotky s balíkem slámy jsou super :D tos fotila sama nebo fotograf? Může se zeptat co máš za "nový foťák", kterým mučíš Matějíčka"? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
m.k. jo jo fotila jsem to já,to byl takový můj první pokus,co jsem měla foťák týden 8-) koupila jsem si "jen" Canon eos 450D se základním seťákem objektivem,teď si ještě chci našetřit na portrétový objektiv,ale to je u mě tak na rok šetření s mateřskou a hypo :-N :-D :-D Ten co chci stojí skoro jak celej ten foťák :-D :-D :-D Holky já se chci zas vdávat,proč si to manža nechce zopáknout sakra :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že to tu zase poněkud utichlo :-| feri: moc hezký fotky, podobný foťák mám taky vyhlídlý, ale nejdřív je na řadě svatba a uvidíme, jestli něco zbyde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko tak už máme objednané koláčky, cukroví, část peče mamina, objednané kytí, domluveno ozvučení na obřad - ještě musíme předat skladby. A v pátek se definitivně rozhodneme kde bude hostina a večerní veselí
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy to dítě v tvém albu je tvoje? :-D :-D :-D já si jí pamatuji jako takového klučíka a ona je z ní taková princezna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: a kolik kilo koláčků jste objednávali? Já pořád nevím kolik bych tak měla mít na osobu. A taky bych potřebovala vyhrát sportku, líbí se mi spousta věcí a nekradu |-| ale dneska večer to už určitě vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Daalfy:dyť to máš za pár dní ,já myslela,že místo už máte??? =-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vcelko no to je ten klučík - sice vypadá už jako holčička ale to je tak všechno ... 8-) ale na tatínka platí - teď máme malé koťátko :-D nnell ani mi nemluv o penězích, vždycky jsem říkala,když někdo říkal sumy kolem 100 tis, za svatbu,že to jsou blázni ale ono když to nastřádáš tak to tak je. Cukroví máme objednáno jen 5 kg, páč maminka něco peče. Koláčků máme objednáno 6 kg. Budeme dělat malé výslužky před svatbou pro známé a sousedy a pak svatebčanům dále větší při odchodu z hostiny nebo rautu. Feri ani mi nemluv nebudu se rozčilovat. Změnili jsme to a teď už jen zvažujeme ze dvou míst.
Odpovědět
Profilova fotka
ty joo, já si říkala taky tak pět kilo ale to máme skoro o půlku víc lidí :-( tak to asi budu muset ještě přehodnotit :-| cukroví ani moc nechci, spíš jen minizákusky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj no cukroví peče ještě mamka, a koláčky máme objednané na 2x - těch 6 kg je do výslužek před svatbou. Do výslužek co se dávají svatebčanům tak to máme 5 kg. A tam kde máme objednaný dort tak mam nám dělají i minizákusky + skorotchýně upeče rolády, které se budou krájet do krabic
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dalfy, roláda je dobrý nápad, ale mámě se určitě nebude chtát péct den před svatbou :-S já nechci moc velké výslužky, tak uvidím až přijdou ty krabičky, kolik se dovnitř vejde koláčků. koukala jsem na jmenovky, co máš v albu a jsou moc hezký, můžu se zeptat kde jsi sehnala ten papír? A psala jsi je v ruce nebo je to nějaký font? Jsou fakt krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papír jsem sehlana v Berouně u Bílé paní a je to psáno rukou - psala mi to jedna známá od kamarádky. my ve středu budeme vyzvedávat 1. várku koláčků a do neděle budeme rozvážet výslužky + v pátek beru do práce
Odpovědět
Profilova fotka
dlafy, co ti mam říct, žeru to tu plnou pusou :-D máte to moc dobré a vzhled vám tu moc chválíme. Váš znak i na perníčku, to je opravdu originální. Už se těším na Vaší svatbičku, doufám že vám vyjde počasí :-) Oznámení také krásné. Sice naše babča je ze staré školy a nechápe proč to máte tak jednoduché a proč tam jsou fotky :-D si to představovala asi psané zlatem :-) ale nám z doby trochu modernější se to moc líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Péťo to je dobře,že vám chutná. Včera jsem toho měla dost, v půl jedenáctý jsem padla na pusu a usnula. No počasí se trochu děsím ale stan od pionírů t jistí. To mě je jasné,že babička to nechápe. Naše babička zase řekla,proč to je černobílé. My právě ani jeden na ty zlaté nejsme. Moje skorošvagrová málem padla do mdlob když jsem jí řekla,že i svatební dort bude na dřevěném podstavci.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hrozně dlouho jsem tu nebyla, tak se omlouvám :-) nechci to zakřiknout, ale máme vybraná dvě místa na obřad a dvě místa na hostinu. ten obřad se rozhodujeme bud v červeném újezdu bebo na dobříši. svatbu plánujeme na 11.6.2011. S přítelem jsme se shodli na tom, že bude dobré tedka zařídit datum, místo obřadu a oslavu a to ostatní budem dávat dohromady postupně, což si myslím že bude super (nebo aspoň doufám :-D ) takže co se týče detailů zatím nic.. teď jsem zjišťovala kde a kdy jsou ty svatební veletrhy, ale zatím sem moc úspěšná nebyla.. :-( tak se zatím mějte a já se zase ozvu :-) tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
mischel.mm: Ahoj na Dobříši je to naprosto dokonalý!!! My máme svtabu na zámku v Mirošově jestli víš kde to je. Veletrhy budou zas na jaře co já vím a takhle to je nejlepší jak to děláte, my taky zamluvily datum a místo a ostatni postupne no ale stejne toho zbývá ještě dost:) tak hodně štěstí:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?