Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky četli jste tu diskuzi "zámek Zbiroh"? některým lidem se prostě nezavděčíte :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zde http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně..s Deni jsme tam obě reagovaly:)..a pak i R.Páchová
Odpovědět
presne tak alexx,...mne se proste libi kdyz je svatba hezka cela -obrad, misto, okoli....:) mk to jo uz jsme to videly:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, hlásím se z dovolené. Krásně jsem si to užila a odpočinula a už se moc těším na svatební cestu. Moře se mi letos opravdu moc moc líbilo. Alex to je naprostá paráda ty tvoje fotečky. Tak ani jsem nic jiného nečekala. Mělas to perfektní a už se moc těším na další fotečky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky pokaždé si někdo něco najde,to jsem četla i na diskuzi na Červený Újezd :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo:Díky..byl to opravdu nádherný den:) a díky za přáníčko v albíku:) Ferinka:Přesně tak..vždycky se najde nespokojenec..a je jedno kde to zrovna je :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi z toho holky špatně, že jsem na řadě :-D A s tím zbirohem se netrapte, myslím že jste ho tam všichni vyhlásili až až. Blb se najde vždycky, naopak pani Váchová, jestli si to dobře pamatuju může být ráda jak jste jí tam všichni chválili.
Odpovědět
no dalsi na rade peti ;-) ted uz budeme zase cekat na tvoje fotecky a zazitky ;-) jedeme do finale ;)
Odpovědět
Profilova fotka
peto paní Páchová ;-) ale to máš fuk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luciku to je detail v jednom písmenku :-D deni to je hrozný pocit být na řadě, donedávna mě tu zachraňovala ještě alex, ale ta už je taky u Vás novomanželek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím x-) No my už se těšíme na fotečky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já se vdávám v pátek a hned v pondělí vám je nedám do albíčka ale pošlu Vám odkaz odkud si je budu vybírat i já, takže tam budou úplně všechny. To je docela dobrý ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto super :-) Kdo vás vlastně fotí?
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, to kdybych věděla :-D je z hořovic, je mladej, ale na jméno bych se musela podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
Už vím, Jiří Sklenář Jsem to ale ostuda. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hi hi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jste tu všichni vdané nebo je tu někdo kdo bude mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dafly, dvě budoucí nevěsty a ostatní mladé paní ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj alfy, já jsem ta budoucí nevěsta. Ale čeká mě to už přesně za měsíc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
musím se smát teď jsem procházela vaše fota - ahoj Péťo :-D hádej - vím kde bydlíš a vím, že to máš za měsíc 8-) :-) Prohlídla jsem fotky všech a jsou krásné u nás to bude až za rok,ale jak jsem tady zjistila, tak to je asi normální plánovat a připravovat dopředu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, vůbec netuším kdo jsi, ale určitě mi to prozradíš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted si mě teda dostala. Přemejšlim kdo jsi, ale vůbec nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty si Hanka :-D že jsem se trefila
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj :-D jak vypadá ten Nižbor - budete si ho zdobit? A co koláčky už jste vybrali, který recept. U nás to je takové polooficiální čekáme jaké místo obřadu vyberem. Musíme jet okouknout Točník, NIžbor. Zatím jsme viděli Skalku v Mníšku ta se nám oboum líbila ale přeci jen je to delší cesta v místu hostiny a to bude na 90% Špejchar v Želkovicích - tam jsme byli na obědě a oba jsme věděli,že to je ono. Budoucí vybral datum 13.8. a je to pátek tak doufám, že pokud budem zamlouvat místo brzy tak máme šanci a nebudem měnit datum. A už máš všechno objednané a naplánované jak jste vyřešili ten zasedací pořádek?
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj, tak já začnu od začátku, v sobotu jsme se vrátili z Itálie a super. Dala jsem na tvoje rady a až na cestu tam kde byly samý kolony tak dobrý. Hele já ti pak pošlu fotky z toho nižboru, protože se tam ženil ted v sobotu odkolegy z práce kamarád. Ten kolega z toho byl strašně nadšenej, takže ten kluk nám pošle fotky abych to taky mohla vidět, tak ti to pak přepošlu. Koláčky se mě netýkají, takže to musíš na babču a na tvoji mamču. :-) To je náhodička jak jsme se tu sešli. Patrik vybral zajímavý datum. A já myslela že tu hostinu uděláte taky na Louníně. Nebo se Vám tam nelíbilo? :-| Jinak zasedací pořádek ještě nemáme. Ale už jsme rozhodli že Martinový rodiče prostě posadíme k sobě, bylo by to jinak moc složitý. Ti normálně závidím kolik máš ještě času na všechno :-)
Odpovědět
Ahoj, tak další budoucí nevěsta! Už jsme tři. Vítám tě dalfy. Péťo, že bych taky mohla juknout na ty fotky z nižbora :-N , ještě jsem se tam nedostala. Teď v sobotu se tam ženil našeho souseda syn a ty z toho moc nadšený nebyli, prý moc rychlý, ale nechci tě strašit, určitě je to tam prima! Nikde to neni uplně dokonalý. Já o Nižboru taky pořád přemýšlím, ale pořád nemam čas tam zajet. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky vidět fotky :-. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě ty fotku pošlu až je budu mít. a to bude snad brzo :-) No ten kolega to chváli, protože jich tam bylo přes 100 a krásně se tam vešli. Říkal že to nebylo nikterak dlouhý, ale že to bylo tak akorát, a že měla hezkej projev. Tak tam vlastně stejně oddávaj ty co v Berouně na radnici. A když vezmu v úvahu ten červený újezd, tak tam nám rovnou řekli že to trvá 8 minut. Kdybych to chtěla dlouhý tak se vdávám v kostele :-D Loni jsem byla kamarádovi a málem jsem tam zmrzla protože to trvalo přes 3 hodiny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já žádný fotky nemám :-D Ale až je budu mít ukážu vám je všem abyste se nehádali ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?