Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
m.k. já mám, ale není tam celý a je to focené zespoda, z tý cesty u hlavní brány..
Odpovědět
Profilova fotka
já scháněla původně něco leteckýho, kde by byl celý zámek, ale jsou to prťavý obrázky a na fotce je to rozmazané . . . máš jí v albíčku? A nevadilo by ti, kdybys mi tu fotku poslala?
Odpovědět
Profilova fotka
v albu ji nemam, poslu ti ji navečer, ale myslim že se ti stejnak nebude líbit :-D nebo jestli chceš tak se mrkni tady www.lukasapetra.com/svatby/luckaaluky a někde uprostřed jí najdeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jsi zlatá díky kdybys přece jen něco vyšťourala tak ti do IP napísu svůj emali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky..po krásné svatební cestě a velkém fofru při návratu se opět hlásím na značky:) Děkuju všem za kouzelná práníčka a gratulace v albíku. Včera jsem měla fofr a tak jsem jen vytvořila album ať už mi neprasknete zvědavostí. Škoda jen že se tam dá vložit pouze 5Oks fotek..no až se prohrabu všema, udělám na netu souhrn všeho a pošlu odkaz.. Koukám, že se to tady pěkně rozjelo... :-)
Odpovědět
lucic: dekuji:-) deni.p:jj, ještě občas vzpominam:-)skoro bych se vdavala znovu;-) lucik:no tam kde byly rijnovky 08 jich vetsina utekla do konika a tady samozrejme ferinka ;-) alexx.t: moc krasné fotecky, gratuluji k manzelstvi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni :-D alexx vítej odpočatá novomanželko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Joo odpočinek to byl parádní, občas drobet adrenalinu, ale jináč nádhera.. V MARSEILLE nás přepadli, ale nic neukradli..prostě jsem jim tu kabelku nedala..byl to teda boj..se škrábanci,ale jináč dobrý a 15km za Saint Tropez jse se účastnili na dálnici mega požáru z vrtulníky a letadli co v řece nabírali vodo a mastili hasit. Jak říká můj manža:s tebou se člověk fakt nikdy nenudí:)
Odpovědět
Profilova fotka
To alexx.t : Ahoj, moc ti to slušelo! Nádherné fotky, takové originání...přeju Vám moooc štěstí a lásky...Jo a Zbiroh moc pěkné místo...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alexx a nic se vám netalo?
Odpovědět
nazdarek holky :) M.k ja ji delala na netu www.blurb.com...fakt super kvalita a muzes si udelat uplne vse rozlozeni podle svyho, velikosti, kam psat...fakt mi pripadala takova nejlepsi s flexibilitou , moznosti :) mam tu velko 30na 30cm asi nebo tak nejak tu nejvetsi tam a je super, priplatila jsem si za premium paper a fakt super. muzes mit dva typy bud desky potiskly fotkou a nebo jakoby klasickou knizku jak bejvavaly drive i s tema zalozkama ;) ja delala obe a nakonec s tema zalozkama je hezci :) ale delala jsem to v uk, ted nevim , jestli dorucuji do cr, ....trvalo to jenom asi 2 tydny :) alex tak to jsou zazitky :) jak je jako vdana pani? a vubec luci co ty jak se ti podepisuje novy prijmeni? holky denska jdu menit jmeno do banky...no po roce a neco :) hehehe leni taky jsem nekdy ve vdavaci nalade :)
Odpovědět
Ahoj alexx, byla to svatba jak z pohádky. Řekla bych sen všech budoucích nevěstinek. Moc vám to slušelo, no prostě krása. Gratuluji!!! A na svatební cestě jste koukám měli pořádný vzrůšo, :-D alespoň máte na co vzpomínat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Deni vzhledem k tomu že se podepisuju denně v práci bambilionkrát tak už to mám celkem v ruce a telefony tu taky zvoní tak sem si zvykla, ale představte si, že pořád nemáme občanky.. Strašně jim to trvá
Odpovědět
tak to je v poho :) to ja obcanku a pas jsem udelala hnedka po svatbe ale nejak zbytek jeste nemam,...ridicak, vsechny ucty...no ale uz na tom dneska zacnu pracovat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
no já my máme zažádáno o občanku hnedka od svatby a oni jí prostě ještě nemaj.. Pak musim právě všechny tyhle věci taky vyměnit, hlavně pas
Odpovědět
Profilova fotka
