Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Darco,nnell,charlizet a já nevím kdo scháněl,měli jsmeto v Dianě v N.Jáchymověje to vesnice,klid a pohoda kukněte do alba( a třeba by jsme se potkaly :-D ),na Ostrově je to taky hezký,ale Století neeeeeee tamstrašně okrádaj a jsou nepříjemní... :-N 8-) Jinak jak tady,nějaká nová mamina???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Feri no nevím jak je na tom Peťa zda se už poštěstilo. Poraď potřebuju sehnat hudebníky,kteří nepotřebuje el. energii na obřad
Odpovědět
darca1: vypadlo mi to jméno, ale je to hospoda v kopci po pravé straně, když jedeš z Komárova na Chaloupky. Nevím jak hodně to tam znáš, třeba nám ten název tady někdo z holek připomene :o(. Pak se taky hodně dělají svatby v Kařeze pod Kaštanama a nebo taky Mýto Motel, Biskoupky a další...:o)
Odpovědět
dalfy: tak to nevím s těmi hudebníky to asi budeš mít provlém....jediné co mě tak napadá, je někdo kdo hraje na housle a nebo potom kytary :o( Ty housle by mohli být docela dobrý, takovej Šporcl, kdyby ti tam zafidlal :o)
Odpovědět
Profilova fotka
charlizet no tak to bych asi způsobila budoucímu infart, jelikož ta cena by byla asi víc než celá naše svatba. Ale napadlo mě třeba kytary - španělky ale vůbec nemám potuchu kde tady někoho sehnat. No čas je tak uvdiím. Co přípravy? U nás až na oblek a obuv máme vyřešeno téměř a jsem ráda, teď bude čas na přípravu
Odpovědět
dalfy zkus se domluvit s nějakou country skupinou, jestli by byli ochotní ti zahrát to co ty chceš nebo se domluvíte na něčem co umí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za tipy. Dianu znám, dokonce jsem tam byla i na jedné svatbě, líbilo se mi tam, ale právě, že se mi zdá, že tam má svatbu každý :-) ještě to budu muset všechno promyslet, ale času mám ještě fakt spoustu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnelll :-D :-D :-D mkaždý zase ne :-D :-D :-D
Odpovědět
nnelll a je lepší to udělat tam, kde mají se svatbama zkušenosti....:o)
Odpovědět
ahojky holky tak,misto mame vyresene.Restaurace Optima v |Horovicich...nebude nas moc,neco pres 20 a tam pro nas i zavrou celou provozovnu bez poplatku.(nechteli jsme byt nekde kde budou treba k baru chodit cizi ludi,protoze cast restaurace bude otevrena..)je tam zahradka,prijemne prostredi,dobre ceny,majitel taky hodne vstricny..uvidime :-) :-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
tak to půjdete ze zámku pěšky ne, nebo ho objedete a bude to :o)....vtip :o)))....kam tam dáte auta, protože vím, že se tam nikde před nedá zaparkovat
Odpovědět
tam pojedeme, jsme ze Zebraka :-D parkovat se da u nich ve dvore,je to vpravo od vchodu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak pokud byste některá sháněla firmu na cattering tak mi písněte do IP, mám kontakt od kamárádky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak my ještě nečekáme :-D ale snažíme se :-D :-D Já přece musím počkat na ferinku ;-) Jinak dalfy to jsi šikovná že jsi zvládla berounský matrikářky, s těma bych už jednat nechtěla to jsem tam byla jen dvakrát
Odpovědět
ahoj holky, koukam, ze to tu trosku ozilo :) vsem co se je to ceka tak hodne stesticka ;) peti ty jsi si zmenila jmeno? vcelka???tak hodne stesti a at vam to brzy vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo jak to, že máš jinou přezdívku. O matrice mi nemluv ještě,že jsem tam šla sama, protože původně na druhou návštěvu měl jít Patrik a to by asi nedopadlo. No musím se přiznat, že po první návštěvě, ze které jsem měla pocit, že to nevyjde tak Patrik vymyslel, že prostě si požádáme přímo pana místostarostu a tak jsme tak udělali. Přístup naprosto odlišný, dokonce mi jeho asistentka sama volala. No ale zato při druhé návštěvě matriky kdy jsem se měla domlouvat mi to dala ta jedna dobře se.rat. Ale ta druhá pak mi volala a domluvili jsme se co dál. Tak musím říct, že až tam poneseme papíry tak jim dáme nějaký proviant a snad budou příjemné i na obřad
