Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni nespěchej na mě. Ještě mi zbývají dva měsíce a ne jeden :-)
Odpovědět
nojo ja bych vas tu pekne povdavala :)
Odpovědět
Ahoj holky,mám ještě jednu prosbu,kdo jste měl svatbu na Zbirohu,pokud možno venku v altánku,jak byla slyšet hudba-myslím varhanici-bylo to dobré?? Díky Lada
Odpovědět
luci kde jsi??? pekne rad lade, vy jste to meli v altanku :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) no už jsem tuuuuuuu, deni :-D :-D :-D lado ta hudba byla nádherná, sama sem se s ní dojala :-D Když nastupuješ, tak to chvilku slyšet není, protože je to daleko ale potom v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak se jinak máte holky? Alexx už se to krátí ;-) Jak se cítíš?
Odpovědět
joj o nevesta alex uz to ma za par :)
Odpovědět
Luciku díky moc za odpoved.Potesila jsi me.Hezky den holky.
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. uf..zítra to vypukne.. Dnes na večer odjíždím na zámek, takže dneska balím, peru veci na svatbu a na svatebku.. Byl to teda blázinec, za posledních pár dni..ani jsem neměla čas vám sem písnout.. Jediné co mi drobet kazí náladu je že čtvrtina hostů onemocněla a tak na svatbu nedorazí |-| Snad už mám vše po kupě..a vše dobře dopadne :-D Moje tělo si dělá co chce..nechce spát..je oteklé..atd..
Odpovědět
Profilova fotka
Alexx tak hodně štěstíčka,bude to krásný den ;-)
Odpovědět
neboj zitra uz to bude zatebou a budes si uzivat manzelsky zivot a my te privitame do klubu manzelek, ze je holky :) hodne stesticka, hlavne si to uzijte ;) bude to super!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A je to tady Všem vám moc děkuju za krásných cca. 8 měsíců příprav.. :-N :-N :-N :-N Jakmile dorazíme ze svatebky což je 3.8 hned vám sem lupnu fotky.. =-) 8-) Ještě jednou..moc díky za super dny plné připrav tady s váma na beremku :-)
Odpovědět
ohhh ;) how sweet :)
Odpovědět
Profilova fotka
alexx: já se taky připojuji, ač pozdě protože dovolenkářím. Neboj se vlka nic :-) všechno dobře dopadne a ty budeš moc krásná nevěsta. Hodně štěstíčka tobě a tvému manžílkovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky...moc děkuju za přáníčka..za hodinku vyrážím smer Zbiroh 8-)
Odpovědět
jee tak jed opatrne, hlavne nezapomen doma satky :) ty jsou vcelku dulezity a vecer si to uzij :)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad na nic nezapomenu..kdyžtak to manža ráno přiveze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alexx, moc moc držím palečky ať to vyjde.. Přeju hodně štěstíčka a pořádně si to užij x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak myslím na Alexx jak jí to všechno jde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
feri já takyyy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
alexx já taky přeju ať všechno vyjde bez jedinné chybičky tak, jak sis to vysnila :-) bude to krása holky, to počasíčko, jedna báseň :-) už se těším na fotky, nevíte koho má alexx za fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ani nevím,mám pocit že Šebesty nebo Potůčky,ale snad nekecám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
m.k. to taky netušim.. vůbec.. ale potůčkovi snad nemá,ty sme měli my x-) ale netušim, fakt
Odpovědět
jo jo tak alex uz to ma asi za sebou ne? meji sebestovy jestli se nepletu :) je dneska krasne ze? to jim to krasne vyslo!!!! alex vitam te uz mezi vdanyma panickama :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no krásně mají ale obávám se že až moc.. víte jaký jí musí být horko v těch šatech =-)
Odpovědět
to tam je denska tak vedro? no ale urcite to bude v poho :) lepsi nez prsak :) copak Alex ale jeji manzilek se parit v saku :)
Odpovědět
Profilova fotka
deni no je tady asi 33 !!!!!!!!!
Odpovědět
ty jo tak to jsou tropy :)
Odpovědět
Profilova fotka
právě
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?