Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě řekni že dojíždíš autobusem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no většinou autem na metro a pak metrem
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši, tak to ti teda vůbec nezávidím. No s pupíkem v přervanym metru, fakt blbý. Ale zase tě aspon pustí sednout. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vzhledem k tomu že bude zima a budu mít bundu - v tý vypadá jak těhotnej skoro každej :-D Tak asi ne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky pravda :-)
Odpovědět
luci tak si budes muset tu bundu rozepnout a vystrcit pupek at te pusi sednout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni :-D
Odpovědět
Ahoj děvčata, chtěla jsem se zeptat, neměli jste někdo svatbu na zámku v Hořovicích? Původně jsme chtěli Křivoklát, ale Hořovice jsou blíže:D Lucik: v Praze musíš v metru ten pupek opravdu vystrčit ;-) , můžu Ti říci, že jsem jezdila metrem a busem do práce až do osmého měsíce a lidi byli hodně bezohlední. Ale čas od času se našla nějaká dobra duše, co mě pustila sednout. x-)
Odpovědět
ccarodejka: Hořovice docela ujdou, když přetrpíš matrikářky :o)
Odpovědět
Tak to se mám na co těšit:D A nevíte jak je to tam s tím nástupem? Prý jde první ženich a nevěsta pak až hosté.. Jestli už se to změnilo.. Díky moc:D
Odpovědět
právě že se tam nic nezměnilo :o( Je to stejný, jako když se tam brali naši :o( První jde ženich, nevěsta, a pak hosté, kteří celou dobu čumí nevěstě na pozadí :O) Ale třeba když řekneš, že to chceš jinak, tak ti vyjdou vstříc. Kamarádka se vdávala venku v Zámecký zahradě a všechno si to udělala podle sebe. Sice se hádala s těma matrikářkama, ale nakonc to uhádala, tak jak chtěla ona. A svatbu měla fakt nádhernou. :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, podle toho co jsem slyšela tak se v hořovicích opravdu nic nezměnilo. A dohodnout se aby se vstupovalo jinak nejde. V některé diskuzi se to tu řešilo a nikomu to nepovolily. Je to škoda protože je to tam moc hezké :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky mám v práci fofr. Mě se Hořovice nelíbí - zahrada jo ale uvnitř ne - ten oltář se mi nelíbí. Od kamarádky vím, že domluva s matrikářkama je šílená, no ono v Berouně to není lepší. My půjdeme s naší žádostí za místostarostou a s ním se zkusíme domluvit. Už čekáme jen na povolené od majetele, od CHKO už máme doma. O víkendu mě naštval skorotchán začal mi povídat o tom, že teda v srpnu by čekal obřad na nějakém zámku nebo hradu než takhle venku, a prý co budu dělat když bude pršet. :-D
Odpovědět
Zkus tam zajít a domluvit se....lepší domluva je s tou blonďatou hubenější než s tou tmavovlasou silnější :o) Pokud se ti kaple líbí, tak nevidím důvod proč by to nemohli trochu změnit. Vždyť o tak strašnou změnu nejde. A když to budeš chtít vidět, tak se domluv s panek kastelánem. Ten je narozdíl od nich moc ochotný a zajistí to na čem se dohodnete. A nebo to risknout, teď matrikářkám nic neříkat a si v před obřademi pozve nevěstu, ženicha, svědky a rodiče na podpisy, tak jí oznámit, aby tam nahnala svatebčany nebo říct nějaký kámošce, aby to ohlídala a že ty půjdeš jako poslední a basta. Prostě bych je obešla. Vždyť si za to platíš, tak co. :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to pravda, platí se tam majlant a ještě se musíš poslouchat. Já jsem si to v Nižboru udělala podle sebe. Ale musela jsem obejít berounské matrikářky, to jsou taky pěkný pipinky. Takže jsem vše domlouvala s katelánem a s lidma z hradu jako s pokladníma, který mi tam rozestavěli židličky podle sebe a pod.
