Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zlato do Denzela já mám asi tak daleko jako tvůj manža do královny Ažběty :-D Fakt mu je podobnej ;-) ..neříkám že je jeho jednovaječný dvojče, ale podobnej mu je a basta :-x :-x
Odpovědět
jeee ja to napsala spatne :) nejdrive jsem si delala srandu a pak jsem jako myslela ze mu manza je trosku podobnej :) hehehe ne ze ty :) ja se tu tak smeju :) prej jak Alzbeta ;) hehehe
Odpovědět
my tu mame takovy strasne svatebni tema, ale aspon vam trosku rozrusuju od predsvatebniho stresiku :) hehehe aby jste uz nehubly :)
Odpovědět
Profilova fotka
trocha odskoku z tématu... ;-) Moc se mi líbí tvůj českej slovosled ;-) aspoň je prča ;-) ..Tvoje hehehe jako výraz smíchu mi taky dává sodu :-D :-D ...Možná postačí smajlík jako že teď se směju :-D :-D :-D
Odpovědět
HE HE HE no malinko :) omlouvam se za cestinu, ja to tu musim pak zase hnedka menit na anj,...tak snad mi rozumite :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Proč mi vykáž? :-D :-D Nebo nás tu je teď víc??? :-D :-D Jak koukám tak koukám a nikdo kromě nás dvou tu není :-N :-N Tvoje čestina je supr, kdybych takhle uměla anglicky tak si taky vezmu černouška, ale z New Yorku 8-) 8-) alespoň je stebou sranda :-D
Odpovědět
heheh to je hruza bych se mela stydet, ja to psala jako ze vseobecne, ze se taj omlouvam dalsim i holkam co to taj ctou ;) :-N no ja uz ted neumim ani cesky ani anglicky :) heheh ne tak teda trosku jo, nejhorsi bylo kdyz jsem delala interni auditorku, to byl zahul na anglinu protoze jsem musela psat report pro management a CEO ale ted uz to neni tak hrozny :)
Odpovědět
Profilova fotka
zlato..ja musím letět, ale zítra tu budu zas..tak Pááááááá hehehe :-)
Odpovědět
tak apapa ja hlavne musim jeste taky neco udelat :) hehehe
Odpovědět
Profilova fotka
Lucík zítra je tvůj svatební den..Od nás všech tady na Berounsku/Rokycansku máš už všechna požehnání ;-) Zítra cca.ve 12:15 už budeš mladá paní :-) Ať je vaše manželství plné lásky,štěstí, vzájemné opory a životního optimismu... Budu na tebe myslet...zbohem mladá šlečno... :-N
Odpovědět
taky se s tebou loucim stara slecno a zitra uz budes mlada pani a privitame te do klubu manzelek :-D tak at vse zitra vyjde podle tvych prani ;) uzijte si to Deni :)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, to je tak krásné, skoro lucikovi závidím. Přejeme všechno dobré, a doufáme že v pondělí už budeme koukat na fotečky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
lucik si ted uz uziva posledni chvilky jako svobodne devce :) hehehe a tesi se na zitrek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sem tu jsem zde :-D Holky sem byla v práci dělat svatbu(v pensionu kde dělám a měli jsme i my) a nevěsta na mě při obědech:" vy jste Ferinka, že jo??? Krásně jste vybrala tu oranžovou,tak jsme jí tu chtěli mít taky"... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak lucince celkem počasí vyšlo, to mě teda zajímá kdy se tu mladá pani ukáše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už by tu měla vyspaná být :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, no jo jaky bylo pocasi v vcera? ale i kdyby sprchlo tak si to urcite uzili :) mlada pani asi jeste dospava ze vcerejsi parby :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Nedospávám, vytáhli mě už v 9 :-D Bylo to super, nádherné, nepopsatelné... Brečela jsem jak malá.. Měli jsme to venku v altánu, kamarádky ho nááádherně ozdobili. Akorát když jsem měla jít tak začlo pršet, ale paní Páchová měla deštník, tak jsme byli schovaní a potom jsme ho odložili a trošičku zmokly ale hnedka to přešlo ;-) Teď nemám moc času, větší dojmy a fotečky dám večer ;-) Ale pro info se mrkněte do diskutu Hola hola rok 2009 volá a dvě novomanželky už dovolaly - holky tam dávali odkaz na fotky - byli tam ;-)
