Svatba 90lidí ve středních Čechách/Vysočina/okolí Brna

Ahoj, ráda bych požádala zkušenější o tipy na místo na svatbu. 🙂 Plánujeme větší svatbu pro asi 90-95lidí na léto 2022. Ideálně bych nějaké místo, kde bychom měli obřad, mohli hodovat/pít do rána a většina hostů by se i vyspala (ideálně aspoň třeba 2/3)... Což se ukázalo jako celkem velký problém. Zatím jsem zkoušela Statek u Prahy a Dvůr Hoffmaister, ale nevyhovuje moc ubytováním a je to neuvěřitelně napálené a to jsem nečekala nějak extra příznivé ceny. 😄 Ideálně bych si představovala spíš nějakou stodolu nebo mlýn. Ráda bych, aby to bylo uvolněné, mohli jsme pendlovat mezi posezením u stolu anebo polehávat/sedět na dekách na trávě, bylo kde tančit atd. Děkuju za případné tipy. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Kadlcuv mlýn, santander
Odpovědět
Barokní statek Benice Ubytování až pro 75 lidí + možnost stanů, vše na jednom místě - přípravy, obřad, hostina a večerní zábava. Nádherně prostředí. Měli jsme zde svatbu 3.7.2021 a opravdu doporučuji! 🙂 My měli 88 lidí a ani to nebylo znát 🙂 Podívej se ke mně do alba, dávala jsem pár fotek ze svatby. https://svatbanastatku.cz/
Odpovědět
Dobrý den, zkuste mrknout na Pohoda Nárameč 😊 je to kousek za Trebici a je to tam nadherne 😊 osobni zkusenost ale nemam
Odpovědět
zkus TK Kněževes, jsou to střední Čechy, ale místo mě tak uchvátilo, že jsem se rozhodla pro něj na svoji svatbu na příští rok také, kamarádce jsme tam totiž byli letos, všechno máš na jednom místě, je tam hodně míst právě na deky, povalování se a relaxování. Pokoje jednoduché, čisté, ale jsou po více hostech, pokud ti to nevadí. Famózní jídlo a příjemní majitelé. Koukni a jejich FB nebo instagram. 🙂
Odpovědět
Moc děkuju Vám všem za tipy. Určitě to omrknu, ale momentálně jsem silně nakloněna variantě v užším rodinném kruhu doma na zahradě. 😄 V počtu, jakém bychom chtěli, to prostě vychází ke 300 tisícům, což se m asi za jeden den dávat nechce. A nedokážu si představit, že bych u někoho řešila, zda ho pozvat a nebo ne kvůli rozpočtu. 😄 Ale tak ještě uvidím... Každopádně děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim jestli jste nas uz kontaktovala, kdyztak muzete pres formular na nasem webu .
Odpovědět
Profilova fotka
par fotek pro inspiraci
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla ucelený komplex - mlýn se zahradou i možností ubytování, zajistíme svatbu s veškerými službami, ale po dohodě můžete přinést i vlastní nápoje, jídlo, výzdobu.... Zavolejte mi, podíváme se společně na volné termíny a mohu zaslat vzorovou kalkulaci. Ušetřete za pronájem prostor bez služeb, a nechte se hýčkat u nás - Jinočany - 4km od Prahy 5.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?