Místo na svatbu v okolí Berounska

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme místo na konání svatby v regionu, Beroun a okolí, může být i Praha. Termín podle možností v červnu 2019. Chtěli bychom místo, kde může být obřad, hostina (raut, BBQ) a ubytování. Statek, usedlost, penzion... Moc se nám líbí Romantický Mlýn na Karlštejně, ale je složité připravit rozpočet. Potřebujeme solidní jednání, abychom věděli na čem budeme. Termín doladíme podle potřeby a možnosti místa s ohledem na rezervace. Děkuji za tip,
Odpovědět
Profilova fotka
Statek Kočvary, fotil jsem tam asi před měsícem a bylo to super místo! Velká klidná zahrada, ideální pro vlastní catering a gril, ubytování tam nějaký je, i když nijak extra velká kapacita. https://www.kocvary.cz/soukrome-akce/ fotky na webu mají hrozný, je to tam hezčí :D
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Statek u Škodů. Fotily jsme tam svatbu, více fotek máme na profilu :-).Kousek od Prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc,
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme rodinný penzion u Berouna a svatby pořádáme přes 16 let :) Naši prezentaci najdete zde,na našich stránkách a spoustu fotek na fb. Když nás budete kontaktovat na mail,ráda udělám rozpočet nebo se můžeme domluvit na schůzce a vše probrat. Na červen máme již dost rezervací,ale termíny se jistě ještě najdou. Katka
Odpovědět
Zbirožský dvůr. V červnu tam budeme mít svatbu i my. :) je tam stodola a krásná zahrada pro obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc,
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaamia Zatím jsem neúspěšny volající, ale budu zkoušet dál.
Odpovědět
Profilova fotka
@malinaphoto děkuji, již jsem se byla podívat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pensiondiana Dobry den, mela bych zajem o schůzku.
Odpovědět
Profilova fotka
@zanetaw dobrý den,kontaktujte nás prosím na mail,který zde máme uvedený nebo je na stránkách (do diskuzí se kontakty psát nesmí) kde Vám můžeme dle Vašich požadavků zaslat rozpočet nebo se domluvit na osobní schůzce :) S pozdravem Katka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
@malinaphoto Dobry den, statek Kocvary se nam libi. Byli jsme se tam podivat a super. Ubytovani sice skromne a zbytek lidi ve stanech, ale misto je to krasne. Hledame neco pro pristi rok.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?