Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Lucíku, připojuji se k Denče. Moooc, moc přeji ať váš den "D" je nejkouzelnější..Ať počasí hostina i svatební noc dopadnou na výbornou :-D :-D Nemůžu dočkat až přidáš fotečky. Teď se mi vybavují první řádky co jsme si tady vyměnili ohledně zařizování a plánu až mám z toho slzu na krajíčku :-N . Božínnku jak ten čas letí ( fňuk) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alexx už to ani není pravda vid :-) Letí to hrozně :-) Moc vám holky děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tímhle ti to tady na Berounsko/Rokycansko začalo ..už zase bulím :-N Jsem nějakej cíťa :-N lucik... • 25. srpen 2008 ve 12:14 holky tak se k vám oficiálně přidávám.. Svatba až příští rok teda.. Včera jsme se tam byli podívat a byli jsme naprosto uchváceni, takže máme jasno
Odpovědět
Profilova fotka
alexx nebuuul :-) To bude dobrý ;-) Příjeď se v sobotu podívat, ráda tě uvidim ;-) - tam budem řvát obě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty nesmíš rozmažeš si make-up před focením 8-) 8-) a pak to svedeš na mě, viď? ]-( Jak to tak vypadá, tak na sobotu se na nás s budoucím manžou chystá moje velká ( tlustá) rodina( nechápu co blbnou celej život se takhle masivně nezdružujem a teď tohle :-S :-S Právě proto je mi líto že to neuvidím ( tvojí krásnou svatbu) live a slzím teď... :-N . Čééče jsem a jak jsi na tom s nervama??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
možná jsem si ty tvoje nervy vzala za tebe ;-) ;-) ale na svůj den "D" Ti je zase laskavě vrátím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééžiš mě dneska fáákt hrabe. Já nesnáším když něco končí...vždy jsem na měko |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
lucík: a nééé že pošleš fotky až za 14dní!!!! To se wopovaž :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alexx no já jsem na tom teď celkem dobře s nervama... Ale takový stavy jako ty jsem měla taky přesně měsíc před svatbou ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fákt ...tak to jsi mě uklidnila, že je to jen dočasné :-) . Víš kdo bude mít po tobě svatbu v altánu? Miss Váchová, někdy v srpnu, takže letos budeš první ty ;-) ;-) Bude se po tobě jen opičit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
alexx jak to víš že první? On to tam fakt ještě nikdo neměl? A proč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, letos to v altánu ještě nikdo neměl :-) .. a já vím věcí ..to by jsi čubrněla 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luciku: já se také přidávám. Přeji Ti, aby Vám vše vyšlo podle plánu, aby Vám svítilo sluníčko celý den. Aby až tě ženich poprvé uvídí byl pořádně na měko. Aby jste si to krásně užily a všem se to moc líbilo, a aby jste byly ten den nejšťastnější na světě.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuju.. Já snad budu nervózni už jen z těch vašich gratulací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To nebuď, mi ti to všichni hrozně moc přejem a závidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Péťo to já vím... ale už jsou to přece jen 3 dny :-D Navíc sem včera byla naposled v práci, tak my všichni přáli tak to mě taky trošku rozhodilo ;-)
Odpovědět
jeee to je sweet :) ty jo uz jenom 3 dny :) ted uz si to jenom uzivej, uz stejne nic zmenit nemuzes (teda jestli neuteces od oltare - z altanku :))) hehehe no to teda souhlas s alex, doufam, ze dostanes brzo fotky a hnedka nam je sem vystavis ;) hehehe my uz cekame tedka :) uz mas satky doma? a uz jsi se zkousela podepsat novym prijmenim? :)hehehe
Odpovědět
Profilova fotka
já už se tak těším na fotečky x-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
deni třeba uteču, co ty víííš :-D :-D :-D Ne ba ne.. :-) Šatky už mám.. Dneska jsem je zkoušela s krátkým i dlouhým závojem a na plné čáře to vyhrál ten dlouhý.. Šatky jsme ještě museli lehce poupravit :-/ Byli mi volné přes prsa tak jsme je zapošily, nikdo to nepozná a padnou jak ulité :-D :-D Holky mě už je z toho teď špatně.. Úplně je mi divně od žaludku když na to pomyslim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Že by nevěsta na útěku??? :-D Sice to nemůžu z hlediska praxe posoudit, ale myslím si že to jsou normální pocity, které si prožijí určitě všechny nevěsty. Jinak mě jsou všechny šaty volné až hodně volné přes prsa :-D Luciku všechno dobře dopadne, neboj se vlka nic.
