Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no chudák alexx asi se dost zapotila :-D Ale jak už tu zaznělo pořád lepší než lijavec.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
AHOOOOOOJ :-) holky..Hlásí se vám novomaželka, nemohla jsem vás tak napínat a tak jsem si nechala rychle poslat fotečky..zatím jen od 8letého syna mého bratrance..co fotil jak o život :-D ..je nadaný :-D abych vám pár prvních vlašťovek poslala :-N Když to zhrnu( později rozepíšu)...byla to nádhera..byl to nejúžasnější den našeho života.. Počkejte až budu mít fotky od Šebesty..S MANŽÍLKEM jsme se sním fotili 3hodiny v kuse a pak fotil vše do 23:00 Byla to nádhera :-) a zítra vyrážíme na svatebku:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vítej mezi mladé paní :-D A kdepak jsou ty fotečky :-. Doufám, že vše vyšlo báječně, počasí skvělé (i když asi moc horko) a skvěle jste si to užili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aaaaaaaaaaa kde jsou ty fotkyyyyyyyyyyyyyyyyy =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo vy jste tam měli Petra až takhle doci jo??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fotečky asi nejsou. Teda holky já tu jsem jediná svobodná. To se mam :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky..chybka vyřešena..tak už se můžete juknout..Píšu z malého blackberry..tak mi to moc nejde.. Jinak..tohle nejsou profi fotky, to fakt ne..ale povedli se malému :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alex gratuluju :-) byla jsi kočka ;-) tak krásnou svatební cestu!!! Ty jsi měla paní Páchovou jako koordinátroku na celý den? Koukám, že na jedné fotce komentuje tvé čepení :-) Kolik vás stál pan Šebesta na celý den?
Odpovědět
Profilova fotka
Alexx byla si nádherná ;-) ;-) Ještě jednou moc gratuluju.. Ehm, co je čepení?
Odpovědět
Profilova fotka
alexx moc ti to slušelo :-) Už se těším na ty ostatní fotečky Luciku čepení :-) To bude něco s čepcem. jako že manželka je pod čepcem (a manžel pod pantoflem :-D ) alespoň si to teda myslím
Odpovědět
Profilova fotka
m.k. ani se neptej to je hoooooodně :-D :-D :-D mě stačil ten základ a focení do krájení dortu a manža nadával :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já vím, je to blbé se takle ptát, ale já jen tak ze zvědavosti :-N :-) Šebestojc jsou vyhlášení, tam holt platíš za "značku" :-) víš ale pak máš krásné svatební fotgrafie a vzpomínku na celý život a to je k nezaplacení
Odpovědět
Profilova fotka
Moc dekuju holky.. :-D po :-D zn :-D . čepení nevěsty.ano, žena jde pod čepec..za hudby je jí sundán závoj z hlavy od nejstarší ženy, vlasy svázané pod šátek a ženich dostane klobouk s pírkem. poté je hromada svalnatejch chlapů vynese na židlích ke stropu kde si připijí( skříženě) a pak následně ženich vybírá penízky do klobouku za tance s mladou paní. Šebestu jsme měli od 13:00 až 23:00 a byloto super..už se nemůžu dočkat až budou fotky:) ceny mají na stránkách, ale stojí to za to.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsem se zas tak nesekla. Takovou tradici ani neznám. Zajímavé. Jen nevím ty svalnatí chlapi jestli by se u n ás našli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je zvyk který se dělá hlavněna Moravě,no jak znám Martina tak na toho by stačili dva chlapi,dyť byl vždycky hubeňour a ty taky vypadáš,že jsi měsíc nejedla,máš super postavu :-D :-D :-D My jsme měli Šebestu nějak od 10,00 do 16,00 ono je pak lepší,když se moc nefotí a gort profi:-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tos mě pobavila jak kdybych měsíc nejedla. Svalnatej by tam byl jedině Honza tak by nás asi musel zvednout oba sám. Jinak jsou to samí bačkorky. JJ, Marťas je hroznej hubeňour. I lýtka mam větší než on :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peto no to určitě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luciku ted nevím na co je narážka. jako na ty lýtka??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto jo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale to je pravda. On má nožičky jak dvě hůlčičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ty ale taky, podle fotek
Odpovědět
Profilova fotka
náhodou já je mam vymakaný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale stejně jsi špejloázní :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou teda hlášky. :-D :-D :-D Tak alexx už si někde užívá líbánky. Ta se má, jí závidim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ferinko ta slečna z berounska se na nás ani nepřišla podívat. :-) My už máme doma prstýnky a jsou nejkrásnější ze všech. Jsou naprosto dokonalý. Dám fotku až se mi je podaří pořádně vyfotit.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm taky si říkám,kde je :-( Se nás bojí???Ale my jí neukousneme,já se těším na novou tvář :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky těším, že tu nebudu jediná svobodná :-D
Odpovědět
Ahoj holky, vůbec se nebojím :-), jen nemám tolik času. Můžu se tedy připojit? Já trubka se vůbec nevšimla, že tady diskuse s nevěstama z berounska už běží. Jsem ráda, že jste mě pozvaly. Jsem zatím trošičku bezradná, před 14 dny jsem byla po dlouhých 10 letech požádána o ruku a protože jsem to vůbec nečekala, tak jsem z toho docela paf, ale neuvěřitelně se těším! Vůbec ještě nevím, jak, kdy, kde, no prostě nic. Zatím jsme se s drahou polovičkou dohodli předběžně na dubnu, ale trošičku se bojím aby nás nevypeklo počasí. A když vidím co ta svatba stojí, tak mě přepadají mrákoty! S přítelem si doděláváme domeček a koncem léta se chceme stěhovat, takže každá koruna se v kapse třikrát obrátí, než se utratí. Jenže svatba, takový velký den, se přece nemůže jen tak ošidit, že? Ale počítat asi budeme muset. Nemáte nějaký tip na místo obřadu, na místo hostiny, kde mají krásné šatičky atd.? Holky, není ještě brzo, něco zařizovat?:-) Ještě jsme naše zasnoubení ani neoznámili rodičům, na to se chystáme až příští víkend, při takové rodinné oslavě, až budou všichni pohromadě, ale myslim, že je to asi ani moc nepřekvapí. Jo to, taky moc nevim jak na to, poradíte? To jsem se ale rozpsala, doufám, že se vám to bude chtít číst.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobrá otázka jak to říct rodičům :-D :-D :-D No to je asi vždycky tak maličko trapas. Nebo aspon u nás byl. A jsem ráda že už to máme za sebou. Na zařizování svatby není nikdy brzo, aspon budeš mít o všem představu a seženeš si všechno třeba i za lepší peníze, než když pospícháš. Navíc si spoustu věcí můžeš vyrobit sama. Tak na šatičky bych ti doporučila sv. salon Petra v Hořovicích. Mají tam hezké šatky a taky levné. Já osobně je tam budu mít půjčené za 5.500,-- Kč a to mám ty úplně nejdražší co tam mají. Co se týká místa obřadu tak tady na diskuzi se všichni brali na Zbirohu :-D :-D :-D krom mě, já to budu mít na Nižboru ale nevím jaké to tam bude, to poreferuji až po dokončené akci :-D Jinak hospůdek je spousty i těch za dobrý ceny, to bych pak odvíjela podle místa obřadu, aby to nebylo moc daleko.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?