Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
lucic kazdy ma svatbu podle sveho a zatim si myslim, ze si kazdy svoji svatbu uzil :) jo jo svatba je draha zalezitost ale presne jak to mela alex tak se mi to taky moc libi ;) miluju vsude kytky, lidi nastrojeny....fakt bomba ;)
Odpovědět
ted jsem koukala na jedno album a oni tam maji dany ING. mne to prijde tak trapny? jako vypisovat tituly ??? :( co vy na to? ja bych to tam osobne nikdy nedala, neni to business meeting ;) ale kazdy jsme jiny ze :)
Odpovědět
Profilova fotka
deni hoď odkaz :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... tady u jmena, ja nevim ja to nemam rada :) ale jak uz pisu, co se libi jednomu tak druhymu ne :( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci my měli na Zbiroze také jen obřad, jako vy, hostinu už ne, a také si troufám říct, že i tak byla naše svatba pohádková ;-)
Odpovědět
vzdyt to rikam holky, pro kazdyho je ta jejich svatba pohadkova a specialni .... :-D
Odpovědět
Asi máte pravdu, každá je pohádková, už se na tu svojí těšim :-D , ale zatim pořád jen přemýšlím a každý mi říká, že je brzo :-S . No, ale přemejšlet můžu, že jo. :-) Na to album s Ing. jsem taky koukala, je to praštěný, já bych si tam titul v životě nedala, nemam ho ani na občance natož tady :-D .
Odpovědět
holky, prozraďte mi prosím, kdo vás fotil? Máte všechny tak nádherný fotečky, až se tají dech!!! Fakt krása.
Odpovědět
Profilova fotka
teď sem se do toho ing. alba taky dívala ,bože.....:-S Taky jsme neměli nějak extrémně hogo fogo svatbu,hostina byla na vesnici ;-)Jen ten ohňostroj byl můj sen,tak jsem si ho nadělila sama :-D :-D :-D Nás fotil Petr Šebesta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucic nás fotil Lukáš Potůček ;-)
Odpovědět
nas fotila Dagmar Pavlikova a byla super ;) hele mne se ted nejvic libi styl (teda i kdyz jak u koho) Wagenknecht, Sebesta, Potuckovi, Scharf a taky ten Bigos nebo jak se jmenuje :)
Odpovědět
Profilova fotka
deni přesně tak.. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
a obcas tu jsou jeste nekteri fotografove co udelali super fotky ale to uz nepamatuji ;)
Odpovědět
Ježiš to je jmen! :-) Musim se na ně mrknout na netu, jestli je tam najdu. Ohňostroj by se mi taky líbil a ty lítací lampiony! Taky se k tomu všemu stavili vaše polovičky tak laxně. Já cokoli doma řeknu, tak šlyšim buď - nevim, je mi to jedno, je čas, jak chceš, neblbni, uvidíme, to je drahý, to snad ne atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nás též Dagmar Pavlíková - dvorní fotografka zámku Zbiroh ;-) :-)
Odpovědět
tady jsem vybrala albicka ktery se mi strasne libi :) http://www.beremese.cz/album/album.ph... http://www.beremese.cz/album/album.ph... http://www.beremese.cz/album/album.ph... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
u nas to bylo v pohode i kdyz manza je narocnejsi nez ja ;) hehehe ale vetsinou jsem vybrala 3 veci co se mi nejvic libili a pak se domluvili na jedne, ale mame podobny vkus takze to bylo v poho :)
Odpovědět
No já jsem zvědavá jak to domlouvání pujde dál. :-) Koukala jsem na ty foty, krásný - Bigoš - fotí opravdu nádherně, je to třída. Vzhledem k tomu, že já na každý fotce vypadám jak po flámu, tak bude muste fotograf bejt opravdu dobrej, aby se mu podařilo zachytit mý světlý okamžiky :-D .
Odpovědět
Ahoj holky, po delsi pauze se zase pripojuji:-) Koukala jsem ze uz nektere tehulkujete, nebo uz i mate drobka doma ;-) tak všem moc gratuluji.. Ja uz jsem si pomalu ale jiste zvykla na nove jmeno a za tri mesice uz oslavime spolecny rok :-) koukala jsem, ze Zbiroh je stale v kurzu:-) lucic: my měli pana Šebestu s paní Šebestovou a bylo to uzasny..pan Šebesta byl schopen lezt po ctyrech jen aby mel dokonale foto;-)
Odpovědět
no ja tenkrat taky chtela bigos ale byl uz booklej :( ma asi tak v prumeru mi prijde nejhezci fotky ze vsech, takovy napadity...ale ostatni fotografove jsou taky super :) neboj oni vedi jak fotit, taky jsem se strasne bala, ze budu vypadat jak blb ale fotky se mi moc libi ;)
Odpovědět
Snad vyberu dobře, ale je fakt, že jich je hodně dobrejch. :-) lejnka: fotečky jsou taky moc krásný!!! :-)
Odpovědět
leni ta vase podzimni svatbiccka byla taky super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni kdo těhulkuje?? Něco mi uniklo :-. :-D
Odpovědět
luci ja a ty asi urcite ne :) hehehe to asi myslela ferinku - nasi pani rozmnozovatelku :) heheh
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-D
Odpovědět
a nebo tu nekdo neco pred nama luci taji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha, holky, přiznejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele vy dvě,taky by ste se měly množit :-D :-D :-D U nás se teda Šebesta po zemi plazil :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
feri : :-D -D :-D u nás se Lukáš Potůček taky plazil po zemi - neustále :-) A začal hnedka po ránu u nás doma, byla to sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Deni kde sis nechávala dělat tu fotoknihu? U vás v Anglii nebo tady v ČR, my jí taky chcem, zatím jsme ve fázi vybírání těch nejlepších fotek, nejradši bych tam nacpala všechny :-D jak máte velkou? A nemáte holky foto Zbiroha jen zámku? Chtěli bysme ho na přední stranu, líbí se mi ty letecké snímky, co jsem našla na netu, ale je to v malém rozlišení :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?