Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ferinka se nám objevila. A já už myslela že zaděláváte Matějovi na sestříčce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peťul, závoj je nenapařený, takže je po 4měsících ve skříni pěkně zmuchlanej a placatej:( ale na obřad bude jak fík, nu uvidíš potom na fotkách:) Záleží na tobě jak se tobě líbí, nebo hodí..Je to jen návrh jak Ti pomoc.. ;-) . Prodám ho jenom tobě, jinak si ho nechám a prodávat budu ten kratší co mám k šatum na převlečení..ten je hladký a na konci lemovaný všitýma perličkama:)
Odpovědět
Profilova fotka
si se po..... :-D :-D :-D až za rok 8-) :-D :-D :-D
Odpovědět
je krasnej alex :) no moc ti to slusi :) hehehe jee feri jak je? hehehe pry zadelavate na sestricku :) feri my jsme si udelaly takovou tradici dlouhych zavoju na zbirohu :) heheh
Odpovědět
prej az za rok, to utece a ty bude spis za rok rodit, tak jak jste to stihli s matejem :) hehehe holky segra psala, ze photo knihy prisly, musim si ale pro ne zajet k segre do prace, do vecera se mi cekat nechce ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už jen 7dní :-N Feri až za rok? :-D není to pozdě? :-D :-D Joo dlouhej závoj je nádhera:)
Odpovědět
Profilova fotka
jaký foto knihy?
Odpovědět
Profilova fotka
alexx já vím. jsi moc hodná, že mi chceš pomoci. feri: no máte to dobře naplánovaný, že za rok. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
deni: a kdy začnete vy??? Já jen že na chatě nad náma bydlí pán, který si vzal "černošku" (nechci aby to vyznělo špatně) A v tuhle chvíli jim po zahradě běhají tři černoušci a všichni kluci. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peťul: když se ti fakt bude líbit, ale nebudete chtít utrácet..můžu Ti ho i půjčit, ale musíš být na něj opatrná:)
Odpovědět
udelal jsem fotoknihu na vyroci, uz to bude rok :) ty jo alex uz jenom 7 dni...toi tak strasne rychle uteklo, pristi patek uz to bude sfoukly ;) heheh jee tak to hezky ale ja 3 deti teda jako ne :) ted jsme byli u znamych - anglanka a anglan (ale jeho mamka je z ugandy) tak maji tedka malou holcinu a takova krasnoucka, taky mixla, takovy mimo by mi nevadilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
malý černoušci jsou náááááááádherný ;-) (ehm, někteří i velký :-D :-D) alexx závoj je krásnej ;-) peto jdi do něj :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peťa do něj bude, ale napřed nechá alexx aby se vdala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peto no to budeš hodná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vid? já si taky říkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu z vás do kolen..to jste moc hodné, že mě v něm necháte se vdát :-D Peťulí, jen mi pak dej vědět..jestli si ho budeš chtít koupit, nebo jen půjčit :-D . S budoucím manžou se vracíme 3.8 ze svatebky, takže pak bych Ti ho předala..někde v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
alexx a kam frčíte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kam frčíte alexx??? Zadělávat malý trnečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já Ti dám malý trnečky.... :-p :-p :-p s tím mi dej tak na cca 3roky pokoj:-) Budeme cestovat po Provance a azurovém pobřeží (vinečko,levandule, pláže,zámky,sýry) ve Francii a tady budeme 10nocí http://en.domainedemejeans.com/ A pak na 2 dny si zajedem do Monte-Carla kde se necháme hýčkat http://www.portpalace.com Peťul: ty jsi jak můj budoucí manža s tím trnečkem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To zní hezky, trneček :-D
Odpovědět
hehehe ta trnecek zatim ne no :) hehehe to vypada super :) to ma takovy kouzlo ten hotylek v te francii, tam se vam bude libit :) a monte carlo super!!!!!!!!!!!!!!!! nam to snad vyjde pristi rok, dostali jsme to jako jeden ze svatebnich daru :)
Odpovědět
Profilova fotka
Před 6ety jsem dělala pro ČT dokument o Francii - Burgunsko,Provance . azurové pobřežní..a Monaco, moc se mi tam libilo a tak se tam proto chytáme na svatebku...Ten tokrát si to ale užiju v luxusnějším duchu :-N :-D Před tím to bylo velké auto, těžké kamery a spaní kde jen to bylo možné..Tenhle natural už mám za sebou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele teď si vyrábějte vy svoje černoušky,trnečky a lucánky a malej Kelleřík se může taky chytit hned ]-( :-D :-D :-D Mě doma jeden psychopat zatím stačí :-D :-D :-D Andulka a Vojtíšek si ještě počkají 8-)
Odpovědět
hehehe feri ;-) doufam, ze nase maly bude takovy bily kafe / cappucino ne moc cernousek ;) heheh prej natural, ja jsem zrovna rikala asi o vikendu, ze bych zase chtela neco takovyho zkusit, ja uz jsemnikde takhle nebyla asi od mych 18 roku :) hehehe mi to ted prijde takovy romanticky no ale nevim no az bych tam pak byla v kempu :) heheh
Odpovědět
Profilova fotka
Týýý brďo..takže celkem tři dětičky..fíííha..smekám. Pěkně to s tebe leze, malej psychopat :-D
Odpovědět
to jo feri netroskari :)
Odpovědět
Profilova fotka
když už tak už :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Joo je to romantika..ale po celém dni vana horké vody, nebo sprcha pěkně v soukromíčku na hotelu by mi asi fákt chyběla..Kemp..teda fakt už ne..to se bojíš že něco chytíš :-D Před těma 6lety to bylo dobrodrůžo, ale teď?Jsem zhejčkanej,hotelovej povaleč..co po dobrodružstvý přes den.. chce pak svůj luxusní hotel, s dobrým jídlem, masáží, a relaxem:). obléci se do krásných šatiček, botiček a né do propocenej kraťásků, tílečka a na nohou bílé ponožky "froťáky" a goretexové boty:).. Stárnu...Na evropu už tohle nechci, max tak bych takhle vyrazila do Tanzánie nebo na Nový Zeland..to by se mi možná taky ješt líbilo, daná atmoška tě k ničemu jinýmu nesvádí:)
Odpovědět
heheheh no to je pravda , my taky takhle dovolujenkujeme ale chtela bych to tak na 2 dny zkusit ;) hehehe no asi bych se opet vratila do naseho zivota rychle zpatky :) potrebuju se zeptat sefika na den volna v sprnu, asi zaletime do Norksa na vikend na fjordy :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tam jsme dostali svatební cestu..na frojdy..jen by to bylo vše na zaoceánské(ubytování) lodi s možností výletů. Jako cesta dobrý, ale být na svatebce zavřená na oobr loďi.. 8-( sice je tam po celou plavbu sposta věcí co můžeš dělat, ale poplujem až příští rok. V zimě chcem nějakou lyžovačku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?