Menu Forum

Svatba 2016,Praha-východ,nemáme místo,poradíte?

23. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
Registrovala se 7. července 2014 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 8 inzerátů. Má 3 přátele. Mukařov, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
Registrovala se 7. července 2014 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 8 inzerátů. Má 3 přátele. Mukařov, Region Praha - východ.
 Zdravím budoucí nevěsty nebo vdané paní,plánujeme svatbu srpen/září 2016,ale co tak koukám,tak všude už jsou zamluvené termíny emoticon Budeme mít na hostinu cca 48 lidí + 7 dětí a na raut cca do 65lidí.Měli jsme představu na nějakém statku za rozumnou cenu.Poradite?prosím.Máme 9 měsíční holčičku, tak nic moc nestíhám, zatím máme jen objednané prstýnky..... Jak jste na tom vy? emoticon
20. led v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
svatbajanaahonza
53
Registrovala se 20. října 2015 na beremese.cz. Přidala 632 příspěvků a 2 inzeráty. Má 13 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
svatbajanaahonza
53
Registrovala se 20. října 2015 na beremese.cz. Přidala 632 příspěvků a 2 inzeráty. Má 13 přátel. Region Praha - východ.
 Co Nelahozeves a Marina Vltava?
20. led v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
 Vůbec nic mi to neříká.... zadala jsem to do vyhledávače a výběhly mi stránky obce.Tam je nějaký statek? Máš s tím zkušenosti?
20. led v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nakopecku (23 r.)
Sport relax hotel Na kopečku
Kloubcová Tereza PRO

Obřad a hostina - Region Nymburk
2

“Opět přijímáme rezervace pro letošní rok. Některé termíny jsou již zamluveny, ale ještě nějaké zbývají a jsou tu pro vás :) Pokud tedy váháte s výběrem místa pro svatební hostinu, ozvěte se a společnými silami vám ji připravíme na míru :)”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nakopecku (23 r.)
Sport relax hotel Na kopečku
Kloubcová Tereza PRO

Obřad a hostina - Region Nymburk
2

“Opět přijímáme rezervace pro letošní rok. Některé termíny jsou již zamluveny, ale ještě nějaké zbývají a jsou tu pro vás :) Pokud tedy váháte s výběrem místa pro svatební hostinu, ozvěte se a společnými silami vám ji připravíme na míru :)”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den,
mohu vám nabídnout služby našeho hotelu. Na srpen a začátek září bych pro vás ještě nějaké termíny našla emoticon
Ceny máme rozumné, žádné zbytečné poplatky, příplatky, ani za pronájem.
20. led ve 12:38  •  www.hotelnakopecku.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leontynka1
Svatební pohotovost
Svatební pohotovost PRO

Svatební obchod - Region Kolín
7
fotoportrét
fotoportrét
leontynka1
Svatební pohotovost
Svatební pohotovost PRO

Svatební obchod - Region Kolín
7
 Dobrý den a co statek starý Kolín nebo v Nehvizdech penzion Lony je oblíbený.
20. led ve 13:18  •  www.svatebnipohotovost.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
 Moc děkuju, ale Kolín a Nehvizdy jsou od nás už daleko,jsme od Říčan,Praha-východ.
20. led ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svornost (48 r.)
Hotel Svornost
Tomáš Král PRO

Obřad a hostina - Region Praha
7

“Prohlídněte si náš hotel pomocí virtuální prohlídky : svatební prostory : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2 pokoj : https://goo.gl/maps/RtXYDJhCPdR2”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svornost (48 r.)
Hotel Svornost
Tomáš Král PRO

Obřad a hostina - Region Praha
7

“Prohlídněte si náš hotel pomocí virtuální prohlídky : svatební prostory : https://goo.gl/maps/JRZL1hufvRM2 pokoj : https://goo.gl/maps/RtXYDJhCPdR2”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, svatební hostinu vám v uvedeném termínu velice rádi připravím. S pořádáním svateb máme bohaté ( 23 let ) zkušenosti. Můžeme vám udělat vše na jednom místě.
Nejlépe bude , když se zastavíte a probereme všechno osobně. Budu se na vás moc těšit .
Reference na náš hotel naleznete na :http://www.beremese.cz/catalog/vendor/svornost/

S pozdravem

Mgr. Tomáš Král
ředitel hotelu

Hotel Svornost
20 let tradice
staň se naším fanouškem na facebooku
23. led v 00:08  •  svornost.wix.com/svatba  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje a odkazy na web”
fotoportrét
fotoportrét
ivanacz
Registrovala se 23. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ivanacz
Registrovala se 23. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, zkuste černý kohout-barrandov staročeský venkovský styl,krásné prostory, tam můžete mít i obřad-objevila jsem je na svatebním veletrhu a jsou moc milý, jinak mám spoustu prospektů z veletrhu, pokud byste měla zájem můžu doporučit další firmy, šaty, prstýnky, atd. to musí sedět emoticon
23. led v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
 Děkuju,kouknu emoticon
23. led v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí