Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě..ale budu se muset představovat celým jménem i příjmením páč Saša Páral to je jako když jsem chlap ;-( :-p Ale tohle jsem chtěla už od počátku a co se blíží svatba..váhám..Už tak se do kolonek nevejdu, nebo jen tak tak..jako Alexandra.. :-N V porodnici by to bylo pěkný..rodí nám Saša Páral, :-p pá :-p č :-p jen málo lidí mi říká celým Alexandra.. Mamča s tátou mi od mala říkají Alex,nebo Sašenko..Kamarádi a v práci taky tak..Babičky a dědové( už nejsou) mi říkávali- jedna ještě říká příšerně Sáášenko( to je fakt děsný) no a budoucí manža mi neřekne jinak než Trnečku :-D ..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste??? :-(
Odpovědět
ahojky :) jeee tak to mas pekne dlouhyp prijmeni jak rika petrak tak se mi vic libi obe s ova ale jestli ze budes v zahranici tak mozna bez ova ale i tak to jedno bude s ova tak to je jedno :) Mne se Alexandra moc libi, dokonce to mame na listu jednou pro nase ditka, ale sasa se mi nelibi, spis Alex, Lexie,...to bych tak rikala tomu ditku :) prej rodi nam Sasa Paral,....se tu tak smeju :) heheh
Odpovědět
Profilova fotka
tady jsme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky teda :-) člověk je chvíli na dovolené a koukám jak vy jste se pěnkě rozepsaly, teda to bude fuška to všechno přečíst, abych byla v obraze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
m.k. chvíli jo ;-) Kde si byla? A jak ses měla x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
byli jsme v chorvatsku na lodi :-) fakt zážitek !!! jen to tak strašně uteklo :-( a teď už jen práce a žádná zábava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
m.k. no to věřim :-D Nás dovča teprve čeká, tak se máme celé léto na co těšit :-D - jedeme až v říjnu 8-( Kde steeee, zase všechny ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy. já jsem zde M.K. my se asi ani neznáme :-) to musela být dlouhá dovolená luciku jak je po svatbě? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peto skvěle :-D Jen je mi líto, že už je to za námi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím. Celou dobu vše připravuješ a pak to tak rychle uteče ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, to byl takovej "mžik" a bylo :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holkyyyyy !!! jee mk tak to jste meli super co? pocasi vyslo? my jedeme v cervenci :) lucik a co ty? koukala jsem na ty vase fotecky a nadhera ;) petra k a co ty? jak jdou pripravy? alex je asi zavalena uz povinnostma na svatbu ze se tu dlouho neukazala ;)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky bylo to bezva, nalodili jsme se v Biogradu a sjeli až do Trogiru, to je kousek od Splitu, počasí vyšlo nádherně, první dva dny sice sprchlo, ale pak už se na nás usmívalo sluníčko a do plachet vál příznivý vítr :-) :-) deni tak si to tam užijte :-) a co s manželem, jak vám to klape, za chvilku budete mít rok :-) a my týden po vás :-) letí to co?
Odpovědět
jeee tak to jste meli super :) manza mozna nemuze jet kvuli praci nebot dostal novy project tak ho nechteji pustit 8-( no neva tak priste :) neni ti spatne na lodi? jak jsme byli na maledivach tak mi pak vecer po lodi bylo spatne kdyz jsem sla do postele ;( jo jo super, ty jo ja nechapu jak to leti ne? skoro uz rok :) copak delate na vyroci?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny. No přítel konečně dodělal všechny zkoušky tak už jen budeme připravovat. Tak se těším. Navíc příští týden mi mají přijít nové věcičky a také prstýnky, tak pak dám všechno do albíčka. třeba figurku na dort budeme mít opravdu legrační :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přidala jsem pár foteček Matesáka :-D http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no mám hoňku..:) Byla jsem na té zkoušce líčení u toho Káji Pavlíčka, holky,fáákt hrůza..ani jsem to nedala do alba, protože jsem vypadala jak čerstvě vytažená z márnice ;-) za 4000tis..a