Odpovědět
No tak to zkusíme a pokud s nimi nebude řeč, tak bude Křivoklát. Je to stejně na houby, když se jich člověk musí ještě doprošovat za takové peníze. Jako by to někomu vadilo když tam nalezou hosté a pak půjdu já. No dám vědět jak jsme pořídili. A to ještě netuším jak to bude s hudbou, to jsem nikde nevyčetla..
Odpovědět
hudba je v Hořovicích zajištěná....hraje tam na klávesy nějaký pán (ne moc hezký), ale není moc vidět. Ale moje jiná kamarádka, si tam přinesla svoje CD a domluvila se s ním, že jí ho pustí a neměla s tím problém. Jinak ta co se vdávala v zahradě, tak tam si musela hudbu zajistit sama. Ale bylo to asi lepší, než se na někoho spoléhat s pochodem apod. :o)
Odpovědět
Děkuji moc za info:D Dám vědět jak jsme dopadli:)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo ten nástup nebyli ochotní změnit,to nás dost odradilo a hlavně jsou tam příjemní jak svrab..... ]-(
Odpovědět
možná by se měli nad sebou zamyslet, když už se jich na to tolik lidí ptalo. Já bych se jich asi neptala a oznámila jim to až bychom byli nastoupený. Domluvila bych se s kámoškou, aby to tam nahnala :o). Zaplacený bych to už měla, podepsaný papíry taky, občanku by už taky měli....tak co oddat tě prostě musí :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
no tím bych si nebyla tak jistá. Jestli tam jsou rakový pipky jako berounský matrikářky, tak věřím že by klidně ztropily scénu a vůbec by jim to nepřišlo hloupé. A ccarodejko můžu se zeptat kde plánujete hostinu?
Odpovědět
To se zatím projednává, padl návrh v restauraci Na ranči , budeme mít cca 55 lidí, tak aby jsme se tam vešli:D No a potřebuju tam mít v místě aspon tři pokoje, protože by jsme neměli kam uložit naše ratolesti, přeci jen půjdou spát brzo v roce a půl:D tak si musím zjistit, zda mají aj ubytování. Jinak tam byl návrh hotel Zelený strom, ale aby to nebylo moc drahé. Jinak jsem ted s potěšením zjistila, že Na ranči je i ubytování:D No a zbytek bude spát na ubytovně, aspon něco ušetříme:D V pondělí tam budu volat, tak se přímo informuji, jak to uděláme s tím nástupem, ale já za každou cenu půjdu jako poslední, i kdyby se tam stavěli na hlavu:D já se klidně vrátím za dveře:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to přeju hodně štěstí,protože jsou tam ještě nepříjemnější jak v Berouně :-S
Odpovědět
Profilova fotka
A to je opravdu co říct, protože berounský matrikářky jsou fakt na pěst. To si to v těch Hořovicích ani neumím představit :-D
Odpovědět
ahoj holky, koukam, ze tumame novy zajemkyne o snatek ;) hehehe co novyho? luci jak roste pupek? ja se ted zase jenom drtim - hruuuuzzza :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady to trošku umřelo neee :-( Jakpak se máte? Deni pupek nějak neroste :-D A to už v sobotu začínám 5.měsíc :-D Mám nahoře 3kg ale pupek skoro žádnej :-D
Odpovědět
nevesty si daly asi pauzu :) heheh luci tak to mas dobry, to by se mi taky libilo :) neboj ale urcite to dozenes,....kdy ze mas termin? ty jo uz jenom 4 mesice???
Odpovědět
Profilova fotka
VESELÉ PRO VÁS VŠECHNY :-D http://www.facebook.com/photo.php?pid...
Odpovědět
Profilova fotka
feri tak to je bomba. Ten krásný úsměv. :-) Jinak já jsem se přesídlila na koníka, tady bylo hrozný mrtvo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petra už??????????????????????,,, Jako že jo??????? :-o :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?