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, netušíte někdo, jak to funguje na Nižboru? Ten také spadá pod Beroun? nebo se to řeší jinde? Na internetu jsem nic moc nenašla, jen to, že svatby dělají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell Nižbor spadá pod matriku v Berouně, pokud vím mají to nějak rozdělený některé týdny v Berouně a pak v Nižboře zkus tam zajít. Už je únor to už by ti to měli říct
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak to se matrikářkám v Berouně asi nevyhnu, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj když jsem to zvládla já a to nejsem moc velkej diplomat ale obrň se trpělivostí a klidem. Zvláště ta matrikářka vlevo sedící je ...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nnell:jo jo Nižbor je Berouňáků,tak pevné nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no změnila jsem přezdívku :-) Nižbor spadá pod Beroun a jeden víkend v měsíci tam oddávají berounští. dalfy, jakto že ta vlevo? snad ta v pravo :-D taková ta tlustčí ta je pěkná pipinka, ta hubená celkem šla. deni a co ty a prcek, pořád žádné plány??? :-D lucik už je skoro ve 30 týdnu a moc jí to sluší ;-) čekají holčičku Viktorku.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak asi budu muset vymyslet jiné místo svatby, sice jsem ještě do berouna nevolala, ale je mi jasný, že jeden oddací den v Nižboru se určitě netrefí do našeho data :-) A o té Dianě začínám uvažovat čím dál tím víc :-D už mě totiž nic moc nenapadá, jenom ještě musím přemluvit svého drahého, nelíbí se mu, že už jsme tam na jedné svatbě byli a aby to nikdo moc neporovnával :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Všem budoucím nevěstám přeji hodně štěstí a pevné nervy :-D Ještě že paní matrikářka na zbirohu byla (je) tak hodná :-D :-D :-D Jo jo, už jsem skoro ve 30tt :-D V sobotu jsme začali poslední trimestr, teda holky to vám povim, to to letí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: a kdy máte termín ,nějak mi to uteklo??? Lucic: no hlavně že se máš dobře,u nás se narodila mimi bratránkovi z Beskyd teď 2.2 Zuzanka, kamarádce Míše ze střední 5.2. Davídekze a kamarádce tady z vesnice včera :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, neuteklo, neříkala jsem to ještě, protože je to pořád neoficiální, nikomu jsme to ještě neřekli, jenom my dva spolu o tom mluvíme :-) chceme až 16. října, což si myslím, že není úplně nejžádanější termín, tak snad nebude všude plno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
feri jo jo o mišce vím, znám ji z diskuze tady z BRMS ;-) Nevíš jestli už sou doma?
Odpovědět
Profilova fotka
nnell:tak to to jo ;-) Lucic: jo jo sem si všimla,že se znáte,ne doma nejsou,předevčírem jsme spolu mluvily,tak mi plakala v telefonu,že jí malýho vzali,protože zežloutnul,tak ho svítí a jen ho nosí na kojení,prý nejdřív v pátek,ale je to holka statečná a už se sebe dočkají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni, koukám že tu je trochu mrtvo :-) Berounsko asi není nejžádanější region :-| Měla bych takový malý dotaz na ferinku, předpokládám, že to bude vědět ;-) Potřebovala bych zjistit, na kolik přibližně vychází pití v Dianě pro cca 40 hostů (od oběda až do noci) :-) Díky za odpověď, moc by mi to pomohlo v plánování.
Odpovědět
ahoj holky, letos je tu nejak mrtvo :( luci 30tyden, teda to tak uteklo :) ja jsem ted udelala Part qualified a jdu pokracovat abych byla chartered (jakoby doktorat) a mezito si jeste udelam tady bakalarku kdybych se nahodou jednou vratila do cr tak zatim na nic jinyho nez kariera moc casu nebude a par dovolenych :) feri a co vy? bratricek / sestricka v dohlednu? ;-) Peti tak se poradne snazte at tu je dalsi mimco ;) hodne stesti nevestam :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?