hrůza, to se raději nalíčím sama ;-) Jinak už jsem byla na nové prodlužce vlasů před svatbou( chodím už cca.2roky) a na poslední zkoušce šatů..fotky viz.album Mám také za sebou rozlučku se svobodou viz.pár fotek v albu:)byla to Ladies garden party u nás na baráčku:) v celku pěknej holčičí mazec:) Příští týden7.7 jdu na gelové nehtíky na nožky a zkoušku účesu..tak jsem zvědavá jak to dopadne:) Taky mám 8.7 zkoušku obřadu na Zbirohu..Jen já, družičky a kapelník co nám bude hrát při obřadu a pak jako celá kapela odpoledne a večer www.funnydanceband.com jsou fakt výborní:) Holky, začínám být docela nervní :-N ... Taky můj malej družba, synoveček Peťulka se včera zlomil ruku a má jí v sádře a to má nést prstýnky, říká že to zvládne, no ale věřte 5letému dětsku:) Ferinka: mooc velkej fešák:)
Odpovědět
nazdarek, ty jo alex uz jenom 2 tejdny,...nestresuj, to je jeste more casu :) tak to je na prd s tim licenim,...moje prvni liceni bylo taky hruza, presne jak smrtka :) no ale pak uz to slo :) jeee koukala jsem do albicka, to jste mely peknou parbicku :) feri Matej tak roste!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Alex:pěkné fotečky :-D :-D :-D Deni:viď,je to hrozné :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Deni: kde bereš dva tejdny? už jen 11dní ;-) ... Holky do 14.7 se musím rozhodnout jak s tím příjmením..mamina mi ještě vypočítává kříž osudu ohledně příjmení a zatím to vypadá na Páral Trnková :-N , tak to asi nechám..nu uvidíme :-) Petra: no taky se ti to přibližuje:) a jak vám jde připravování:)
Odpovědět
no jo jsem se sekla o 3 dny to uz budes 3 dny mlada panicka Trnka :) hehehe teda parl trnkova :) to je hruza se tak rozhodnout vid? ja si nechala jenom manzi prijmeni protoze to v cizine bylo jednodussi :) kriz osudu? no ja na to moc neverim, teda kdyz je to dobry tak si rikam, super kdyby to vyslo ale kdyz spatny tak si rikam, ze to je blbost ;) heheh
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) deni dobrý :-) Máme se skvěle, pořád někde "lítáme" :-D V pátek jsme byli na Zbirohu, ještě dodat zpětně oznámení, zapsat se do "kroniky" atd.. Bylo to super, seděli jsme s paní Páchovou asi 2 hodiny, popíjeli šampus a povídali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Deni: to jsi se sekla :-N nu my jsme taková čarodějnická rodinka :-N Moje svědkyně je čarodějka s.r.o :-D má v Praze 2 věstírny he hehe. U nás to jde po generacích, ale čarodějnice nejsme..jen čarodějky..ale to je každá ženská:)
Odpovědět
jejda tak to na tebe musime byt hodny carodejko :) heheh
Odpovědět
Profilova fotka
klasika..přej a bude Ti přáno..dej a bude Ti dáno..a na opak:). Takže žádné zlo, to by se to pak na nás otáčelo. Jen láska, štěstí a hojnost:):) takové jsou čarodějky:)
Odpovědět
tak to je dobry :) heheh
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko, tak to mi jsme se pak u s paní Páchovou nesešli, oznámení do kroniky jsem doručila poštou. Do té kroniky se dá nahlednout? Vy jste se do ní i podepisovali jo? A psali jste tam něco? My si chceme na výročí udělat na Zbiroh výlet a zavzpomínat :-D Tak to bych se docela ráda do kroniky koukla, jestli jsme tam opravdu taky Na dovče už jsme byli, tak teď budem o víkendech spíš tak vyrážet do přírody, na kola a tak.
Odpovědět
to musi byt hezka ta kronika :) jo jo mk jedte si zavzpominat taky bych jela, je to tam tak hezky, ale neni nejak cas :-( to uz bude rok to je hruza co? my ted jedeme do chorvatska a pak cr na delsi vikend a jeste jsme premysleli o Norsku na fjordy na delsi vikend, tak uvidime kam nakonec poletime :) jeste mam dost dovci :) akorat aby me zase pustili v praci :(
Odpovědět
Profilova fotka
m.k. nevím jestli jí měla i vloni :-o Je to svatební album kam ona lepí oznámení a k tomu něco píšeš tak nevím.. Třeba má na každej rok novou ;-) My sme se s ní sešli, protože to máme kousek ;-) Za rok na výročí tam taky určo pojedeme ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?