Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele 8. srpna (já jsem bohužel na dovče) tam jde kolega z práce někomu na svatbu, tak má nařízeno to všechno vyfotit abychom věděli jak to tam vyzdobí a tak. Takže pak můžu poslat fotky. Jinak my to máme 11. září. A na to focení asi záleží na fotografovi. Nám na rovinu řek, že u zámku toho moc nenafotíme, ale že před tím půjde ojuknout okolí a něco vymyslí. Mě se taky strašně líbí fotky z přírody. A hlavně ten Nižbor není tak profláklej. (jako třeba Karlštejn) tam se bral málo kdo :-)
Odpovědět
Jela bych klidně hned, teď. :-) Jenže musím vydělávat korunky abych na to vůbec měla :-S . A kdo Vás bude fotit? Už jsem na fotečky zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Sklenář z Hořovice. Je fakt příjemnej sympaták, celkem i mladej, což nám vyhovuje. Tak tam jedte o víkendu.
Odpovědět
Další dobrej tip. My o víkendu doděláváme ten náš zámek, takže moc času taky nemáme, ale na tohle si ho určitě musíme najít. Když ne teď tak příští víkend. Jsem na to fakt zvědavá. To byl dobrej nápad, já vůbec nevěděla, že v Nižboru se taky konají svatby. Tak tobě se to už blíží. Měsíc uteče jako voda. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nestrašte mě. já mam času pořád dost :-) Jinak ten Nižbor, aby tě to nevylekalo, je takovej obyčejnej jak je to nevyzdobený. Tak aby si s tím počítala :-)
Odpovědět
Uvidíme, uvidíme, uvidíme :-D . Ono na Karlštejně to taky moc vyzdobený neni, ani Točník, co jsem viděla.
Odpovědět
Profilova fotka
Karlštejn je fakt katastrofa, a je to tam hrozně maličký a hlavně jsou všude japončíci
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já myslim že ono to nikde neni moc extra vyzdobený, pokud si za to člověk nepřiplatí nebo si to neudělá sám (jako já) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš asi pravdu, my si to tam budeme nejspíš zdobit také sami
Odpovědět
Péťo a pustí vás tam před obřadem? Nebo jak se to praktikuje, když si to tam chceš vyzdobit?
Odpovědět
Profilova fotka
No to ještě nevím. :-D Protože Berounská matrikářka je strašná krává.Ta nám řekla že tam dá na stůl jednu starou suchou kytku. Však to poznáš sama. Takže mi zatím všechno domlouvali se starostkou Nižbora, takže i tu výzdobu budeme debatovat s ní. Ale na to je ještě čas.
Odpovědět
Tak to jsem zvědavá jak to domluvíte. A vy tu starostku znáte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ne, ale zavolali jsme jí a ona byla velmi ochotná. Ale tu matrikářku ti fakt nepřeju, je to taková blondýna, maličko silnější. Nepříjená, zamindrákovaná kráva. My jsme s ní zažívali krásné chvilky.
Odpovědět
No tak to mě teprve čeká. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ti opravdu nezávidím. Tak ale aspon se pobavíš. I když mi napřed byli vyjukaní. :-)
Odpovědět
Teď už jsem na ní připravená, na babu. Tak to snad nebude tak strašný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak asi taky bude záležet jakou bude mít náladu, třeba se na Vás bude usmívat a nebo Vás vynese v zubech. :-D Ani nevím kdy tam zajít podat si žádost. Aby ti neřekla že jdeš moc brzo, nebo naopak aby tě neseřvala že jdeš moc pozdě :-)
Odpovědět
No to taky nevim, kdy jste byli vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ani nevim
Odpovědět
Profilova fotka
někdy v březnu? nebo dubnu??? Fakt nevim. Každopádně na nás napřed že jdeme moc brzo a když jsme jí řekli termín tak nám vynadala že jdeme moc pozdě a přitom jsme byli první, kteří se na tento den hlásili. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucic: tak podnikli jste výlet? :-)
Odpovědět
Ahojky! Tak jsme nikde ještě nebyli, bylo mi řečeno že je času zatím dost a že bláznim moc brzo :-| . Ale doufám, že to co nejdřív vyjde, nebo tam pojedu nejdřív sama to omrknout a pak tam vezmu mou drahou polovičku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak nech chlapa doma a zajed tam sama :-) Ty chlapi vůbec nemaj pro takovýhle věci cítění. ;-)
Odpovědět
To jsem taky zjistila. :-) Nejdradši by se ženil v džínách a tričku, nejlíp někde doma na zahradě nebo v obýváku, k obědu by si dal smažák a večer by možná pozval známí na skleničku. To vše by naplánoval za víkend a ne třičtvrtě roku dopředu. :-D No chlap. Vůbec nevim kdy zajít na tu matriku, musim se ještě někoho zeptat, aby tam na nás nekoukali jak na zjevení.
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem opravdu zvědavá jaká na tebe bude pani matrikářka. Zase ale kdybys to chtěla do toho Nižbora, tak si myslím, že ještě příští rok nebudou mít rozplánovanej. Takže já na tvym místě bych tam zašla tak nejdřív v říjnu, až bude vlna svateb pryč a nebudou mít tolik práce.
Odpovědět
Asi jo, zatím to nechám, je asi fakt brzo :-) . A budu tiše snít, brouzdat po internetu a přemýšlet nad dalšíma blbůstkama, co by neměli chybět! Když to všechno vidim, tak bych se musela vdávat nejmíň desetkrát!!! :-D Takovejch krásnejch věciček!
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se chtěla vdávát i víckrát, kvůli šatičkám. Je jich tak moc hezkých a slušivých a ty si musíš vybrat jen jedny :-)
Odpovědět
No právě! Jedny hezčí než druhé a ty kytky a dorty a ..., je toho nějak moc. Ale, to doma radši říkat nebudu :-D , aby si to přítel špatně nevyložil.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucic čas je myslím akorát,si tam zajeď nejdřív sama a poptej se jak dopředu to jde zamluvit ;-)
Odpovědět
zdravim vas holky :) koukam, ze to tu ozilo :) svatby v plnem proudu :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?