Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidíš, asi nějaký moderní dneska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky klíííd dítě má přijít ve správný čas :-D u nás je pravda,že máme pořadí obrácené ale to je jen o tom jak to každý chce. Já jsem se vdávat těhotná nechtěla a po sobotní zkušenosti kdy jsem z Petřinýho obřadu moc neměla tak jsem zvědavá za rok jak to bude vypadat. SIce je pravda,že za rok bude zase jiná ale bude to asi mazec. Nejdřív jí zajímala princezna a pak jen pití. Peťo kdy odlétáte, to se budete mít teploučko. My jsme tak dopředu říkali, že bychom příští rok prubli ten Egypt jestli teda budoucí ženich si nechá říct, on moc Araby nemusí tak uvidíme co s malou zmůžeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani naopak, ty si to zarok užiješ :-) Ale jak si všímám, tak se spíš všichni zajímali o Sárinku než o mě :-D jsme ji měli vzít sebou a ušít jí sukýnku :-D To dítě jak mělo flašku s pitím, tak ta kdyby ho neměla tak celej obřad prořve, a Vandy dostala taky chuť ;-) Jinak my letíme 18. 9. v 00:05 je odlet ;-) Arabové jsou divný, ale země je nádherná.
Odpovědět
tak to jste meli o srandu postarano peti :) deti.... no mne prijde ze jsou arabove a ruzny narodnosti v ok. my tu mame hodne znamych a jsou uplne normalni a vpohode....v cr je taky dost hovadek ale je to o lidech :) a taky v cr je dost lidi co nikdy necestovala a nemaji vubec rozhled a pak maji nazory podle telky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to určitě v lidech, ale v egyptě jsem vzbuzovala jakožto blondýna pozornost a měli dost narážky. Ale přesně, jak kdo.
Odpovědět
no jsi pro ne exotka ;) to je asi jako kdyz je mark v cr tak cesi jsou uplne mimo :) pritom v londyne to je uplne normalni...ale kdybych neodjela tak bych asi taky takova byla :) je super ze poznas ruzny kultury, treba v praci pracujes s tolika lidma z ruznych zemi a ani ti to neprijde ;)
Odpovědět
Profilova fotka
vše je o lidech já byla s kamarádkama na Djerbě a jelikož my dvě jsme baculky a třetí ne tak ta měla klid a my dvě jsme měli o zábavu postaráno. Já myslím, že o Sárinku ne ale prostě to má spojený když tě viděla tak ví, že máte Sárinku. A ta malá byla toho strejdy jak se rozhodl teprve založit rodinu?
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak strejdovi je 46, ale on už dítě má. Z předchozího manželství.
Odpovědět
Profilova fotka
aha ale rozhodně bych mu tolik asi neřekla. A kolik jé manželce. Ta malá byla roztomilá. A převlékla si se na hostině?
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů. Luci no tak už mi to došlo, já se nějak nemohla probrat tou haldou příspěvkuů, za tu dobu co jsem tu nebyla se to tady opět pěkně rozjelo :-) Tak to je skvělá zpráva, a vy teď jedete na svatební cestu? No tak to si to užijte všichni tři :-) a opatruj se Jak dlouho jsi těhotná? A brala jsi HA nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
myslím jak dlouho před otěhotněním jsi případně HA vysadila :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Deni taky se hlásím k těm předběhnutým :-D :-D my se brali týden po vás :-) musíme si holt stoupnout do řady, tak za rok už bych ráda aby na mě byla řada ;-) :-) zatím to neřešíme
Odpovědět
Článek se načítá
m.k ;-)
Odpovědět
skoda ze ty mimca fakt nenosi cap...to by byla pohoda ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Petro-popis z půjčovny šatů :-D :-D :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
feri :-D :-D :-D navíc chtěla bych vidět slečnu jak v nich vydrží tak dlouho, byly opravdu těžké a moc velké, nemohla jsem se vejít ke stolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to já měla taky,ale vydržela jsem do 3 do rána,nějak jsem si na ně pak zvykla 8-) Ale to album mě pobavilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to mě taky, zapoměla zdůraznit, že jsem je měla zamluvené první. :-) ale oni jí v salónu na to opravdu zapoměli upozornit, že je budou chtít dřív, nějak to popletli :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hele a co albumko,určitě už na něm pracuješ,viď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě vůbec? :-D Dneska bych měla mít foteček víc, tak pak začnu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
m.k. děkuju ;-) HA jsem vysadila už někdy v březnu, ale někdy do července jsme "dávali pozor" :-D Pak jsme řekli, že to necháme být, bůh ví kdy se to povede.. A je to :-D :-D Jsem v 7 týdnu
Odpovědět
Profilova fotka
a ve čtvrtek letíme na svatebku na rhodos ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko, ty tvoje vajíčka se na to úplně klepali :-D :-D Je to krásné, že se vám to povedlo hned na poprvé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
peti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko tak to je padáda, že se zadařilo hned :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mladé paní a slečny :-) Jdu se s vámi rozloučit. Dnes odjíždím na svatební cestu a vrátím se až na konci měsíce. Jupíííí já se tak těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj petro, tak šťastnou cestu tam i zpět a užijte si pohádkové líbánky :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nápodobně jako péťa, dnes odjíždíme, tak se s vámi jdu taky rozloučit ;-)
Odpovědět
JEEE TAK SI TO HOLKY UZIJTE!!!!!!!! I ZA NAS :)lucik uz ma zadelano tak jeste ty peto :-D nejaky darecek privezt ze svatebky ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?