Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
heheh tak to jsi asi stejne stara jako ja alex :) no taky jsem koukala ale je to nejaky nejisty - koukam slunicko, prehanky...tak to je dobry, bude prset az budou vevnitr a pak jim bude sviti slunko :) jasny :) ty jo 29 dni no uz se ti to taky pekne blizi ;) nee my se tak smali a ten pan co poradil segre kde je sex shop tak kdyby jsi videla jak na nej lidi v tom obchode koukali :) ten asi dostal doma za usi ;) hehehe no mela jsem ho ale az nakonec vecer mi ho privezli z prahy :) bohuzel sex shopy jsou zavreny ve 12 hod v sobotu v poledne :( no holky a to jsem vam ani nerikala, ze jsem si zapomnela takovy krasny krajkovy kalhotky v uk, a ja si vzpomnala az v noci pred svatbou ze je nemam tak mi rano segra letela koupit nejaky bily aby nebyly pak videt pod satama na prevleceni z drogerky, nebylo nic jineho po ruce ;) takze holky poradne se pripravte :) hehehe
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně že prstýnky jste nezapoměli :-D Kalhotky já zapomenout nemůžu...to jedná modrá věc kterou mám :-) Jináč, já měla původně šaty na zip, ale nechala jsem je předělat na šněrovačku, právě kvůli tomu když půjdu z váhou dolů.. jak je v UK paní :-)
Odpovědět
no aby jsi se alex nedivila ;) hehehe jo jo prstynky jsme meli :) v uk je cool :) za chvili jdu na lunch se segrou, teda nakupovat a musime koupit neco k jidlu taky at neumreme ;) vcera jsembookla letenky na svatbu. letime v na konci srpna do skotska, tak se tesim ;) a pak jeste letime do chorvatska na dovcu tak se mam aspon na co tesit akorat manza nemuze kvuli praci :-p jo jo jen preci ta snerovacka je jistota :)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, alexx se to také blíží... :-) No jo ale pak tu zůstanu sama, všichni už budete vdaný a nikdo další tady není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Deni: hadříky a papáničko...to je úúžasná kombinace.Na jakou svatbu??? :-o Taky miluju cestování..naše svatebka bude do Provance ve Francii :-N mooc se těším..loni v září před svatební cesta Maledivy.. Je super že máš u sebe segru...já mám bráchu a to není wončo. tady se to počasí točí jak na horský dráze...ale zima to teda není ;-) Petruš: Neboj, tě nenecháme samotnou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to doufám děvčátka, že mě nenecháte samotnou. Já už se také moc těším na svatební cestu, sice ještě vůbec netušíme kam to bude, ale těším se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nestraště mě s tím počasím... My to máme v altánu a ne v kapli!!!!!!!!! Dneska se mi o tom i zdálo :-D Že strašně pršelo a že Luky nechal doma prstýnky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele mě v září bude 26 a to bude mít Mates půl roku,tak si nechte řeči a šup na věc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucík: a dívala jsi se do snáře co to znamená? :-) Neboj, prstýnky se nezapomenou.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alexx nedívala :-D feri mě je ale 22 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kterej déšť se Ti zdál :-)? Viz: Liják; - majetek [6] děšťový příval s větrem a bouří - hrozící nebezpečí [6] dlouho trvající - chudým dobře, bohatým nebezpečí [9] žene-li se prudce do oken - boj se o své štěstí [6] kalný - nemoc [6] krvavý - zlá válka [6] liják - více majetku [6] mírný - obchodníkům mrzutost, rolníkům užitek [9] Pokud ve vašem snu prší, vězte, že to souvisí s emocemi. Mírný deštík je osvěžující, nepřetržitý liják přináší depresi která ale opadne. [4] pomalý a drobný - méně majetku [6] smolný - hanebnost, trvalé zarmoucení [6] stříbrný - peníze a pravda náboženská [6] stříbrný - smutek a trápení [9] velký - trvalé klopoty [9] zlatý - peníze a láska [6] zlatý - radost a veselí [9] zmokneš-li - různá protivenství [6]
Odpovědět
Profilova fotka
feri mě je taky 22 :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Feri: Jsi lepší..Já smekám před každou mamčou..za pár měcíců mi bude 28 a nejak se na to( to..myslím porod a těhotenstvo necítím) Jsem asi hrozná bačkora..budoucí manže doufá že mě to přejde :-N A já doufám taky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Z toho si alexx nic nedělej, znám spoustu lidiček, kteří v tvém věku namejí mimčo a ani po něm ještě netouží. To je v lidech. Má tetka má ted první dítě a je 33.
