Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
No právě, ta zelená se mi už zdá taková smutná. Tak uvidim, třeba ještě přijde změna :-) . Ale zatim ta růžovo-fialová vede.
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky nakupovat :-D Ale můžu jako deni na sebe :-D
Odpovědět
halo halo kde jste manzelky a skoro manzelky ? :) alex se asi ztratila a nechava nas cekat na fotecky :) pete uz se to taky blizi ;)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu ale tady mrtvo.. netrpělivě čekám na alexx a ona asi zabloudila... :-( a péťa si užívá v itálii..
Odpovědět
Profilova fotka
já tu taky číhám na fotečky :-D
Odpovědět
Ahoooj, tak já už tu jsem taky. A taky bych se ráda podívala na nějakou inspiraci :-D .
Odpovědět
asi si ty libanky trosku protahli :) hehehe feri asi cihame vsechny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kde jí máme termín odevzdání tu měla nějak kolem 4.8. ne??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak to už je ve skluzu :-D . Holky, můžu se zeptat kolik jste dávali za fotografa? A jakýho? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim, že termín měla už 3.8. :-D :-D
Odpovědět
no to teda :) snad je v poradku nebo porad jeste libankuje :) hehehe termin dodani uz ji sklouzl o 2 dny :(
Odpovědět
Profilova fotka
myslim že si ještě užívaj ;-) Jeee, já bych taky jela na dovčuuu :-|
Odpovědět
Článek se načítá
ja taky luci :) nikam nejedete? nam norsko padlo kvuli praci takze uz pak jenom vikend v cr a vlastne letime do skotska na svatbu koncem srpna ale nic zavaznyho jinak ne :(
Odpovědět
Profilova fotka
deni chystáme se, ale až později.. Jenže se doma dohadujeme kam. Já bych chtěla Dominikánskou republiku, Luky Egypt.. Nechce letět tak dlouho a už vůbec ne pak letět tim mini letadlem na ostrov :-D
Odpovědět
jeee do egypta muzete kdykoliv...to je spis takova levnejsi destinace a dominikanska by mela byt urco hezci :) to neni tak hrozny ten let a to maly letadlo je super, vidis vse pekne a jsou stabilni a kdyz je bourka tak nelitaj ;) hehehe
Odpovědět
Profilova fotka
deni já vím, já mu to taky říkám, ale nedá si moc říct... :-(
Odpovědět
dom republika je asi takova hezci no? jenom soudim podle obrazku, takova jako ze tam jen tak nepojedete zase pristi rok ale do egypta to je takova levna destinace :( nebo aspon v uk ;( no tak na tom pracuj, vis ze zenska to skoro vzdy vyhraje :)
Odpovědět
Profilova fotka
no DR jsou takové "slabé" maledivy :-D
Odpovědět
hehehe no hezky receno ;) ja bych chtela na kubu a jamaicu tak snad pristi rok :) a pak thailand a vietnam a japonsko :) a jizni amerika....ja potrebuju vic dovciiiiii
Odpovědět
holky tak se konecne nase ztracena nevesta nasla :) uz koukam na fotecky ;)
Odpovědět
nejak to blbne tak to ma alex v pripravach :) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mě to píše že neexistuje... :-N
Odpovědět
feri alex psala, ze pry pozastavili nejak albicka na nejakou dobu asi maji zase problem...nejdrive ho mela ve svatebnim, to pak zmizelo a pak to dala do priprav a ted je to taky pryc :( tak musime cekat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-S
Odpovědět
Profilova fotka
ch joooo :-(
Odpovědět
holky tak uz jste videli fotecky...krasny ;)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeee konečně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nádherný ;-) Moooc jim to slušelo
Odpovědět
Holky, to je nádhera!!! Jak z pohádky. Uplně jsem si představila sebe. x-) Jenže na takovouhle svatbu mi bohužel nemáme :-( . Budeme se muset uskromnit. Alex to strašně slušelo, vlastně vám všem to strašně slušelo :-) . Už jsem skoukla albíčka všech - no, prostě krása!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lucic my na takovou svatbu taky neměli, měli jsme skromnou a přesto si troufám říct, že stejně pohádkovou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?