Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alexx :-D :-D :-D :-D :-D Tak to se opravdu nedočkáme. Ale ještě že ses takhle přiznala. Jinak bysme tě tu naháněli ty si byla fuč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže na dovče připojit na net a poslat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přesně tak, ve volné chvilce co bude manžel unavený připojit a poslat. :-D :-D To nám ani nestihneš sdělit dojmy....
Odpovědět
to by takhle neslo Alex....takze si udelej novy plan a pak nam dej vedet :) hehehe :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky,moc Vás prosím o radu,nemáme fotografa,všechny známé a dobré jsem obvolala (Potůčkovi,Hozovou,Sklenáře,Baladovou) a všichni mají na 5.září plno,prosím o radu,nevíte ještě o někom??Máme obřad na Zbirohu.
Odpovědět
co treba jeste Sebestovi nebo ta pani co delala fotky nam, ted si nevzpomenu na jmeno a nebo jeste Zuzana Scharf ta dela vetsinou nadherne fotecky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mě napadl Marhaul, ale je asi trošku dražší v IP máš webovou stránku
Odpovědět
koho mate vy Peto?
Odpovědět
Profilova fotka
Sklenáře, ale toho jsme už zkoušeli a má obsazeno.
Odpovědět
Scharf má plno,Šebestovi zkouším,ale zatím mi neberou telefon.
Odpovědět
jee to je skoda co jsem koukala tak vetsinou fotecky hezky :) a co Wagenknecht? sice je asi zdaleka ale ta cesta nebude tak hrozna asi zaplatit ;) taky dela krasny fotecky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda holky mi teda dáváme do těla... :-o ...Já se snad nafotím mobilem ještě v kapli při vyslovování ANO a pošlu to koordinátorce do jejího malého NTB přez bluetooth se vzkazem ať to urychleně pošle z mého nicku na Beremese se slovy IHNED. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to by bylo nejlepší alexx.... :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím...jako vtip to nebylo špatný,že? :-D Já už jsem dolmuvená se Šebestou že nám je pošle na vytříbení po svatebce...ale kdo z vás bude mít čas a chuť, klíďo se přejeďte podívát..a k papání taky něco dostanete ;-)
Odpovědět
tak to uz zni lepe alex :) to bereme :) vsichni budeme sedet u beremka a cekat, v kolik to mate ? :-D :-D :-D jen nas nezvy nebo se tam vsichni nahrneme a to budes koukat ;) neee uz se fakt tesim na fotecky, na vyzdobu,...jaky mate sal alex?
Odpovědět
Profilova fotka
Já klidně vzu, páč vím, že ty Denis z UK nepřijedeš :-D :-D . Jasně máme to jako ty..erbovní sál, celou terasu, nádvoří a vyhlídku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale já to zase tak daleko nemám,mohli by jsme přijet celá rodina :-D :-D :-D Alexx:od Šebesty na vytříbení??? Nám dal všechny fotky pak na cd ;-)
Odpovědět
no to jsem si myslela alex... bys koukala kdybych se tam objevila vid ;) hehehe :-D zadny trizeni nebude protoze budou vsechny prekrasny :) alex dobry vyber, vecer to tam je taky krasny u ty kasny a nadvori :) to si uzijete ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Alexx já bych přišla, ale jsem na dovče.
Odpovědět
Profilova fotka
ferinka: Jásně..i s prckem můžete:).. Nám je dá taky na cd těch 1000 a z nich budem vybárat ty nejlepší..které pak bude dolaďovat, ale ty už budou do svatební knihy a do alba. To víte, že pošlu alespoň některé z těch pár prvních vlašťovek :-D Joo tak to bych koukala kdyby si Denis přijela, asi bych tě navlíkla do družičkovskej šatů:) Nechávám si od zlatnice na svůj vlastní návrh dělat naušnice..a příští týden prý budou v syrovém stavu, tak jsem moc zvědavá...Budu mít korunku v závoji a pak už jen douhé naušnice..na krku nic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D My jsme si alexx nechali dělat prstýnky podle vlastního návrhu, tak jsem také moc zvědavá jak to dopadne
Odpovědět
HOLKY vy jste ale navrharky ty jo :) ;-)
Odpovědět
jooo feri bez jim ukazat co je ceka po svatbe :) hehehe alex prej druzickovsky saty to bych musela jeste chodit na solarko a do posilky kvuil tve svatbe :-D :-D abysme te vubec alex poznali po uprave fotek :) hehehe
Odpovědět
Profilova fotka
No joo v tom je ten fooor..nemůsím na solárko a do fitka a korektura dokáže ze mě vyčarovat modelku he he :-)
Odpovědět
tos to je pravda alex :) tak to je v poho :) oni ti trosku orezou boky, ruce, ...budes jak twiggy ;) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Budu..neodolatelná..fotky budu posílát jen emailem..aby mě nikdo live neviděl :-p
Odpovědět
no to je radsi posilej jenom mailem protoze by ti pak vsechny nevesty zavideli :-D :-D :-D a nebo by nam praskli cocky :) hehehe ty jo jeste 2 hod, ...nechce se mi nic ale musim :(
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že jsi pěkně drzá..mladá paní:)
Odpovědět
jak drza alex :) hehehe takovy kompliment jsem ti dala ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych ukázala,ale to by se nevzali.....Začínají nám prožezávat a cpát se zoubky,takže od rána do noci jen řev a řev 8-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?