Odpovědět
jeee ahoj luci a vitam te mezi vdanyma mladyma panima :) tak uz to mas za sebou :) jee tak vam aspon chvilku zaprselo stesti :) uz se moc tesim na fotecky, jdu shlednout tu diskuzi a snad je najdu :) jeee tak ty jsi nam brecela, doufam, ze jsi nerozmazala make up :) hehehe
Odpovědět
luci moc ti to sluselo :) http://emmili.rajce.idnes.cz/Lucik_sv... fakt krasa a ten altanek se jim moc vyvedl, ani neni videt ze prsi ;) moccccc gratuluji a urcite jste si to uzili podle fotecek a to je hlavni :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj manželko.. tak už jsem se dívala na fotečky z odkazu i na fotečky od tebe..No byla to nádhera, altán byl opravdu náádherně vyzdobený. Byla jsi s tím dlouhým závoj jak princeznička :-N Ta emimli je z nevěst maturantek, že?V přáničkách Ti holky přejí brzo prcka..má te v plánu zadělávat ..t :-N řebat... na svatební cestě? jo :-D o.. :-D Joo a nějaká perlička dne...byla??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo přejí, má drahá polovička by chtěla, ale ještě je čas :-D Uvidíme :-D Hele nevím, nic moc mě nenapadá.. Možná jen to, že jsem se cestou na oběd málem počůrala :-D Přijeli jsme jako první a tam už stáli nastoupeni číšníci a nechtěli mě pustit dovnitře, tak řikám že se ale počůrám :-D Tak mě pustili a díky šatům mi to trochu dýl trvalo a tak na mě museli všichni čekat než vůbec mohli jít dovnitř :-D A pak jsem roztrhla šaty, ale to už nebylo moc příjemné.. :-( Naštěstí asi až ve půl 4 ráno, tak sem je šla svlíknout a bylo.. Pokuta byla naštěstí mírná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe..čůrání se taky boojíím.. No co tak si jim rozdrbla šaty..s tím myslím počítájí. Týýbrďo do 4 ráno..to jsi držák:) Jakpato že už nehajáš..jsi jak já..sova :-) A jak to prožívalala mamka? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luciku nádhera, fakt ti to strašně moc slušelo. Tak teď už si mladá paní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci koukám na tvoje albíčko,nádherné fotečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Jo jo, už jsem mladá paní :-) Alexx no do 4, pár jedinců do půl 7 a švagr nešel ani spát :-D :-D :-D My ted jedem na minisvatebku na moravu :-) tak pap a a mooooc děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
To je ale fofr po svatbě. To se mam teda na co těšit. :-D A ted je na řadě alexx. :-)
Odpovědět
to teda alexx takze doufam,ze to bude takova rychlovka , pekne fotecky uz druhy den :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je pravda, že lucka byla až moc rychlá. Já třeba mam od fotografa slíbeno že to bude úplně nejdřív až 4 po svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé tak to budu za velkou ostudu ..páč já už jsem od 16.7 na zámku, 17.7 je svatební den "D" a pak ještě z 18.7 na 19.7 tam budem spinkat ..ať si užijem svatební noc :-) :-)No a 20.7 ráno vyrážíme na svatebku a vrátíme se 2.8 :-p . 3.8 budem vybírat z 1000 snímků od fotografa, které pak doladí., ale přísahám že hned pošlu alespoň ty první co budu mít... Hrůza co? 8-) ale bude to stát za to slibuju :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?