Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni děkujeme ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni určitě si převezu dáreček, ale takový asi ne. :-D Luciku tak se měj hezky a užívej si to, pak dlouho nebudeš moci a budeš mít jiné starosti :-)
Odpovědět
no jakkykoliv darecek bude hezky ale netroskar - jako feri a lucik ;) hehehe vem si z nich priklad :-D neee holky poradne si to tam uzijte ;) ja letim do cr dneska ale v patek uz zpatek :)i tak se moc tesim ;)
Odpovědět
Profilova fotka
deni jen na tak kratkou dobu? To se ani nevyplatí ne :-D Peto taky si to užij ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si deni také užij tu naši rodnou vlast :-D
Odpovědět
jooo vyplati luci...aspon neco :) ja ted delam takovy dost dulezity project tak je super, ze mam aspon den volno a manza taky tak se moc tesim ;) zitra doktori a adrspach a pak v sobotu grilovani a v nedeli letime zase zptaky :) my uz jsme zvykly na takovy rychly vikendy :) aspon neco :) ja uz se tak tesim na to jidlo, dam si vetrnika, chlebicky, grilovany maso,....jeste bych si dala i langose a\a jenom teply rohlik s maselm a kakaem rano a taky chleba s maslem ;) hehehe takovy to co nemame tady :)
Odpovědět
Profilova fotka
deni tak to se ti vůbec nedivím, na větrníka bych se těšila taky :-D i na kakao. :-) To jsou teda chutě. No pro nás čechy velmi časté jídlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme doma z víkendového srazu s mimčama :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zvědavá jestli se někdy dočkáme toho svatebního albíčka Petry... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Feri Péťa je na svatební cestě tak snad potom jo.
Odpovědět
ahoj holky :) feri Matej je uz pekny kus chlapa :) takovych deti pohromade ;) no jo holky si dovolenkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, jsem zpět ;-) ;-) To máte radost, že :-D Ste tu byli uplně zapomenutý na třetí straně :-D Bylo to super, moc jsme si to užili, nááááádhera ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
nazdarek! fotecky, fotecky!!!!!!!!1 to je super ze si to rodinka tak uzila ;) hehehe co prcek? roste ??? :) peta porad jeste nedala fotecky :(
Odpovědět
Profilova fotka
deni prcek asi roste, ale mě břicho zatim ne :-D Každopádně jsem dnes s hrůzou stoupla na váhu (po tom přežírání) a nic, žádná změna :-D :-D Fotečky musim dát no.. Musíte vydržet, snad zítra, to jsem ještě doma, jdeme na kontrolu, tak mám ještě dovču ;-)
Odpovědět
tak to je super ze zatim nepribiras :) to by mi taky nevadilo :) hehehe tak se budeme tesit :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tedka budu končit 2 měsíc tak to je asi brzo na přibírání, ale to přijde, toho se nebojim :-D Přiberu 30kg :-D :-D :-D
Odpovědět
no jo ja myslela ze uz to je vic aspon 3 ;) no kdo si pocka ten se docka :-D ty jsi jak lunt hubenoucka a mladicka, to rychle schodis jestli neco vubec naberes :) hehehe to my starsi kategorie to budeme mit jednou tezsi :) heheheh
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, tady je uplne mrtvooo :-D Tady jsou fotečky z dovči ;-) http://luckafraskova.rajce.idnes.cz/R...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vracenka z dovolenky do takového počasí to je tedy hnus. :-D Na fotečkách začnu dělat. Vždyt já je ještě ani nevidla, viděla jsem jen malou část.Ale dnes už budu mít snad všechny. Dnes se kouknu na video, na to jsem se těšila celou dovolenou :-) Jinak dovolená náááááádheeeraaaa Až na to jídlo. Deni nedivím se že jsi se těšila na taková jídla.
Odpovědět
ahoj peti vitej zpatky :) tak sup sem s tema fotkama ;))) jidlo nebylo dobry?? luci koukam na tve fotecky a supe r;0
Odpovědět
Profilova fotka
deni díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holčiny, albíčko je vloženo, sice se ještě bude měnit, ale abyste se také mohli pokochat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peťulko..moc krásné albíčko, byla jsi opravdu nádherná a manžílek taky:). Ta tvoje kytička a manži košile..to bylo krásně sladěné:). Jste nádherný manželský pár..Moc moc gratuluju:)
Odpovědět
Profilova fotka
alex moc děkuju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeeeeeeee konečně :-D x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí..poc pěkné fotečky z dovolené..vypadáte spokojeně:). Jak se cítíš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
feri neboj, než budete mít dalšího prcka i já snad už budu po závodí jezdit s kočárkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Péťo fotečky jsou nádherný, moc ti to slušelo a manžovi taky ;-) Alex děkuju, je mi skvěle, ani jako kdybych těhu nebyla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš co dělat,příští rok na to jdeme... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luciku tak to je dobře že je ti fajn. Zrovna včera jsme se byli podívat na miminko od příbuznejch. Narodilo se o měsíc dřív a je hrozný maličkatý. Ale strašné krásný. Fakt ti závidím. Je to nádhera. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?