Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pokud to projde u Havla tak je mi to pak jedno jaká matrikářka to bude. To víš že Královácká je super ženská k ní chodím pracovně a ta nemá chybu ale nevím asi by to toho nešla, vím od ní že to je takové lezení do zelí a nemají to moc rádi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucko, my se máme dobře, a jak se má nastávající maminka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj peti, taky se mám dobře, jen se mi chce pořád straaaaaaaašně moooooooooc spát... :-( Takže v práci usínám, jinak dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je ale normální příznak těhotenství, to zase přejde. :-) Já těhotná nejsem a taky bych spala pořád :-D Už máš bříško? Alespon maličký?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luciku gratuluji copak byste si přáli? a co jména už máte vybraná?
Odpovědět
Profilova fotka
peti no maličký :-D dalfy: děkuji ;-) My bychom chtěli holčičku ale všichni mi říkaj že to bude kluk :-D Ve finále je to stejně jedno ;-) Bude to Matyáš nebo Viktorka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky neztíhám nestačím,u nás je už bílo a my měníme okna v celém baráku :-N :-D :-D :-D Nevím kdo chtěl toho kameramana z Broum,nebrat!!! Má od něj švagrov a teda hrozný nebo mě to tak teda připadá i ta hudba co tam nafrkal,bych u toho brečela (ale dojetím fakt ne... :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
holky doporučte mi kameramana - cena není tak důležitá u fotek a dvd to řešit nebudu je to památka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy kameramana já nevím.. Mě to dělal kamarád, který se tím zabývá.. A popravdě řečeno, čekala sem od toho víc.. Hlavně jsem ho upozorňovala na to, že chci aby nechal přes obřad hudbu původní.. A co si myslíte, nafrkal tam něco jiného.. Naštěstí mám tu původní hudbu slyšet na dvd od příbuzného. Ale že aspoň fotky máme krásný. Ale vím, že sestřenka moje měla kameremana z lion studia a to bylo nádherný ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucic,ale v Lionu jsou dost arogantní zrovna teď tu byla diskuze,že slečna čeká už 2 měsíce na fotky a řekli jí,že to berou podle důležitosti postupně... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Luciku tak jak se cítíš. Já jsem trochu utrácela - objednala jsem si stuhy a ukazovala jsem je tchýni tak je spokojená většinu výzdoby bude dělat ona má v tom praxi tak se už těší. Jinak máme kapelu - naši sousedi jak říkáme lufťáci z Prahy jsme se dali do řeči při večerním posezení a nakonec tatínek má kapelu a tak jsme si poslechli cd a měli jsme hned jasno. Kameramana ještě nevíme tak je čas se poohlédnout. Hlavně bych chtěla aby to stálo za to je to přeci jen pamatka. Feri ty bys mi mohla dát tip - hledám nějaké muzikanty ale spíš hrající na housle, kytaru - prostě co lze přenést, kvůli hudně na obřad, pokud nám vyjde ten lom tak bych chtěla něco takového, ale aby zahráli instrumentálně třeba i modernu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, zdravím po dovče z Maďarska. Jsem vylázněná jak blázen. :-) Hani, my měli kameramana Mandíka. Moc se nám to líbí. Hezky to sestříhal, prostě spokojenost. Až na tance, ty tam nechal strašně dlouho na můj vkus, jako sólo novomanželů a s rodiči, to je tam opravdu celé, a je to dost nudné :-D Ale jinak spokojenost. Cena snad 4.000,--
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Peťo teda ty ses měla - to ti závidím to teplo. Já nesnáším zimu a tohle počasí je pro mě hrozný, nejraději bych ani nevylezla. Odkud je ten Mandík. Patrik včera přišel s nějakým, že prý má číslo tak uvidím co to bude. Jinak se nám to docela rýsuje, spíš jsou to takové náhody, jako kapela - obsousedi, s kterými se scházíme tak tatínek má kapelu, pokud vyjde ten lom tak máme zařízení židle (chtěla jsem dřevěné), hlídání dětí mám taky zařízené. Už jen čekáme na 2 povolení a pak půjdem na město.
Odpovědět
Profilova fotka
Mandík je asi z Hudlic, nebo tak nějak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kam jste se ztratili :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj luci, jak se máte s prckem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj péťo, já věděla že tu někde jste :-D :-D Nám se daří dobře, příští týden končíme třetí měsíc ;-) Co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už je hezký, kdy máš termín? Já se mám také dobře, ted jsem začala chodit cvičit, abych se udržovala :-D Dneska jdu na step aerobic, tak jsem zvědavá, přecvičuje to mladá holka (asi jako já :-D ) a je strašně bláznivá. Jinak je vše při starym. Ještě jsem ani neměla čas dát vyvolat fotky, a všechny věci ze svatby mam v krabici, je mi líto to zlikvidovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda, ani vyvolaný fotky, ostudo :-D Termín mám 10.května :-) No jo, já si teď nějakej pátek nezacvičim, ale pak se na to budu muset vrhnout po hlavě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé to se narodil můj švagr. Takže to bude znamení býka, to je krásné znamení. Sama mám tatínka i manžela v býku a naprosto mi to vyhovuje :-D A ti nechodíš ani na cvičení pro těhulky? zrovna nedávno jsem koukala že je v lokomotivě v berouně. A neboj, ty si mladoučká, po porodu půjdou kila dolů jedna dvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto nechodim, sem pořád straaaaaaaaašně utahaná (a líná :-D), takže bych tam asi usla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to chápu :-) A to pracuješ nebo jsi doma?
Odpovědět
Profilova fotka
peto pracuju.. bohužel.. Mohla bych jít na neschopenku, doktorka se mě pořád ptá, ale já zatím nechci, přišli bychom o strašně moc penízků a teď se hodí každá korunka, stačí že budu pak 3 roky brát nějakých 7tis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo ale nic se nemá přehánět. Tak ale doma by ses asi nudila, :-)
Odpovědět
ahoj holky ;) jee peti styd se ty ostudo :) hehehe jeste nevyvolany fotky :) mne to teda trvalo asi jenom skoro rok :) hehehe luci to to leti uz 3ti mesic :) treba by te to cviceni trosku probudilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj deni :-) tak ty si taky pěkná flákačka, tak to mam ještě čas na to vyvolání :-D luci ještě otázka, bude tatka při porodu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto nevim :-D Já bych chtěla a on jednou tvrdí že jo a pak že ne :-D Tak uvidíme, do ničeho ho nutit nebudu.. Vím že se nic nemá přehánět, říkala jsem že budu doma třeba po novym roce nebo od února, dojíždím hodinu do práce a hodinu dom, tak to pak s pupkem asi nic moc ;-) ahoj deni: no třeba jo, ale já se tam jaksi nemůžu dokopat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to s pupkem asi opravdu nic moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?