Odpovědět
Profilova fotka
Ježííík když to čtu...zní to divně V TVÉM VĚKU :-N Tuším že jsi to tak nemyslela, ale fakt to zní divoce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem tak opravdu nemyslela. :-)
Odpovědět
hehehe tak to zni dobre ;) alex my tu jsme mezi tema starsima nevestama (teda ja uz pani :-D ) jo jo je to super ze tu je :) ja jsem se tak prejedla, koupila jsem si ruzovy saty na tu svatbu v srpnu :) provence je nadherna, pred minuly rok jsme tam byli kamosoj na svatbe, tak jsme meli auto a trosku tam projezdili, fakt super ;) luci a ty si vyber ze snare co se ti hodi :) to bude tema emocema :) hehehe
Odpovědět
Profilova fotka
luciku, určitě se ti zdálo o velkém dešti, tak to znamená že budeš mít hodně majetku, to je dobré ne? :-D Deni, nějak jsem to asi zaspala, kde že se to dovolenkuješ?
Odpovědět
tedka v lete letime do chorvatska se starsi segrou, tam nas potka mladsi segra s autem a jedeme dolu do Breli nebo jak se to jmenuje :) no a pak letime na tu svatbu do skotska ale to na konci srpna a pak konecne zase do cr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
deni: ukáááž :-N Jsi lepší než Peťakellerova STARŠÍ NEVĚSTA :-N :-N :-N Týýbrďo a já si myslela že se vdávám brzo :-D Denis kolik Ti je ty stará kůže? :-N Holky lucík se nám někam poděla..asi už přepočítává dírky na závoji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Denis: za dnešek je to zatím jen jednou co jsem čučela na tvoje video ze svatby, jináč čučím tak 3x za den 8-) a ukaž ty růžovočký šaty x-) ..Až budeš v ČR zvu tě na oběd, vážně..To budu už taky mladá paní, ikdyž po dnešku a těch vašich hláškách s tou mladou..nevím,nevím ;-)
Odpovědět
neee vis co ja jsem alex rikala, ze uz nebudu stara slecna ale mlada pani :) to zni dobre ne ??? :-D hehehe ty ruzovky ma u sebe segra, mela vetsi kabelku :) ehehe vcera jsemtam koupila takovou tu sukni jakoby s vysokym pasem po kolena, vypada to super ;) alex jaky video? myslis fotky?? mne bude 28 v dubnu :)
Odpovědět
az budu zase v cr na dyl tak neco domluvime :) stejne vzdycky letim do prahy :) ty jo ja potrebuju vic casu na dovci :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi neviděla tohle video???? http://ona.idnes.cz/chcete-byt-alespo... je to hned pod fotkama...Tohle si vidět musela, nebo ne? :-o
Odpovědět
no jo ja na to zapomnela ;) hehehe ty jsi teda romantik alex :) ja se ted piplam s fotoknihou na nase prvni vyroci :-D jako prekvapko pro manzu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidělas? :-)
Odpovědět
jo jo videla ale uz ani nevim, akorat vim ze tam ten polibek vypada nejaky dlouhatansky pritom na normalnim videu neni a taky ted koukam na fotky a mark tam je nejaky pricernely :) hehehe ne ze by jinak byl bily jak stena ale na tech fotkach to je mazec :)
Odpovědět
Profilova fotka
drobátko ho šmrcli barvou ;-) Ty máš toho nejhezčího černouška kterýho jsem kdy viděla...je to takovej Denzel Washington...Booožinku vám to tak slušelo.. a líbání je drobátko natáhnutý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslím za mlada Denzel Washington :-) :-) :-)
Odpovědět
no trosku mi ho opalili :) hehehe ale zase kytka tam vypada opravdu syta ;) hehehe to vypada ze jsme prolibali cely odpoledne vid :) musim na to kouknout odpoledne :) video ale mame super od naseho kameramana :) heheh ty jsi taky Denzel :) i kdyz mozna neco tam bude :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?