Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alexx: striptér fakt hustej. Asi mi budeš muset dát číslo. :-D
Odpovědět
peti ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale fakt. Já vždycky viděla jen takový klučíky hubený. Ale tadyto, to je dělo :-o Taky jsem to včera ukázala mému milému. A už jsem dostala zákaz :-D :-D :-D Jo jo, jeho svědek si to takhle vymyslel, že budeme odděleně. :-)
Odpovědět
chtel oddelene - tak mu splnis jeho prani ne ;) hhehehe alex sup sup, posli cislo pete :)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, byl to jejich výmysl :-) Já se jen podřizuji :-D
Odpovědět
holky hlasujte, je tam ceska brana Pravcice: http://www.new7wonders.com/nature/en/... ja uz mam odhlasovano :)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo ty jsi se nám rozvášnila :-D a počkej až až sestříhám video a udělám další fotky..to budeš čubrnět :-D Byl úúžasnej, pohodovej a voňavej. Jmenuje se Riky a klíďo Ti čísílko pošlu :-D Svědek mého drahého to chtěl taky odděleně, tak jsem jim vyhověla :-D :-D Jen sem mu řekla když odjížděl, drahý můj.. koukání dovoleno,sahání zakázáno..jenže když mě Riky vzal do těch svejch pracek a ovynul si mě kolem pasu..Holky, to nešlo mu nevyhovět :-D No a můj drahý zatím toho času byl přežraný pečeného selete a nafouklej od nekonečna piv.Hoši vyrazilo do Plzně, do nějaké hospůdky kde si sám točíš pivo u svého stolu a závodíš na plátně s celou republikou kdo vypije víc litrů..Bylo jich 10-chlapů a z republiky dopadli na třetím místě..no coment :-N A to Ti kravaťáci vůbec pivko nepijou..myslím svou drahou půlku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to už stříhej :-D A čísílko mi určitě pošli. Né jako že já bych vyloženě chtěla striptéra :-D :-D :-D ale holkám tím udělám určitě velkou radost. Tím si vzpomínám na jednu akci, kde byl také striptér. Šel k našemu stolečku vybrat si oběť. A všichni jsme snad najednou ukázali na kamarádku, o který byste řekli, že je to andílek. Hrozně hodná, stydlivá, pořád se červená.... Chudák, s náma pak týden nemluvila. Včera jsme byly koupit oblek pro ženicha. A řeknu Vám, to bude fešák, že mi budou všichni závidět :-) Bude mít černý oblek s lehkým proužkem, rudou košily a sněhobílou kravatu. Nafotim to a přidám fotečky. alex tobě už to teda klepe. Už jen pár dní a budeš mladá paní. Jinak dámy poradte, hrozně jste mě nahryzali tím dlouhým závojem. To jste ho kupovali na netu???
Odpovědět
Profilova fotka
peto já ho měla od kamarádky ale kupovala ho na ebay a stál asi 500 a nemělo to chybu x-) x-) x-) Já bych striptéra nechtěla, bych se strašně styděla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to jsou jen řeči :-D :-D :-D A jak ten závoj má být dlouhý???
Odpovědět
Profilova fotka
peto jak chceš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-D :-D :-D Napřed jsem chtěla jen krásný. Ale všem Vám ten dlouhý strašně slušel. Tak ale ještě nevím. nejsem moc rozhodnutá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
peto ten dlouhy je krasny a lepsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm. tak jdu hledat. přesvědčila jsi mě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je hustý. Ted jsem si volala na prstýnky. Mají být do konce tohoto týdne hotový. A bylo mi řečeno, že zlatnictví bylo někdy ted vykradeno, takže pani vůbec netuší, kde naše prstýnky jsou. Ještě že všechno děláme s takovým předstihem. Když si představím, že bych měla mít prstýnky až na poslední chvíli jako lucik a pak se stalo něco takového, tak mě omejou
Odpovědět
Profilova fotka
peto tak to je děsný... Ale snad se najdou nebo stihnou udělat aspoń nové ;-)
Odpovědět
ahoj holky,...jeee tak peti uvidime jaky budou fotecky od tebe z rozlucky ;-) dlouhej zavoj je krasny :) taky pro nej hlasuju :) hehehe (jsme ho skoro vsichni mely ze:)) neboj ty prstynky ti musi dat / udelat tak jak rekli, urcite je meli nekde v trezoru :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jsi docela optimistka deni. No my spíš doufáme, že je pani ještě nedostala. Protože je posílala na rytí. Takže se jí jako ještě nevrátily a tudíž jsou v bezpečí. V to doufáme i s paní zlatnicí. Až si v tom udělá trochu pořádek tak budeme chytřejší. Ale je to teda pěknej hnus, že se lidi nestydí. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
peto to je.. ale v dnešní době je to normální 8-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to máš pravdu že je to normální. Ale je to strašný.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda dámy, koukám na ty dlouhý závoje. Žádnej se mi zatím teda nelíbil, a cenově jsem zůstala koukat.Vůbec není vyjímka okolo 5.000,-- :-) Stejně je to nefér jak na svatbách vydělávají.
Odpovědět
no ona to je dost palka za ty dlouhy jak je to tedka v mode, ja miluji ty od Pronoviasu a samozrejme ten co jsem mela :) heheh
Odpovědět
Profilova fotka
Peťí: lépe nafotím ten svůj a dám sem fotku..Nechala jsem si ho šít na míru a vyšel mě na 6,5tis a když se Ti bude líbit prodám Ti ho za 2tis :-D ale jenom tobě, když se Ti bude líbit tedy..Já budu mít dva a oba jsem si nechala šít. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
alex a to je ten co už máš na fotkách?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťa: ano, ale jsou tam dvě délky toho mého.. ten finální..má cca3m od hlavy :-D Live, je mnohem hezčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě udělej pár foteček a já bych do toho asi šla :-)
Odpovědět
ty jo tak se nam tu rozjel business :) ten zavoj vypada fakt hezky alexx, mozna peto :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to víš deni, kšeftovat se musí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já neměla žádný... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peťul: tak jsem Ti to vyfotila tady je odkaz na fotky http://alexxt.rajce.idnes.cz/9.7.2009_1/ je tam i detail ručně šité krajky na které jsou malinkaté všité perličky a drobounké kamínky..na jedné fotce vypadám jak E.T s tím svítícím prstem:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?