Odpovědět
Profilova fotka
peto no mě taky, ale v salonu mi prišlo že je to fajn.. pak jsem je oblíkla doma, narovnala se a byla v šoku :-D Tak máma přiběhla s nití a jehlou a už jsme zapošívaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To by nám měli říct tady místní vdané paní jestli to jsou normální pocity :-D
Odpovědět
ahoj nervozni nevestinky :)hehehe tak jako mistni vdana pani vam tu napisu zazitek: tak nebojte to je normalni, ja jsem moc nervozni teda nebyla a uz vubec ne pred svatbou, ja jsem si to tak uzila, protoze prisla kadernice, kosmeticka k segre domu a byly jsme tam jenom prave my segry, tak nikdo do niceho nekecal...proste pohodicka :) a pak jsme jely autem zase jenom my tri (nejmladsi segra ridila to byla sranda :) a jeste fotograf v aute a na ceste na zamek uz za prahou segra si vzpomnela ze zapomnela muj podvazek tak jsme jeli do nejblizsiho mesta a segra se sla zeptat do obchaku a tam ho nemely tak se zeptala v kadernictvi na sex shop :) hehehe ale ten byl nakonec zavrenej ;) takze na nervy nebyl cas :) a na zamku jsem se uz doprevlikla ;) takze jsme mely srandu :) ja byla spis nervozni aby vsichni anglani nasli autobus,..a vsichni tam byli ale pak uz jsem si rikala, ted uz nemuzunic udelat tak jsem to nechala najinych :) jinak nastesti saty na svatbu byly v pohode protoze mely snerovacku ale jak jsem mela saty na prevleceni, tak ty my tyden pred svatbou uplne padaly tak segra jeste letela do obchodu je vymenit za nejmensi a i tak mi trosku padaly na svatbe, ale to uz bylo ok :) to jsou asi nervy o kterych ani nevite a hubnete :)tak to bylo i u mne ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Musíte si hned o svatební noci zadělat,ať nejste tak vychrtlé... :-D
Odpovědět
heheeh tak to ja jsem to trosku propasla, vid feri tak to nechame na mistnich novomanzelkach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Místní novomanželky také asi hned nezadělají, tedy alespoň já ne. Feri: berounská tchýně by mě asi odstřelila. Má z dětí panický strach :-D a navíc Martin bude ještě rok studovat, tak si ještě chviličku budeme užívat jen ve dvou :-) Navíc my jsme s lucikem ještě mladé holčiny :-)
Odpovědět
holky jen si uzivejte nez zasadite seminko :) hehehe my taky jeste planujeme trosku cestovani a uzivani si jeden druheho nez to prijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo berounskou tchýni znám..... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
ja ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky hlasím k mladejm :-) 27 a půl...jsem kuřátko :-N Já se držím hesla až to přijde tak to přijde..ale antibaby jsem nevysadila( jistím se ze zálohy) :-D Tak koukám na počasí a nejak se to tý naší holce drobet zamračuje, no alespoň bude padat trocha mokrého štěstí ;-) Já už pomalu stříhám metr...už jen 29dní Deni: trhám si břicho při čtení tvého zážitku.. :-D :-D já už bych se nadopovala valiem ;-) kdyby byl po ruce :-D . Tak měla jsi na konec ten podvaze?? x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?