Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nahoře na zámku, tam je před tím takové parkoviště, tak tam, odtud je to asi 40 metrů ke vstupu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes jsem naposled v práci, zítra už jen samé výlety autem, nehtíky, část kytí na výzdobu, šatičky, výzdoba na hostině, výzdoba doma a je to hotové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto ty se máááááš :-) Já jdu zítra zase k doktorce x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se mám :-D No nevím, nevím. Ale lepší než jít k doktorce to je fakt :-D
Odpovědět
ahoj holky :) jeee peti to jsem rada, ze jsem te jeste zastihla :) chci ti jenom poprat at ti vse v ten den D vyjd epodle planu, pekne si to uzijte a neboj vse dopadne dobre ;) a uz se moc tesim na fotecky a zazitky ;) vse uz je zarizeny tak ted uz te ceka jenom to krasny - jak pises, nehtiky,vlasy, .....jeee klido bych se ekdy zase v davala ale na druhou stranu jsm rada, ze uz je to za nama :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Peťo tak si ještě doužij přípravy. Na vlastní výzdobu máš objednané kytí taky u želviček?
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy, všechny kytí mam od želviček, jsou hrozně ochotný a ubezpečili mě, že všechno dopadne podle plánu at nemam strach. :-) deni: děkuji, ted už si to začnu jen užívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já počítám s těma želvičkama taky. Mám problém s pátkem čekám až dorazí šéf ale vidím to bledě. Máme tu od zítra přepadovku z Němec
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to by byla škoda, musíš na ně zapůsobit. Nakecej jim, třeba že jsem tvoje příbuzná, :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda děvčátka, ani jste mi den před svatbičkou nikdo neuklidnil, koukám sem, že tu budu mít vzkazíky a ono nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj peto, promiň, já byla ráno u doktorky a pak jsem měla v práci hafo věcí :-( Jak se cítíš??? Přeju ti, abyste si to zítra náramně užili, užívej si každou vteřinu, nestresuj se a vykroč pravou nohou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Petro,na zítra přeju ať všechno vyjde a rychle nám hned v sobotu ráno napiš :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Peťo nemohla jsem na pc byla jsem celý den v zasedačce máme tu poradu a vypadá to že se to protáhne až do pondělí. Zítra to nevidím růžově, museli by odjet někam do provozu. Já myslím,že ty nervy nemáš. Ať vám všechno vyjde jak jste si připravili a stejně nejdůležitější je ta láska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo tak tady je dneska dost zataženo a ráno i pršelo,tak to snad teď Pétě vydrží bez deště :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj snad jo sice je zataženo ale v Králováku se to už vyjasňuje tak to snad vyjde. Nakonec to vypadá že se tam pojedu podívat sice to bude rychlovka ale snad to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
svítí sluníčko svítí sluníčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hlásí se Vám mladá paní Kellerová :-D Bylo to super, i počasí vyšlo, ač to ráno vypadalo bledě ;-) Zbytek napíši at se trošku vyspinkám, bylo to moc náročné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je správná nevěsta :-D :-D :-D :-D No tak takovej "magor" jsem nebyla ani já a to je co říct :-D :-D :-D Tak moc a moc blahopřeju x-)
Odpovědět
ahoj mlada pani, vitej do klubu :) ty jo ty jsi rychla,....kdy jsi to vse stihla? :))) super ze vam pocasi vyslo :) uz se tesime na fotecky :)
Odpovědět
Ahoj Péťo! Já co jsem doma tak se na počítač dostanu jen zřídka. Ale v pátek jsem na tebe taky myslela. Přeji hodně štěstí na dráze novomanželky!!! :-D A na fotečky se už taky moc těšim, stejně jako ostatní!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky v albu z příprav mám pár svotek amatérských ze svatby, nemam čas zakládat svatební, tak jen pro ochutnávku, než to udělám pořádně :-) Tak rychle než mi to smažou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tyyyyyyyyjo tobě to slušelo a Martin byl taky fešák :-D Holky ségra už taky pár fotek přidala: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
tak holčiny přidávám odkaz na další fotečky http://www.fotografhorovice.estranky.... Jinak Hani, nejvíc mě potěšila Vanynka. Prý říkala že viděla princeznu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-D Péťo, vítej mezi novomanželky. Strašně moc Vám to oboum slušelo, náááádhera ;-) ;-) ;-) Jinak holky už je to venku, musela sem to prásknout, jinak by to prasklo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Péťo obrovská gratulace :-) Byla jsi krásná nevěsta, počasí Vám také vyšlo, tak paráda :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci co by prasklo =-) ??? Máš nějaké důležité novinky ;-) :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji Teda luciku, to si to nevydržela? Vždyt to mělo být překvapení. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto ja bych to vydržela, jenže mi bylo zle, tak sem si řikala že to radši vybalim než aby mne viděl s hlavou v záchodě a docvaklo mu to...
Odpovědět
Profilova fotka
a jaká byla reakce? a jak si mu to sdělila? vždyt si to měla tak hezky připravené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
udělala sem to stejně, jen doma no.. dala sem mu to přání.. tak do toho zíral moc nechápal a říká "co" a já "no co co" :-D Tak mu to došlo a brečel ;-) A nevěděl co má dělat a hned to chtěl všem říct :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?