Manža říká že jsem jeho hrdiná!Stáli jsme v koloně(v autě) v Marseille a já měla otevřené okno a nohy na palubovce(už mě štvala klimoška a tak jsem si otebřela okno) v tom přijeli dva chlápci na mopedu v přibách a jeden znich se na mě vrhnul a začal mě přez to okno tahat za nohu ven a sápál se po kabelce..no půlkou těla byl v našem autě( přez okno,páč dveře mame bezpečnostně zavřené z venčí)Jeden mě držel za nohy a vytahoval ven a druhej se semnou rval o kabelku( z auta by mě nevyndal páč jem byla připoutaná)Byl to boj..manža mě táhnul za tělo a já se stím hajzlíkem přetahovala o svojí kabelku,plnou dokladů,karet a peněz..Pištěla jsem co mi jen hlas dovolil(kdyby neměl přilbu asi by ohluchnul ten co se semnou rval)nakonec po cca.3minutách příšerného přetahování a ječení jsem mu jí celou vyškubla a kopla ho do ruky..načeš odskočil z okna a ujeli pidi uličkou..kam se vejde tak max motorka, nebo kolo..Byla jsem drobet v šoku..a pak každýho mopedistu z modrým tričkem a černou helmou jsem chtěla bacit po hlavě:) Jinak z doklada jsem hrozně šikovna..už jsem byla zařizovat OP,ŘP,VZP a změnu bydliště..a už v jedné z bank mám změněné přijmení. Jako manželka se cítím skvěle..někdo říká že změna nepřijde, ale já za sebe můžu řicz, ze přišla..cítím se tak trošku jinak, ale možná mě ta euforie přejde:)
Odpovědět
euforie h ;-) eh :-D ehe mne pripada ze kdyz se vdas ze to je takovy dospelacky ;)heheheh ty jo tak to je mazec s tim lupicem....no dobre jsi bojovala hlavne ze ti ale nic neudelali !!!! ty jo alex zbrzdi...to uz jsi me ve vyrizovani dokladu predbehla :((((
Odpovědět
Profilova fotka
alexx u nás ta změna taky byla, trvala ještě do nedávna, bylo to takový jiný, hezčí než předtím :-) hlavně že se ti nic nestalo
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ty doklady..fakt wopruz.. Lucik, ještě je nemáte..mě řekli že do 14dnů bude vše krom VZP,ta mi to pošle do 2měsíců poštou:( Já mám trvalku, pořád v severních čechách kde mám už sto let koupenej byt, kterej pronajímám, ale korespondenčku mám v Praze, takže jsem občas zápasila z poštou, ale zašla jsem si na evidenci obyvatel tam u nás na severu a tam to zadali do všech svejch přistrojů, tak snad už to bude po 100letetech, konečně docházet správně:( Denis, jasně že jsem tě předběhla..páč nebýt tebe, dopadla bych z dokladama stejně, tvoje info o tom že to ještě nemáš, mě patřičně nadopovali k činu:)
Odpovědět
Profilova fotka
alexx ne, u nás na vesnici sou zabržděný :-D
Odpovědět
Tak to máš teda páru alexx. :-D To já bych mu radši dala všechno co mam ať už je pryč. Ale pak ty problémy s dokladama, to by asi byl mazec. :-) Ještě že ti nic neudělal.
Odpovědět
Profilova fotka
Týýdrďo..co u vás Lucí tak dlouho dělaj:( lucic, no jen pár škrábanců a jedna modřina na noze..jináč v poho.Kdyby neměl přilbu, tak jí dostal do palice, ale asi věděl proč jí má:( Bez dokladů,peněz a karet bychom byly asi v...rvala sem se o svojí LV kabelku jak drak..asi ho to pěkně štvalo. Manža říká že měl takovou myšlenku že mi ty doklady a prachy byly ukradený..ale jak mi někdo šáhne na kabelku..tak je mazec:)Sice jsem mu to moc nepřiznala, ale má pravdu..je to můj klenot. :-D
Odpovědět
hehehe no to jsem moc rada, ze muj spatny priklad jak nemenit doklady nekomu pomohl 8-)
Odpovědět
LV, tak to je jiná! :-D :-D :-D To byc se možná rvala taky.
Odpovědět
alex ;-)
Odpovědět
holky dalsi naaaadherne fotecky :) http://www.beremese.cz/album/album.ph... to se jim fakt povedlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc hezký, takový jiný než ostatní ;-)
Odpovědět
no takovy fakt origos :) jak z magazinu :)
Odpovědět
akorat to misto kde se brali se mi nelibi ale fotky super ;)
Odpovědět
Profilova fotka
no fotky moooc pěkný i nevěsta se ženichem..jen ten železnej oblouk nebo co to je a ty mini paneláky..no nevím..Ale jin moc pěkný pár, to jo:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?