Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dalfy:obřad a hostina byla na Štiříně,to není pro smrtelníky... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hani byly jsme všichni i babi. Jinak ted jsem viděla pár fotek z toho Nižbora a sice to nebylo moc dobře vidět, protože to bylo přeplněný, ale daj ti tam červenej kobereče, my si tam dovezeme svoje kytky a ty průvodkyně tam nám to i nazdobí, tak ještě počkej, až po nás a uvidíš jestli by se ti to líbilo nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko musím se domluvit s druhým šéfem, protože jsou dovolené jestli mě pustí. A co závoj už ho máš ušitý. Od víkendu už i skorotchán ví o svatbě tak už to ví všichni. Kytky na výzdobu si necháš udělat nebo domádo? Feri tak to máš pravdu to pro smrtelníky není ale vypadá hezky takhle venku. Znám váš penzion, bydlí tam naše šéfstvo když přijede na inspekci. A pokaždé jsem vděčná za to,že nám časově vyjdete vstříc, jelikož u našeho šéfa nikdy nikdo neví kdy přijede a odjede
Odpovědět
Profilova fotka
závoj nějak ještě nemám, tak ale je to od Ilony, tak ta ho snad ušije. Ona má ted fofr, protože šije na novou přehlídku. Jinak kytí si nechávám dělat. Tak a co na to říkali tchán s tchýní? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tchýně to věděla už ode mě. Ale sama říkala, že by měl Patrik to říct tátovi sám. Prý dobrý řekl mu, že už čekal dost dlouho a konečně se dočná nějaké pořádné oslavy. :-D přitom téměř celé léto neděláme nic jiného než slavíme a grilujeme. A pro jakou teda kytku jsi se rozhodla, říkala jsi ,že jsi něco změnila. Já mám předběžně domluvenou květinářku, kadeřnici jsou to známé tak snad to bude dobré, zatím se mi to co dělali líbilo. Předběžně vím jakou kytku chci pro svědkyni a družičku budou to květinové náramky. to je zatím všechno co vím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dalfy fakt????? A pro koho děláš,takové firmy tam jazdí asi 3 :-D Já tam měla i svatbu a pohoda 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít kytku z rudých růží (velkokvětých) a bílých liliích. A tak budou všechny kytky, jen pro družičky budou chrizanténky,aby neměli tak velkou kytku
Odpovědět
Profilova fotka
Feri SP B...... ale není to tak často. ALe u vás je šéf spokojený, jelikož tam má klid a uzamčený auto, protože jeho auto je jeho kancelář. Peťo a kde sis je nechala dělat. Já chci buď u želviček a nebo u kamarádčiny kamarádky v Hořovicích. Vyštípou ti z těch lilií ty pilové tyčinky?
Odpovědět
Profilova fotka
Joooo tak ti k nám jezdí už nějaký rok :-D Já měla kytku od Želviček a cena úplně super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani já to mam od želviček a můžu jen doporučit. Dávají si na den maximálně 2 svatby, tím pádem nevznikne chaos a nedorozumění. a o pylových tyčinkách nevím, ale jsou to profíci tak myslím že jo
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se zase po dlouhý době dostala k počítači, byla jsem v nemocnici se zubama a můžu říct, že to teda nikomu nepřeju. Docela mi chybělo to drbání o svatbičkách :-). Uplně mě tam opustila ta svatební nálada. Doufám že se tady zase vrátí. :-) Péťo tak už se ti to blíží, co? Jsi nervózní? Já teď o víkendu svatbu kamarádky bohužel prošvihla, musela jsem to zrušit. A to jsem se tak těšila, jak se budu inspirovt! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Feri a stále budou jezdit. Želvičky jsou favorit, kupujeme tam kdykoli něco je potřeba. Aha Petro to je dobrý poznatek,to by mě nenapadlo zeptat se kolik svateb mají. Já budu vyškolená. Mě se moc líbí anglické růže viděla jsem je v růžové školce a jsem z nich paf už od loňského léta. Ahoj Luciku zuby jsou u mě katastrofa, ale nikdy jsem ještě nebyla v nemocnici - to tě operovali. Jo a připomělo mi to, byla jsem v sobotu v Berouně na trhu a zážitek, který je ovšem pro Berounské normální. Dvě svatby za sebou, jedna uvnitř druhá přijela, propletená auta, svatebčané se míchali, druhá svatba dokonce šla dovnitř nejdřív nevěsta s tatínkem a za hodnou dobu šlo stádo svatebčanů. No hrůza děs, já se divím, že to tak chtějí vždyť musí vědět,že není kde zaparkovat a navíc jim po chodníku křižují cestu normální občané. Moje mamka byla z toho hotová a řekla ,že je dobře,že to nechceme v Berouně.