Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra jedu na zkoušku účesu:) a v sobotu jdem na nějakou svatbu:) to zas budem nametený :-D
Odpovědět
no to my chceme jenom na vikend nekam do nejakyho mestecka,pujcit auto a bude ;) jeee uces,...jak dopaly ty nausnice?
Odpovědět
Profilova fotka
ještě nedopadly..jdem tam s renatou P. v pondělí..hned dám info..vše se mi nějak posouvám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda děvčata vy jste se ale rozepsali.. feri: s tim psychopatem to je fakt dobrý :-D my ještě kelleráčka dělat nebudem. Napřed musíme mít doma titul inženýra. :-) deni: s tím kempem si mě pobavila. Ale obávám se že ty dva dny by byly maximálně. Až bys musela jít na smradlavý záchody, do špinavý sprchy, kde teče jen studená voda, všude by byly brouci a pavouci asi by sis to hodně rychle rozmyslela :-D :-D
Odpovědět
tak holky kemp asi rusim i kdyz ja ale byla jenom na takovym vcelku ok na Senci, tam byla tepla voda.... :) hehehe kdy koncis studia peto? at jsme v obraze :) no koukam ze se ti to nejak trosku presouva, no hlave at je mas v patek alexx :-D presne za tyden touhle dobou uz budes skoro cela ve sve krase ready na spolecnou cestu zivotem :) hehehe jak se tesis ??? :) jo ty knizky dopadly skvele, vcera jsem je jeste poradne prohlidla doma :) jeee konecne tu budou zase krasne fotecky ze zbiroha ze svatby :)
Odpovědět
Profilova fotka
deni: já již pracuji skoro 3 roky, ale přítel studuje a zbývá mu jeden rok. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni, no dovol a co moje fotečky ]-( ]-( ]-( :-(
Odpovědět
no vsak kdyz jsem rikala, ze budou konecne zase dalsi ;) ty tvoje uz mam shledly to jsem myslela, ze je dalsi na rade :) vy jste meli nadherny tak cekam na dalsi zbirozanku ;) hehehe jo takze na pritele inzenyra se ceka nez budou Kellercata nebo jak se to pise ;) hehehe
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D holky a posílala sem vám odkaz kde jsou všechny ty fotky nebo jen ty co mam v albu?Mam v tom hokej :-D
Odpovědět
jo poslala jsi nam (teda ja jsem je uz videla uplne vsechny) a jsou mooooccc povedene :-D uz mas album? :)
Odpovědět
Profilova fotka
deni dnes mám rande s fotografem, ten mi dá asi 100 vyvolaných fotek, pak nechám nějaké dovyvolat a začnu lepit :-D
Odpovědět
jeee tak to je super, delas si album sama nebo ho mas rovnou od fotografa, nekteri to tak delaji ze?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ne ne, dělám si ho sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luciku mě si fotky taky posílala komplet. A jen jsem se chtěla zeptat ty si přímo z Berouna???
Odpovědět
Profilova fotka
nejseeem ;-) kousek, tak 20km :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo. jen že jsme prohlíželi ty fotky a nikoho tam neznali. Což je divný, protože Beroun je jinak strašně provařenej a zná se tam každý s každym. A to ani nejsem Berounanka a znám půlku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto ale min. jeden clovek tam z berouna je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je možný, ale toho zrovna neznám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko mohla bych taky zkounout všechny tvé fotky? ;-) poslala bys mi když taky odkaz?
Odpovědět
Profilova fotka
m.k. IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky..tak jsem dnes byla na zkoušce účesu viz.album..jo,dobrý, byl to takovej polotovar, ale na"finále"to bude dokonalé..Na těch dnešních fotkách vypadám jak pitomeček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alex já bych řekla že paráda. Moc ti to sluší. Teda holky vy jste snad všechny měli rozpuštěné vlasy. To jen já budu jak pitomeček s drdůlkem :-D
Odpovědět
ahoj holky :) alex parada :) moc ti to slusi v tom ucesu :) peti ja mela taky seply vlasy no a doufam,ze jak pitomecek jsem nevypadala :) hehehe neboj to bude dobry!!!!!!!!! budes krasna nevesta :)
Odpovědět
Profilova fotka
alexx účes krásnej ;-) Si kočka ;-) peto neboj.. já drdol mít nemohla protože bych byla vyšší :-D A hlavně manžel zbožňuje vlnité vlasy.. x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, tak se jedu dneska podívat jak vypadají moje vyrobené naušnice, pak si už konečně jdu našroubovat k zubaři na implantát zub, zajedu za svědkyní..co si vezme moje drahá čarodějka na sebe, večer máme poslední lekci tanga a cestou snad chynem nějaké dobré suschi. Z nervů se mi nafouklo břicho jak balon..tak snad to splaskne :-D Peťa: mě by se drdol nehodil k šatům a závoji, mám vlásky doost dlouhé a tak by mě táhnul na zem :-N ale tobě moc sluší, to né že né 8-) Denis: sepnutý jsi je měla, ale tak na půl..a taky Ti to mooooooooc slušelo, o Lucí ani nemluvě :-D :-D :-D
Odpovědět
nazdarek, tak uz jenom 3 dny pro alex :) a mesic pro petu, zbytek uz to mame za sebou :) hehehe nekteri uz i dyl, vid feri :) v patek letime na dovcu do chorvatska tak se uz tesim :)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych někam letěla :-D No nic,před barákem máme "Maltu" tak aspoň něco 8-) :-D :-D A v Kaufkanu sem si koupila aspoň 3m bazén,tak se tam naložím :-D
Odpovědět
No vidis, to mas skoro jeste lepsi, nikam nemusis litat a maltu na dvorku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen je trochu špinavá... :-S :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?