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jo Berounská radnice, nechápu že se tam lidi chtějí ještě brát, je to tam jak na běžícím pásu a ještě je to tam ošklivý a malý. ahoj lucic zuby jsou blbé, to je pěkná pohrama, neboj, my tě tu zase dostaneme do té správné náladičky :-)
Odpovědět
Zuby to jsou prevít, sekali mě všechny čtyři osmyčky. Ještě teď jsem jak sysel co se připravuje na zimu :-D. Doufám, že schodím alespoň nějaké to kilečko, když nemůžu jíst, to je jediná šance, když to nejde :-) . Ale jogurtíky a přesnídávky už mi lezou krkem! Měla jsem právě jít na svatbu kamarádce do Berouna na radnici, měli to mít od 1 jako poslední, ale prý se jim to ještě posunulo skoro o hoďku. Tim jak byli poslední, tak to prý bylo docela v klidu, ale jinak to je asi fakt fofr, jedna za druhou. To je hrozná nevýhoda, měli by to trochu zkulturnit, vždyť to neni honička!
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, my to původně chtěli v český ulici, ale kolegyně z práce se vdávala 7. 7. 07 a dali jí úplně jinou kytku, prostě všechno špatně, ani jí neladila.... a to proto, že si toho nasmlouvali moc. U želviček, si nevemou víc než dvě aby se vyhly takovýmto pohromám
Odpovědět
Profilova fotka
Peto tak to díky za info alespoň mě to utvrzuje v želvičkách. Lucic copak zkulturnit ale když je na námětí trh a davy líidí a je jasné že vyhrazená místa pro cca 2 nebo 3 auta je jasné,že je málo a svatby se střídají za sebou. Fakt to byla síla, hlavně to na mě působilo jako stádo a ne svatba a do toho lidi s taškama, vozíkama a kolama. Já bych do toho teda nešla. V tomhle ten můj má jasno, žádná honička a proto stále propaguje tu Skalku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petra tak to samé měla švagrová,vdávala se taky 7.7.07 a dali jí cizí kytku,těsně před odjezdem přijel pán s jinou jak objížděl nevěsty a stejně byla jiná,ten den tam měli 11 svatebních objednávek :-o !!! U Želv berou maximálně dvě na den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Vy teda drbete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ahoj luciku, to ještě nejsi na líbánkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto no nejsem, až 17.9. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to je den před námi, to jsem zvědavá co z tebe vypadne až se vrátíte zpátky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peto co by ze mě mělo vypadnout :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D no to se nechám překvapit
Odpovědět
Profilova fotka
děvčátka, tak jsem zvědavá, kdo tu se mnou bude trávit, ten příští stresující (pro mě) týden Zatím vás tu moc není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tu sem :-D a těšim se na fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Já tu taky různě jsem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít nějak moc foteček. Od profesionála, pak od strýčka, a včera se mi nabídla kamarádka, která fotí na diskotékách, že by nám to ráda fotila, aby se také něco přiučila. Takže to se máte na co těšit. Jinak ted mi psali, že mam hotovej závoj, tak si pro něj dneska jedu. Tak se strašně těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto tak pak hned fotečky ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rozkaz šéfe, hned jak budou okamžitě je sem vložím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jiste :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?